FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2011.09.26. 21:32

Nekem is ezt írta ki: Az rfactor működése leállt. :evil: Pont amikor verseny van csak ennél a módnál csinálja. Nem vágom mi lehet ha valakinek van ötlete mi lehet a gond írja meg. Előre is köszi. Bocsi a kilökésekért Sajnos nem tudom kit löktem ki. Nem is tudom visszanézni. Sorry! :oops:
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.09.26. 21:43

Nagyon sokunknak leállt az rF.
Gyertek néha TS-re, ilyenkor jobb ha tudunk kommunikálni.
The Power of Dreams
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.09.26. 21:52

Nem tudom mi volt ez a sok runtime error :? :?
Remélem a pálya volt a rossz és nem mod. Mondjuk 90% hogy a pálya szar, mert offline is ki kéne fagynia.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.09.26. 22:02

Karol!

Visszalestem az 1. kört.
Bocsi a bakiért, volt egy ~1 sec kihagyása a gépemnek, mire visszajött a kép pont előttem voltál és már toltalak is ki. :(
Látszik is a replay-en hogy furán odaugrok mögéd. :oops:
The Power of Dreams
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.09.26. 22:12

Huh.. beertem a celba.. ra par mp-re nekem is leallt az rfactor!

Egyebkent izaszto kis futam volt.. voltam kb mindenhol a futam allatt 1. 2. 3. 4. 5. 6.dik helyen is.. vegul bekellett ernem a 4.dikkel sajat kis apro hibaim miatt.. jobban fogyott a gumi mint amivel szamoltam.. Voltak nagyon jo kis csatak amiket elveztem.. Ebbol a futamobol jo kis videot osszelehet majd hozni szerintem mert Action az volt :)

Ami a lambokat illeti .. nem az volt a bosszanto hogy az egyenesbe elmentek melletem.. inkabb az hogy utana ugyanolyan fektavot tudtak venni mint en :/.. vmit kikell talalni ellenuk :)
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.09.26. 22:17

Tropie írta:Piszok oszlop grrr.... nah, ismét inkább csak futam előtt fogok 1 órával tesztelni, mert megint az van, hogy ha sokat tesztelek, akkor lezúzom az autót, elfelejtettem megint azt az aranyos kis, piszkafát az első kanyarban...

Amúgy, nem lehetne valami láthatóbb akadályt betenni? Mondjuk egy gumibálát, vagy ilyesmi?
Én is így jártam :( ...rendesen bekaksiztam,úgy megijedtem a hirtelen megállástól,és ahogy szétrobbant az autó eleje. :lol:
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.09.26. 22:40

emerico írta:Nem tudom mi volt ez a sok runtime error :? :?
Remélem a pálya volt a rossz és nem mod. Mondjuk 90% hogy a pálya szar, mert offline is ki kéne fagynia.
Tegnap, tegnapelőtt voltunk fent a szerveren(4-en) Semmi gond nem volt. Ma is 6-tól fent voltam, gond nélkül. A probléma ott kezdődött, amikor egyre többen lettünk. 20körül. Lehet nem volt elég box? Ilyet még soha sem csinált nekem az egy év alatt...
Ami elszomorít, hogy most gyakoroltam rá, amit általában nem szoktam, erre el sem tudok indulni :(
Sajnos a kukás futam meg is van.
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.09.26. 22:46

Elöször is köszönöm a Runtime error istenének miután kifizettem az egyházi tizedet nem dobott ki verseny alatt :lol:

Annyi minden történt hogy azt se tudom hol vagyok, a kvali egész jól sikerült a 7. helynek örültem mert igy is a legjobb körömet tudtam menni. A sok runtime error csak fokozta az izgalmakat :lol: Warmup szinte fergetegesen jól sikerült benne voltam az első 30 ban de ez ki a f.szt érdekel :lol: Verseny: a rajt automatikámat vsz Webber kocsijából kopizták kalóz verzióban mert ismét sikerült 2 helyet buknom. Aztán talán nem is az én versenyképességemmel hanem kiba nagy mákkal meneteltem előre ( csak úgy repkedtek az autók mindenfele).
Már Micheller Dávidot kezdtem üldözni amikor pont rossz helyen értem utól egy lekörözöttet, nevet nem mondok, szal Kamikaze (leánykori nevén Füzy Barna) :lol: remélem csuklottál mert amire megfogtam az autót Friki már át is ugrott. Probáltam üldözni, közben Dávid megforgott, vérszemet kaptam, hogy talán Friki fogható, de közben Bauer Richárd közeledett vészesen. A verseny vége fele arra lettem figyelmes hogy az utolsó kanyarban nem akar befordulni az autó a kormányt tekertem de csak elsápadva figyeltem hogy mindenáron a palánkkal akar randizni az autó. Utsó körben meg szerencsém volt hogy Richárd nem kockáztatott és kis szerencsével is sikerült a célig megőrizni a második helyet. Aminek nagyon örülök, az Alfa 75 után a 8C is dobogóra tudott állni. Szal a TCL után ez a liga is nagy élményeket fog nyújtani :)
Dozoo
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.12.11. 14:32
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Dozoo » 2011.09.26. 22:57

Én egyszeri boxkiállást akartam mindenképp, kicsi elszámolás végett előbb kellett bemennem és 85-el csúsztam be a boxba, emiatt áthajtásos büntetés. Lenyeltem, eddig csak kétszer voltam boxba. Egy- két kör után, picit befagyott az rFactor és naná hogy a kanyarban. :D Taccs. Megyek ki boxba, csak elfelejtettem, hogy első lökös nélkül nehezebb kanyarodni... 130 al bezúztam a boxba... :S. Megcsinálták, ok, megvolt az áthajtásos büntetés is, megint egy két körre rá, valaki kicsúszott, le akartam reagálni, de a gravitáció a fal felé vitt. Bumm. Ok, megyek a box fele, a szélén ott a fű, rákanyarodtam egy icipicit, erre nem tudok normálisan fékezni, csak csúsztam rajta, mint Michelisz a második futamján a Hungarogingen. 110-el bementem. Faja, tudtam hogy megint áthajtásos... Megcsináltam azt is, erre amikor küzdők idegességemben, az így is szétzúzott kocsit, hátulról telibekapta valaki, 160 fokos gumi... elindulni alig tudtam,meg anyám ordít, hogy hol van zseblámpaaa?? Mondom minek? Elment az áram. Én csak néztem, akkor hogy megy a gépem, uncsitesómat felhívtam, hogy mivan, erre mondja, meglepi, tegnap szerelt be nekem egy jó kis tápot. Legalább van jó hír. Kaptam tápot, ami 2 percig bírja, ha nincs áram. :):) (Kiléptem, mert 25. környékén voltam, nem kaptam volna pontot és annyi hátrányom volt/lett volna ha bemegyek a boxba megint... illetve az áram...)

UI: a Rajt... xD Csak annyit mondok: R*hadt kuplung és a lassú önindító!
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.09.26. 23:15

Ingy2 írta: Már Micheller Dávidot kezdtem üldözni amikor pont rossz helyen értem utól egy lekörözöttet, nevet nem mondok, szal Kamikaze (leánykori nevén Füzy Barna) :lol: remélem csuklottál mert amire megfogtam az autót Friki már át is ugrott.
Hát igen, ott nem voltam a toppon. Máshol sem mindig :). Bocs
De azért 32-ről 15-re sikerült így is. Plusz marha jó a kasznim, nem törik úgy mint másoké, pedig páran belém jöttek rendesen.

Dozoo, valószínű megdöntötted a boxba járás világcsúcsát :)
Név:Füzy Barna
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 34 vendég