8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.09.03. 17:52

brands_hatch_850.jpg
Pitlimit betartása kötelező. Kijövet a vonalat érinteni is tilos!

A fehér vonal a pálya széle, mindig (kivéve kerékvető) két keréknek teljes terjedelmével a vonalon belül kell lennie.
A kerékvetőknél a pálya széle maga a kerékvető, minimum két keréknek teljes terjedelmével azon kell lennie. Ahol nincs kerékvető, ott a fehér vonalon belül kell lennie minimum két keréknek teljes terjedelmével.

Kivétel:
Paddock Hill kanyar, ki lehet hajtani a műfűre a kocsi teljes terjedelmével.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.09.05. 21:42

Alig várom, hogy vége legyen ennek a sz*rnak.
Röviden ez a mai versenyemről a véleményem :?
Ja és pusztuljon el az összes szerelő a boxban.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.09.05. 21:55

puma, kíváncsi vagyok egy pár dologra légy szíves válaszoljál
Mekkora szárnyal és milyen gumival mentél?
Meg az h úgy mész végig mint egy bot azért az sok.... csúsztattad mögöttem a kocsit szét füstölöd a gumit féktávon és a kopott gumin kb 8 körrel később miután körbe autóztál, még mész olyan időt amit az elején mentünk. :shock:
Komolyan neked egyáltalán kopik a gumi, vagy csak nagyon minimálisat?
Egyenesben meg mintha nitrot gyújtottál volna, kanyarban meg 120as hátsó szárny (ami persze nincsen) és no pattogás.
A DRS-t kapcsold ki!

köszi

Ez már kicsit be tette a kaput nálam. :evil:
Igazságot a népnek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paffy 2011.09.05. 22:03-kor.
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.09.05. 21:59

PC-re Simco plomba és átadni emericonak. :evil:
The Power of Dreams
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.09.05. 22:03

Grat a Hell Drift Team-nek! :D
Apróbb hibákkal,de a 13.,és a 15. helyezéssel zártunk...talán az eddigi legjobb eredményünk. :D
Sajnálom Szomszéd,de ez benne van... :(
Kemény futam volt...Karol mögött izzadtam jó pár körön keresztül,amikor Kovács Laci keresztbe állt a pályán,ami nagyon megzavart,és el is dobtam a vasat. :(
Kinizsi Pali is szakajtotta a vizet rólam pár körön keresztül még az elején,de valamiért elmaradt...talán hibázhatott. :?
Mind összességében jó kis verseny volt,és a "hátam közepe" is elviselte. :lol:
Grat mindenkinek! ;)
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: puma » 2011.09.05. 22:14

Paffy írta:puma, kíváncsi vagyok egy pár dologra légy szíves válaszoljál
Mekkora szárnyal és milyen gumival mentél?
Meg az h úgy mész végig mint egy bot azért az sok.... csúsztattad mögöttem a kocsit szét füstölöd a gumit féktávon és a kopott gumin kb 8 körrel később miután körbe autóztál, még mész olyan időt amit az elején mentünk. :shock:
Komolyan neked egyáltalán kopik a gumi, vagy csak nagyon minimálisat?
Egyenesben meg mintha nitrot gyújtottál volna, kanyarban meg 120as hátsó szárny (ami persze nincsen) és no pattogás.
A DRS-t kapcsold ki!

köszi

Ez már kicsit be tette a kaput nálam. :evil:
Igazságot a népnek!
Nálad volt probléma, mert néha bevillogott a féklámpád. Először azt hittem villogsz egy lekörözöttnek, de utána pár körrel később az egyenesben villogott és akkor el is mentem melletted. Szóval ezért a nagy sebesség külömbség, egyébként 2-6os szárnyakkal mentem és med gumikon. Az hogy mennyire fékezem a gumikat azt nem tudom, mivel a spec efektek le vannak véve, ezért füstöt nem látok, érzésre pedig nem rosszabb a fékhatás.
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.09.05. 22:17

puma írta:
Paffy írta:puma, kíváncsi vagyok egy pár dologra légy szíves válaszoljál
Mekkora szárnyal és milyen gumival mentél?
Meg az h úgy mész végig mint egy bot azért az sok.... csúsztattad mögöttem a kocsit szét füstölöd a gumit féktávon és a kopott gumin kb 8 körrel később miután körbe autóztál, még mész olyan időt amit az elején mentünk. :shock:
Komolyan neked egyáltalán kopik a gumi, vagy csak nagyon minimálisat?
Egyenesben meg mintha nitrot gyújtottál volna, kanyarban meg 120as hátsó szárny (ami persze nincsen) és no pattogás.
A DRS-t kapcsold ki!

köszi

Ez már kicsit be tette a kaput nálam. :evil:
Igazságot a népnek!
Nálad volt probléma, mert néha bevillogott a féklámpád. Először azt hittem villogsz egy lekörözöttnek, de utána pár körrel később az egyenesben villogott és akkor el is mentem melletted. Szóval ezért a nagy sebesség külömbség, egyébként 2-6os szárnyakkal mentem és med gumikon. Az hogy mennyire fékezem a gumikat azt nem tudom, mivel a spec efektek le vannak véve, ezért füstöt nem látok, érzésre pedig nem rosszabb a fékhatás.
És a hátsó médium guma nem kopott el??????Persze!Nah mind egy én nem akarok hinni neked.Ez lehetetlen.
Kimondom kerek perec:
SZERINTEM HACKELED AZ RFACTORT :!: Vagyis Cheatet használsz :!: Aztán kiabálhat rám mindenki hogy nem meg tralala.A kérdésre válaszolj, ne hebegj!!!

Meg lehet kövezni, de én ezt kijelentettem!!!

U.I:Előttem mentél és akkor voltál gyorsabb!!
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.09.05. 22:21

Szintén zenész a Hell Drift Team-nek :!: Jók voltunk végre :D

Remélem időmérőn nem szélesitettem.Meg lett a 11 rajt kocka.Még innen sose rajtoltam.Rajt jól sikerült de két kanyarral később már ki is csúsztam kicsit és 15 lettem.Hol előrébb mentem hol vissza estem.Jó párszor meg is jártam a füvet,de szerencsére nem tört le semmi a kocsiról. I. Miklének köszönöm hogy 1-szer rajta kanyarodhattam be mikor megcsúsztam. P. Vargának is köszi hogy vissza engedett mikor kicsit megpöckölt.Emericonak bocsi hogy hosszabb a féktávom,de nekem igy volt biztonságos.Ha lekörözőket feltartottam bocs érte.De meg lett a 13-dik hely.Grat még 1-szer mindenkinek.
Sógor ne ad fel mert a múltkor te hoztad be a csapatott a válladon a 13-dik helyednek köszönhetően,akkor én rontottam sokat.
Hipp hipp Hell Drift Team :mrgreen:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2011.09.05. 22:28

Szicsó írta: Kemény futam volt...Karol mögött izzadtam jó pár körön keresztül,amikor Kovács Laci keresztbe állt a pályán,ami nagyon megzavart,és el is dobtam a vasat. :(
Rettenetesen sajnálom Szicsó! Ne haragudj! Előtte csaptam a falnak a vasat, és próbáltam beevickélni a boxba. Láttam hogy jössz, de egyszerűen irányíthatatlan volt a gép! A franc a porschéba! Javaslom óvd meg! Megérdemlem a büntit! :cry:

Mugentől és Csöndes Mátétól is elnézést kell kérjek, sajnos nem láttam hogy Máté keresztben volt. Mire észrevettem nyomhattam amit akartam entert, printert, pedált, mindegy volt. Sorry fiúk!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.09.05. 22:34

Jól indult. Csabi, jó móka volt üldözni téged :P , de aztán megzúztam az elejét és ki kellett menni a boxba, utána pont mögéd jöttem vissza szóval pont egy kör volt... :cry: Pedig nagyon élveztem, és még mi lehetett volna.. :D Aztán egyedül autóztam végig, sajnálom mert nagyon jó volt a set meg a pályát is imádom :roll: , majd legközelebb.., ebből is tanultam. :mrgreen: :arrow:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég