Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.08.29. 11:02

Eszelos írta:
Night írta:Szerintem nem tulmelegedett, inkabb csak nem birja a VGA-d. Nekem is volt ilyen gondom, erosebb VGA-t vettem es megjavult. Milyen VGA-t hasznalsz?

Ati hd 2400 512-es van. De a nem bírást se nagyon értem. Wtcc-be is vagyunk 30+ on ott nem csinál ilyeneket, meg Eve online cliensből is elbír 2t ( és az azért grafikailag is komolyabb ). Szoval nem értem. A Dx-et majd lecsekkolom de ha jól emlékszem alapból cs dx9 be indul el nekem az rf mást nem igazán szeret.
Nekem egy kicsit erosebb kartyam volt, ami ugyanezt csinalta. Csak akkor volt gond, amikor sokan voltunk szerveren, raadasul nem mindegyik moddal. Ez egy regi kartya es jatekra elegge gyenge, szvsz erdemes lenne cserelni.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Knife » 2012.08.29. 11:36

Eszelos írta: ( kaptam az időmérőn egy "remek" variációt miszerint túlmelegedett a VGA ... ilyet nem kérek köszi :) mert ez hülyeség :P )
Bocs, nem gondoltam nagyobb hülyeségnek beírni, minthogy felteszed a kérdésed anélkül, hogy tudnánk milyen gépen, milyen oprendszeren, milyen driverekkel, milyen beállításokon futtatod. De ha szerinted a melegedés nem okozhat ilyet, vagy neked olyan cool géped van, hogy csak na, akkor meg minek kérdezősködsz? :D
Eszelos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.09.25. 20:07
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Eszelos » 2012.08.29. 11:52

Knife írta:
Eszelos írta: ( kaptam az időmérőn egy "remek" variációt miszerint túlmelegedett a VGA ... ilyet nem kérek köszi :) mert ez hülyeség :P )
Bocs, nem gondoltam nagyobb hülyeségnek beírni, minthogy felteszed a kérdésed anélkül, hogy tudnánk milyen gépen, milyen oprendszeren, milyen driverekkel, milyen beállításokon futtatod. De ha szerinted a melegedés nem okozhat ilyet, vagy neked olyan cool géped van, hogy csak na, akkor meg minek kérdezősködsz? :D

Nincs cool gépem meg nem futtatom olyan marhanagy grafikán. Csak meglepődtem kicsit mikor beirtad :) mivel a már említett dolgok miatt ( nem csinált ilyet még , máskor is volt 30+ on, és az EVE online-al vígan elboldogul ) nemigazán tudtam hova tenni. Mind1 azért köszi :) ... lehet a megoldás a gépcsere lesz majd ...már ugyis ráfér
....négy keréken már szédülök.... :)
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.08.29. 12:00

Eszelos írta:
Knife írta:
Eszelos írta: ( kaptam az időmérőn egy "remek" variációt miszerint túlmelegedett a VGA ... ilyet nem kérek köszi :) mert ez hülyeség :P )
Bocs, nem gondoltam nagyobb hülyeségnek beírni, minthogy felteszed a kérdésed anélkül, hogy tudnánk milyen gépen, milyen oprendszeren, milyen driverekkel, milyen beállításokon futtatod. De ha szerinted a melegedés nem okozhat ilyet, vagy neked olyan cool géped van, hogy csak na, akkor meg minek kérdezősködsz? :D

Nincs cool gépem meg nem futtatom olyan marhanagy grafikán. Csak meglepődtem kicsit mikor beirtad :) mivel a már említett dolgok miatt ( nem csinált ilyet még , máskor is volt 30+ on, és az EVE online-al vígan elboldogul ) nemigazán tudtam hova tenni. Mind1 azért köszi :) ... lehet a megoldás a gépcsere lesz majd ...már ugyis ráfér
mikor takarítottad ki utoljára ki a géped?
néha azt sem árt.
Pl nálunk 2 hónapja lett porcica mentesítve, mert sípolt és lassult a gép, takarítás után vmivel jobban muzsikált.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2012.08.29. 13:00

Night írta:
Eszelos írta:
Night írta:Szerintem nem tulmelegedett, inkabb csak nem birja a VGA-d. Nekem is volt ilyen gondom, erosebb VGA-t vettem es megjavult. Milyen VGA-t hasznalsz?

Ati hd 2400 512-es van. De a nem bírást se nagyon értem. Wtcc-be is vagyunk 30+ on ott nem csinál ilyeneket, meg Eve online cliensből is elbír 2t ( és az azért grafikailag is komolyabb ). Szoval nem értem. A Dx-et majd lecsekkolom de ha jól emlékszem alapból cs dx9 be indul el nekem az rf mást nem igazán szeret.
Nekem egy kicsit erosebb kartyam volt, ami ugyanezt csinalta. Csak akkor volt gond, amikor sokan voltunk szerveren, raadasul nem mindegyik moddal. Ez egy regi kartya es jatekra elegge gyenge, szvsz erdemes lenne cserelni.
Javaslom mindenképp cseréld ki a kártyát legalább hd5xxx sorozatra, mert az alatt nem igazán fog rendesen menni az rf (kevés kivételtől eltekintve!). Hiába bírja jobban a másik módot, nem igényel annyi energiát, mint az isss. Ennyit tud a kártyán lévő grafikus chip. Nem tudja olyan gyorsan feldolgozni az adatokat, mint amennyire kellene ahhoz, hogy meg tudjon mindent jeleniteni kép formájában, a kellő időre (úúú! Remélem érted! :shock:). Kell neki a gyors gpu! Nekem is ez volt a gondom, és amint cseréltem a kártyát, helyre jött minden. Egyébként már nem is olyan drága egy hd5670-es 1 giga rammal használtan. Az tuti bírja!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: morfi » 2012.08.29. 15:22

endre írta:
Szicsó írta:
Az az érdekes,hogy funrace alkalmával,sosincs ilyen...miért? :!:

Mert nincs tét, és ha nem nyersz, akkor is király volt minden.

Tudom én leszek most a gonosz, és már ezért az ötletért fel is akasztottak párszor, de eccer-kéccer ki kéne próbálni 100% -os töréssel. Lehet jobban odafigyelne mindenki néhány box utca után.
Nekem is ez az álmom, a 100%-os törés. Csak még nem találkoztam olyan moddal, ahol a karosszériaelemek és a kerekek látszatra is ott vannak ahol kell lenniük :D Összeolvadások, láthatatlan kiálló darabok stb...abból meg nem biztos, h mindíg fair-en jönnénk ki ha egy ilyen dolog miatt vki eldobna egy versenyt.
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2012.08.29. 18:58

JeRm írta:hu most látom óvás topickban milyen rossz fiú voltam, megnéztem mind2 esetet és "az én gépem" teljesen máshogy látta az esetet. Mugen mögött tényleg később fékeztem de berántottam és nálam nem értünk össze.
Palinál meg teljes homályban voltam mikor csináltam ilyet, itt azt láttam h belagolsz, sodródsz a pályán kívülre és eltűnsz, tipikusan olyan volt mintha kifagytál volna így mentem tovább előre :?
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120828/ ... es.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120828/ ... es.hu_.jpg

itt van mind2 eset, nem akartam semmi rosszat, 1000bocsi a történtekért :?

Semmi gond. Nem is tudtam hova tenni hogy ezt most mért csinálhattad... Így már érthető..
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Avatar
Márk
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2011.10.27. 09:56
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Márk » 2012.08.29. 19:25

Ingy ne haragudj az első futamon történt koccért,egyszerűen belaggoltam,ez a taliga meg egyenesen ment tovább... :roll:
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2012.08.29. 21:26

Márk írta:Ingy ne haragudj az első futamon történt koccért,egyszerűen belaggoltam,ez a taliga meg egyenesen ment tovább... :roll:

Nincs para, meg se néztem de ahogy látom máshol is hasonló gondok voltak. Lag és a érthetetlen tapadás vesztés. Nemtom mivan mostanában a modokkal utoljára TCL-t élveztem, azóta majd mindegyik mod kínszenvedés.
Hétvégén újra rakom a rendszert mert más gondok is vannak.
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2012.08.30. 08:58

Kola19 írta:
Javaslom mindenképp cseréld ki a kártyát legalább hd5xxx sorozatra, mert az alatt nem igazán fog rendesen menni az rf (kevés kivételtől eltekintve!). Hiába bírja jobban a másik módot, nem igényel annyi energiát, mint az isss. Ennyit tud a kártyán lévő grafikus chip. Nem tudja olyan gyorsan feldolgozni az adatokat, mint amennyire kellene ahhoz, hogy meg tudjon mindent jeleniteni kép formájában, a kellő időre (úúú! Remélem érted! :shock:). Kell neki a gyors gpu! Nekem is ez volt a gondom, és amint cseréltem a kártyát, helyre jött minden. Egyébként már nem is olyan drága egy hd5670-es 1 giga rammal használtan. Az tuti bírja!
Egyáltalán nem kell hd5xxx kártya. A te 5670-ed kb annyit tud, mint egy 4850, vagy még annyit sem. Nekem egy Nvidia 9600gt-m van, nem mai darab, de rf-ben még nem volt gondom. Igaz a látható autók számát levettem - talán 12-re? - az sokat segít.
Persze, ha rF2-re fejlesztesz, akkor egy használt 4890-es a minimum.
Név: Rebók József
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég