Általános Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.07.08. 10:52

Ha 65-70 fokos a VGA, akkor nem a hutes a bunos, hanem maga a kartya...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.07.08. 11:06

Szerintem is kártya probléma.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010.07.08. 18:58

milyen oldalra lehet feltölteni kb. 50 MB-os fájlt , hogy azután a letöltő linket átadhassam valakinek?
régebben csináltam, de elfelejtettem...
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.07.08. 19:01

nah
amd athlon II x2 245ös am3as foglalatú bele lett téve a gépbe és ligthosan viszi igaz kellett egy kis bios frissités és nem mindegyik procit támogatja ez a dolog de ezt igen
szal dx7ben full grafon 25 látható autóval (eddig 16 volt)
kb 26fős mezőnnyel 50-70 fps éjszaka (kivétel rajtolásnál akkor 20volt de türhető)
nappal 60 alá alig ment
cod2ben 250
bad company2 30 fps alá nem megy simán viszi
rainbow six vegas2ben is 30fps alá épphogy ritkán ugrik le azt is simán viszi
gyorsabba a töltés mindenhol....
ennyit a 3 magosokról, hogy "jobbak" és ahogy kiderült az összes 3magos csak egy leselejtezett 4magos, szakértő útján
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.07.08. 22:05

Night írta:Ha 65-70 fokos a VGA, akkor nem a hutes a bunos, hanem maga a kartya...
Az fasza....

Boltba aszonták, amikor még 1 hónaposan visszavittem, hogy ennek semmi baja, tuti a gépemmel van valami... :D

Mi a túrót csináljak? Vigyem vissza nekik, s reklamáljam meg még egyszer? :?
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.07.08. 22:56

Cselt írta:Milyen driver van fenn?
09.12

Annak idején amúgy kipróbáltam vagy 4-5 drivert, mindegyikkel kb. ezt csinálta. :?

Joke: ha levágom a foglalatot, akkor az már a gariztatásba belefér? :D Vagy tegyem azt, amit a Logitech kér kormányok ügyében? :lol:
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.07.08. 23:17

freakyo írta: ennyit a 3 magosokról, hogy "jobbak" és ahogy kiderült az összes 3magos csak egy leselejtezett 4magos, szakértő útján
Nem a 3 magos baja volt, hanem hogy nem nyomtatok hamarabb rá egy BIOS-t, de ha nem vitte volna a lapod a 3 magost úgy sem, akkor sem a 3 magosokkal van baj. Az meg hogy leselejtezett 4 magos, bármikor örülnék egynek, mert a 3 magja teljes értékű, és lehet, hogy a 4. is felszabadítható, jó mag, csak mivel a gyárban egy szériából mondjuk 2 rossz volt 10-ből, ezért a másik 8-ban is letiltották. A szakértő szerint meg ha rosszabb a 3 mag, mint a 2, akkor gratulálok, nagy szakértő...
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.07.08. 23:25

Szatocs írta:
freakyo írta: ennyit a 3 magosokról, hogy "jobbak" és ahogy kiderült az összes 3magos csak egy leselejtezett 4magos, szakértő útján
Nem a 3 magos baja volt, hanem hogy nem nyomtatok hamarabb rá egy BIOS-t, de ha nem vitte volna a lapod a 3 magost úgy sem, akkor sem a 3 magosokkal van baj. Az meg hogy leselejtezett 4 magos, bármikor örülnék egynek, mert a 3 magja teljes értékű, és lehet, hogy a 4. is felszabadítható, jó mag, csak mivel a gyárban egy szériából mondjuk 2 rossz volt 10-ből, ezért a másik 8-ban is letiltották. A szakértő szerint meg ha rosszabb a 3 mag, mint a 2, akkor gratulálok, nagy szakértő...
Állítólag úgy 3 magos mindegyik, hogy mindegyikbe ott van a 4. mag, amely életképes, csak szoftveresen le van tiltva valahogy. Elvileg ha fel tudod oldani róla a tiltást, simán pariba van a 4 magos társakkal. :)
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2010.07.09. 00:10

Adam Jonas írta: 09.12
Annak idején amúgy kipróbáltam vagy 4-5 drivert, mindegyikkel kb. ezt csinálta. :?
Hát pedig ezek a kártyák eléggé érzékenyek a driverre. Ezt ma sikerült megtapasztalnom egy fél napnyi szívás után. Vettem egy 4870-es kártyát, hazahoztam, indítottam rF-et és befagyott. Újrahúztam a win-t másik driver úgy is fagyott. Átvittem unokaöcsémhez ott is fagyott. Én már azt hittem, hogy szar a kártya, írtam az eladónak, aki nagyon korrekt volt és kijött házhoz, hogy megnézze mi lehet a gond. Hozott egy gépet és azzal érdekes módon ment. Itt már gyanús volt a dolog. Végül rájöttünk, hogy az a baj, hogy az én gépem nem tudja rendesen kezelni a vga hűtőjét és az végig csak 40%-on megy, ami pedig kevés és túlmelegszik a kártya. Beállítottuk 100%-ra és úgy próbálkoztunk, így már simán ment minden játék fagyás nélkül. Már csak azt kéne kitalálni, hogy mi okozza ezt a hibát, hogy nem akarja automatán kezelni a venti fordulatát.

De legalább a kártya jó, aminek örülök, végre normálisan megy a gépem jó pár nap szívás után.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.07.09. 00:30

Cselt írta:
Adam Jonas írta: 09.12
Annak idején amúgy kipróbáltam vagy 4-5 drivert, mindegyikkel kb. ezt csinálta. :?
Hát pedig ezek a kártyák eléggé érzékenyek a driverre. Ezt ma sikerült megtapasztalnom egy fél napnyi szívás után. Vettem egy 4870-es kártyát, hazahoztam, indítottam rF-et és befagyott. Újrahúztam a win-t másik driver úgy is fagyott. Átvittem unokaöcsémhez ott is fagyott. Én már azt hittem, hogy szar a kártya, írtam az eladónak, aki nagyon korrekt volt és kijött házhoz, hogy megnézze mi lehet a gond. Hozott egy gépet és azzal érdekes módon ment. Itt már gyanús volt a dolog. Végül rájöttünk, hogy az a baj, hogy az én gépem nem tudja rendesen kezelni a vga hűtőjét és az végig csak 40%-on megy, ami pedig kevés és túlmelegszik a kártya. Beállítottuk 100%-ra és úgy próbálkoztunk, így már simán ment minden játék fagyás nélkül. Már csak azt kéne kitalálni, hogy mi okozza ezt a hibát, hogy nem akarja automatán kezelni a venti fordulatát.

De legalább a kártya jó, aminek örülök, végre normálisan megy a gépem jó pár nap szívás után.
Hmmm....

Lehet, hogy holnap feloldom az ATI Overdrive-ot a Catalyst-ban, s kipróbálom ezt a módszert.

100%-on megy a venti végig? Nem hangos 1 kicsit? :roll:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég