FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.09.27. 12:51

Ingy Dávid Sándor névvel van nevezve és Sándor Dániel névvel versenyzik :D
Kérem kivizsgálni :lol: :lol: :lol:
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
kubica07
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2010.12.03. 17:03
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: kubica07 » 2011.09.27. 14:27

Nem tudtam tegnap jönni mert sz... volt a netem és mire visszajött akkor pont vége lett a bemelegítőnek és nem engedett be:((nem hiszem el)!!!!!!!
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2011.09.27. 14:35

Mugen írta:Karol!

Visszalestem az 1. kört.
Bocsi a bakiért, volt egy ~1 sec kihagyása a gépemnek, mire visszajött a kép pont előttem voltál és már toltalak is ki. :(
Látszik is a replay-en hogy furán odaugrok mögéd. :oops:
Jól esett, köszi..... :evil: Megvártam míg elmegy a mezőny, majd amikor vissza tértem a pályára, jött valaki a semmiből(nemtomki, de remélem nem tettem tönkre a versenyét) és elvitte a jobb első kerekemet. :shock:
Emerico átírhatnád a modot, hogy három kerékkel is lehessen menni. Pl. mint a Velorex(bőregér a fiatalabbaknak.).... :)

Joke

Sajnálom, hogy egyedül gyűjtögetted a pontokat tegnap. Nagyon jó setet küldtél, bár kellett hozzá 12 kör mire tudtam javítani a saját legjobb időmhöz képest 1mp.-et.
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.09.27. 15:46

nem hozza be a hotlapokat/lájviveket

qualyn egész jó időt raktam össze, volt még benne talán 2 tized, de nem tudtam kiautózni. Zavaró volt a ki/be lépkedés. Temp autókkal versenyeztem néha, meg nagyobb volt a forgalom, mint New York utcáin az biztos.
Versenyen poleból indulást jól el*úr*am, szerencsémre csak Báldi tudott elmenni mellettem, akivel kb 2-3 körig oda vissza előztük egymást, amíg Varga ki nem forgatott. Ennek köszönhetően vissza estem a 6.helyre ahonnan úgy jöttem fel, hogy előlem is röpködtek az autók. Akit utolértem az vagy megpördült, vagy lecsúszott, vagy lekörözött tett neki keresztbe.
Micó, Báldi, Varga, Ingy2(en sör) :lol: Joke 5ös közül egyedül Vargát tudtam úgy isten igazán megelőzni mák nélkül.

Meglett az 1. hely kisebb előnyt (2.5sec) kitudtam autózni, erre elfékezem magam :x . Az előny lement 1secre. Aztán már csak arra kellett figyelni, hogy tartsam a távolságot és behozzam elsőre.
Max súllyal, Max pontszámot elérni egész jó. Annak ellenére, hogy a pályából csak 2 kanyar tetszik, az első és az utolsó :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Dozoo
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.12.11. 14:32
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Dozoo » 2011.09.27. 16:09

Szöllősi László óvja:

3:49
K Kuti nem figyel D Mihalik-ra, róla lepattanva engem rak ki.


Én ezt máshogy látom. Kisebb fajta "vonatozás" alakult ki. I Mikle megpuszilja D Mihalik-ot, D Mihalik az erőt tovább adta nekem, sajnos majd én is neked.


UI: nézzétek meg 5:50-5:56 ig motorháztető nézetből a 11. helyezésen levő Tepliczky Pétert. :D :D Nem sok kellett. :D (Péter, ez nem szívózás, csak számomra aztaaa :D :) )
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Knife » 2011.09.27. 16:46

Akkor bocs, nálam nem látszik, hogy Mihaliknak rajtad kívül mással lett volna kontaktja. Nálam simán mozog, és nagyon behúztad rá jobbra a kocsit. Ekkor pattansz ki balra, rám. Szerverreplayt néztem pedig.
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.09.27. 19:16

kaszasi írta:Érdekesség 2 kör 0.05-nél P.Kinizsi hirtelen előtűnik mellettem,ő szemszögéből meg én tűnök fel mellette. 0.25 körül meg előttem van 1 kocsival ott is eltünik és mögöttem jön elő. :lol:


:lol: Röhögtem is rajta rendesen. :D Mondjuk ha egy De Lorean DMC–12-essel indultam volna biztos nem lepődtem volna meg, de így.. :o :mrgreen: Ki tudja mit épített Dennis bácsi a Mekibe... :P csak tudnám melyik gombbal működik :|
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.09.27. 22:56

Még jó hogy van futam eldobás...
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011.09.28. 04:08

valaki eldobná nekem a a visszajátszást, vagy mit , szóval a verseny replay-ét. !!!
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.09.28. 06:12

Hannibal írta:valaki eldobná nekem a a visszajátszást, vagy mit , szóval a verseny replay-ét. !!!
Óvásokat csütörtök éjfélig fogadok el
http://www.simcompany.hu/replay/gt1/ :lol:

Kamikaze: Nincs harag, csak a szomszéd másnap rákérdezett hogy kinek címeztem azt a 2 percig tartó ismétlés nélküli káromkodást :lol:

Ja és Frikijótól szeretnék elnézést kérni, megnéztem a replayt és 2 szer is koccantunk. Nagy baj nem lett belőle de nem rám vall...az elnézés kérés :mrgreen:

KisKimi: Volt egyszer egy féktáv, majdnem lebontottál hátúlról :lol:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég