SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2010.07.27. 09:00

Csiri írta:Felemás érzésű futam volt ez így boxból utolsóként rajtolva a 17. helyet a felvezető körön történt felöklelésemnek köszönhetően!
Ja, és Serbán Norbertet nem óvom meg mert nem végzett előttem, ellenkező esetben óvás lenne! Figyeljünk kérem, nagyon el lehet szúrni más versenyét!
Üdv. Peace!
Csiri
Bocs azért a felvezető körért, buta dolog volt tőlem, te lefékeztél elöttem, én már későn eszméltem, próbáltam elkerülni, de a szélét a kocsidnak mégis megcsapatam. Azt gondoltam nincs semmi bajod, de mikor láttam, h bejössz a boxba, kajakra büntudatom volt. :oops: Óvhatsz nyugottan, jogos lenne.Na, már mikor kijöttetek az időmérőre, már ott látszott, h az 1. kör roncsderbi lesz, be is vált.Jól kaptam el a rajtot, 2 v. 3 autót meg is előztem, de az 1. kanyarban mittomén hányan akartunk elfordulni egyszerre, de nekem már nem maradt hely, aztán a hosszú egyenes elött megcsókoltam a palánkot, na jöhetett a szervizelés.Utána fel is jöttem a 17. helyre, mikor az egyik tempós kanyarnál kicsúsztam a kavicsba, és én hülye azt vártam, h megfog majd, mint ahogy szokott, de nem:korcsolapálya :o .Bele is csúsztam szép tempóval a falba, hiába nyomtam a féket a padlóba, aminek következménye:50mp szervizelés. :( Aztán már a végén csak sétakocsikázás volt, elöttem és mögöttem is percekre voltak.
Ez a 21. hely nem rossz, de lehetett volna sokkal jobb is, remélem Spa-ban jobban össze jönnek majd a dolgok. ;)
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010.07.27. 10:10

nagyon élvezetes ez a verseny , de szerintem irreális különbségek vannal az LMP1-esek között.
a P908, az AudiR10, a Bentley-k egyenesben 20 km/h val gyorsabbak, a P908 nyomatékáról nem is beszélve.
az R8-asom végsebessége megegyezett az LMP2-esekkel.
ha már nincs fix autó választás , legalább több P908, R10, és Bentley lehetne a modban.
gondolom ez csak skin kérdése.
Lordtom R15-öseit is meg lehetne nézni+az Aston-okat is . szerintem igen jók.
több ember választhatna LMP1 -ből jó autókat.
Night
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.07.27. 11:37

Hannibal írta:nagyon élvezetes ez a verseny , de szerintem irreális különbségek vannal az LMP1-esek között.
a P908, az AudiR10, a Bentley-k egyenesben 20 km/h val gyorsabbak, a P908 nyomatékáról nem is beszélve.
az R8-asom végsebessége megegyezett az LMP2-esekkel.
ha már nincs fix autó választás , legalább több P908, R10, és Bentley lehetne a modban.
gondolom ez csak skin kérdése.
Lordtom R15-öseit is meg lehetne nézni+az Aston-okat is . szerintem igen jók.
több ember választhatna LMP1 -ből jó autókat.
A Bentley-t ne hasonlitsd a traktorokhoz, annak ugyanakkora a vegsebessege, mint az R8-nak. Ez biztos, mert kiprobaltam es ugyanolyan koridot tudtam menni mindkettovel es a vegsebesseg is ugyanaz volt!
A benzinesek kozul az MG gyorsabb a tobbinel, de azzal en nem tudtam elfordulni....

A traktorok tenyleg sokkal gyorsabbak, de legalabb kiallas nelkul meg tudtak csinalni :lol:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.07.27. 11:41

birel írta:am én is akadtam a vége felé a sötétedés miatt a pálya bizonyos pontjain. talán ha hamarabb kezdődne a pályán a verseny akk nem lenne ez a gond.
Annak, h akadsz csak az az oka, h nem tesztelted le a palyat sotetben verseny elott! Tesztelni kell es ha nem birja a geped, akkor visszavenni a felbontasbol es nem a versenyt kell megvaltoztatni! Nehogy mar a mezesbodon nyalja ki Micimackot :roll:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.07.27. 11:42

Hannibal írta:mi az az MG?
LMP1-es benzine auto, amivel Tim Gabi ment.... aszem....
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.07.27. 11:54

Tudom, h nincs orokos autofoglalas, de Span Mugennel szeretnenk megint a Bentley-vel menni, ugyhogy kerlek azt ne valasszatok. Koszi!
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
birel
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.07.03. 21:53
Tartózkodási hely: Tiszalök
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: birel » 2010.07.27. 12:18

Night írta:
birel írta:am én is akadtam a vége felé a sötétedés miatt a pálya bizonyos pontjain. talán ha hamarabb kezdődne a pályán a verseny akk nem lenne ez a gond.
Annak, h akadsz csak az az oka, h nem tesztelted le a palyat sotetben verseny elott! Tesztelni kell es ha nem birja a geped, akkor visszavenni a felbontasbol es nem a versenyt kell megvaltoztatni! Nehogy mar a mezesbodon nyalja ki Micimackot :roll:
legalapabbon van minden sajnos... lesz új konfig de még nem mostanság szal akk tesztelem a pályákat este és ami nem megy azon nem indulok.

am az óvásoknál Hannibal az kicsit érdekes h LMP1-es autóval mész, én LMP2-vel, visszamegyek mögéd szélárnyékba és az egyenesben megyek neked??? nem tudom h elvetted a gázt vagy mi volt de azért gondolom nem onnan kezdted meg a féktávot szal én nem érzem azt az én hibámnak :o
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10715
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.07.27. 12:23

általános többségben mindig a hátsó a hibás, az első ott fékez ahol akar, ne menj a seggében, ha nagyon közel vagy menj ki mögüle.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
birel
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.07.03. 21:53
Tartózkodási hely: Tiszalök
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: birel » 2010.07.27. 12:37

egy fullgázos egyenes közepén egy gyorsabb autóval előtted is ez érvényes?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég