8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: puma » 2011.09.05. 22:39

Paffy írta:
puma írta:
Paffy írta:puma, kíváncsi vagyok egy pár dologra légy szíves válaszoljál
Mekkora szárnyal és milyen gumival mentél?
Meg az h úgy mész végig mint egy bot azért az sok.... csúsztattad mögöttem a kocsit szét füstölöd a gumit féktávon és a kopott gumin kb 8 körrel később miután körbe autóztál, még mész olyan időt amit az elején mentünk. :shock:
Komolyan neked egyáltalán kopik a gumi, vagy csak nagyon minimálisat?
Egyenesben meg mintha nitrot gyújtottál volna, kanyarban meg 120as hátsó szárny (ami persze nincsen) és no pattogás.
A DRS-t kapcsold ki!

köszi

Ez már kicsit be tette a kaput nálam. :evil:
Igazságot a népnek!
Nálad volt probléma, mert néha bevillogott a féklámpád. Először azt hittem villogsz egy lekörözöttnek, de utána pár körrel később az egyenesben villogott és akkor el is mentem melletted. Szóval ezért a nagy sebesség külömbség, egyébként 2-6os szárnyakkal mentem és med gumikon. Az hogy mennyire fékezem a gumikat azt nem tudom, mivel a spec efektek le vannak véve, ezért füstöt nem látok, érzésre pedig nem rosszabb a fékhatás.
És a hátsó médium guma nem kopott el??????Persze!Nah mind egy én nem akarok hinni neked.Ez lehetetlen.
Kimondom kerek perec:
SZERINTEM HACKELED AZ RFACTORT :!: Vagyis Cheatet használsz :!: Aztán kiabálhat rám mindenki hogy nem meg tralala.A kérdésre válaszolj, ne hebegj!!!

Meg lehet kövezni, de én ezt kijelentettem!!!

U.I:Előttem mentél és akkor voltál gyorsabb!!
Ha mögötted vagyok akkor hogyan tudnék gyorsabban menni? Feltartottál és nem találtam rajtad fogást. Amikor megelőztelek akkor pedig tudtam a saját tempómban menni 3-4 körig utána kopott el az én gumim. És mondom nézd meg a pedálod, mert ha folyamatosan fog a féked akkor nem csoda, ha lassabb vagy. Nem használok semmilyen csalást! Alap rfactor, ráadásul eredeti nem crackelt!
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.09.05. 22:41

Kola19 írta:Mugentől és Csöndes Mátétól is elnézést kell kérjek, sajnos nem láttam hogy Máté keresztben volt. Mire észrevettem nyomhattam amit akartam entert, printert, pedált, mindegy volt. Sorry fiúk!
Nem azért voltam keresztben, mert kicsúsztam, hanem mert összetoltál minket. De nincs para, csak pontosítottam. ;)
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2011.09.05. 22:49

Matthew91 írta:
Kola19 írta:Mugentől és Csöndes Mátétól is elnézést kell kérjek, sajnos nem láttam hogy Máté keresztben volt. Mire észrevettem nyomhattam amit akartam entert, printert, pedált, mindegy volt. Sorry fiúk!
Nem azért voltam keresztben, mert kicsúsztam, hanem mert összetoltál minket. De nincs para, csak pontosítottam. ;)
Most néztem vissza, és valóban összetoltalak titeket. Csak azt nem értem hogy nyomtam a fékpedált mint az őrült, és a visszajátszásban fel sem villan a féklámpa. Nem értem. Na mindegy az óvás jogos.
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: morfi » 2011.09.05. 22:55

Paffy írta:
puma írta:
Paffy írta:puma, kíváncsi vagyok egy pár dologra légy szíves válaszoljál
Mekkora szárnyal és milyen gumival mentél?
Meg az h úgy mész végig mint egy bot azért az sok.... csúsztattad mögöttem a kocsit szét füstölöd a gumit féktávon és a kopott gumin kb 8 körrel később miután körbe autóztál, még mész olyan időt amit az elején mentünk. :shock:
Komolyan neked egyáltalán kopik a gumi, vagy csak nagyon minimálisat?
Egyenesben meg mintha nitrot gyújtottál volna, kanyarban meg 120as hátsó szárny (ami persze nincsen) és no pattogás.
A DRS-t kapcsold ki!

köszi

Ez már kicsit be tette a kaput nálam. :evil:
Igazságot a népnek!
Nálad volt probléma, mert néha bevillogott a féklámpád. Először azt hittem villogsz egy lekörözöttnek, de utána pár körrel később az egyenesben villogott és akkor el is mentem melletted. Szóval ezért a nagy sebesség külömbség, egyébként 2-6os szárnyakkal mentem és med gumikon. Az hogy mennyire fékezem a gumikat azt nem tudom, mivel a spec efektek le vannak véve, ezért füstöt nem látok, érzésre pedig nem rosszabb a fékhatás.
És a hátsó médium guma nem kopott el??????Persze!Nah mind egy én nem akarok hinni neked.Ez lehetetlen.
Kimondom kerek perec:
SZERINTEM HACKELED AZ RFACTORT :!: Vagyis Cheatet használsz :!: Aztán kiabálhat rám mindenki hogy nem meg tralala.A kérdésre válaszolj, ne hebegj!!!

Meg lehet kövezni, de én ezt kijelentettem!!!

U.I:Előttem mentél és akkor voltál gyorsabb!!
Nem lehet, hogy csak jobb pilóta nálad és jobban megy kopott gumin? :)
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.09.05. 23:18

Hát én is médimun mentem, és mindössze bő egy kockát kopott le, talán másfelet.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.09.05. 23:25

Hat.. igazabol nem lepodok meg az eredmenyen.. nekem ez a palya a "kriptonitom".. sose siekrult normalis eredmenyt rajta elerni.. emiatt nem is teszteltem ra.. csak mergesebb lettem volna ha agyon keszulom magam es ugy erem el ezt a "fantasztikus" eredmenyt.. idomero tanulgattam meg a palyanak ezen verziojat.. 9 helyrol rajtoltam.. kenyelmesen eljottem elozgettem kicsit.. 4 helyre jottem fel.. jo volt latni hogy ahoz kepest idomeron milyen lassu voltam futamon egesz jol tudtam menni 26-27-es koroket.. ott autozgattam kenyelmes tempot ovtam a gumikat hogy a vegen jo legyne.. de csak sikerult eldobni :/ hatso szarny nuku.. kaptam is egy kort mire visszaertem palyara.. hatso felfugesztes is "be lett allitva" megkellett szokni volt 1-2 apro hiba.. Kaszasi alap hogy bevartalak lesodrottam a fure es csak arra koncentraltam hogy egyenesbe maradjon az auto.. bocsi a poccert..

utana bealltam Hegyvari moge es beakasztottam a hus kampot :) engedtek el ot az emberek en meg mindig arra figyeltem hogy meg en is elferjek melletuk :) ezzel a taktikaval feljottem a 9dik helyre.. ill az utolso korbe csak megeloztem hegyvarit (kellett az egomnak sry :D de mar nem volt tetje ahogy eszre vettem Attila messze volt.. addig meg direkt nem eroltettem a dolgott)

Paffy egyebkent viccess hogy a pattogast emlited .. Puma setupjaval mentem en is.. es pont arrol dumaltunk hogy a pattogasssal kene meg vmit kezdeni az elso gyors jobbosnal es megjobb lenne a beallitas :)

behoztam az autot a pontok miatt.. de bosszanto hogy siman osszejohetet volna a dobogo is..
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.09.05. 23:45

nos, én sikeresen beadtam a setupomba a kegyelemdöfést a verseny előtt, katasztrófa volt amit összeraktam. konkrétan utolsó lettem azt hiszem :lol: :lol: :lol: ilyen se volt még
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.09.06. 00:04

Remek futamot produkáltam, 45 perc teszteléssel és az Istambul beállításommal, kiváló eredmény a 7. hely. Igazából csak a kerékdőlésen és a fékeken kellett módosítanom és egy standard setupot kaptam eredményül, amivel aránylag stabilan végig tudtam menni. Az első szektorban nagyon gyors voltam, talán bátran kimondhatom, hogy az egyik leggyorsabb, Pumánál biztosan (időmérő körök alapján), még versenyen sem okozott nehézséget az első szektort jól teljesítenem, aztán a második szektorban ugyan azt, vagy közel hasonlót futhattam az 1. helyezettel, de a harmadik szektorban majdnem a leglassabb voltam, mert iszonyat elpattogott az autóm. Lehet a lengéscsillapítókon állíthattam volna, de nem sok kedvem volt tesztelni a futamra.
Az volt a szerencsém talán, hogy a race07-el, pont ezen a pályán mentem sokat, mindenféle autóval, mert hangulatos kis pálya. Így a vonalvezetést és a féktávokat nem nagyon kellett megtanulnom, igazán végre élvezhettem a futamot, nem kellett nagyon koncentrálnom.
Igaz 5. is lehettem volna, de sajnos az utolsó körre a hátsó HARD gumik vászonig koptak és véletlenül duplán váltottam vissza, ami miatt megcsúszott az autó hátulja. Korrigálni csak úgy tudtam, hogy neki vezettem a szalagkorlátnak, így az ideális ívről eltakarodtam. Előtte is elveszítettem egy helyet, akkor nem tudtam megfogni. Mindegy, a lényeg, hogy aránylag stabil köröket tudtam futni.

Gratulálok mindenkinek és a Porsche bajnokának is!
Bauer Richárd
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2011.08.10. 12:03
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Bauer Richárd » 2011.09.06. 00:20

Bocs hogy feladtam ,nem birtam a nagy hőséget a szobába ennyi
KisKimi
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.06.29. 08:27
Kapcsolat:

Re: 8. verseny - Brands Hatch - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: KisKimi » 2011.09.06. 06:43

Paffy írta:
puma írta:
Paffy írta:puma, kíváncsi vagyok egy pár dologra légy szíves válaszoljál
Mekkora szárnyal és milyen gumival mentél?
Meg az h úgy mész végig mint egy bot azért az sok.... csúsztattad mögöttem a kocsit szét füstölöd a gumit féktávon és a kopott gumin kb 8 körrel később miután körbe autóztál, még mész olyan időt amit az elején mentünk. :shock:
Komolyan neked egyáltalán kopik a gumi, vagy csak nagyon minimálisat?
Egyenesben meg mintha nitrot gyújtottál volna, kanyarban meg 120as hátsó szárny (ami persze nincsen) és no pattogás.
A DRS-t kapcsold ki!

köszi

Ez már kicsit be tette a kaput nálam. :evil:
Igazságot a népnek!
Nálad volt probléma, mert néha bevillogott a féklámpád. Először azt hittem villogsz egy lekörözöttnek, de utána pár körrel később az egyenesben villogott és akkor el is mentem melletted. Szóval ezért a nagy sebesség külömbség, egyébként 2-6os szárnyakkal mentem és med gumikon. Az hogy mennyire fékezem a gumikat azt nem tudom, mivel a spec efektek le vannak véve, ezért füstöt nem látok, érzésre pedig nem rosszabb a fékhatás.
És a hátsó médium guma nem kopott el??????Persze!Nah mind egy én nem akarok hinni neked.Ez lehetetlen.
Kimondom kerek perec:
SZERINTEM HACKELED AZ RFACTORT :!: Vagyis Cheatet használsz :!: Aztán kiabálhat rám mindenki hogy nem meg tralala.A kérdésre válaszolj, ne hebegj!!!

Meg lehet kövezni, de én ezt kijelentettem!!!

U.I:Előttem mentél és akkor voltál gyorsabb!!
igen, rFactort, iRacinget, LFS-t, Race 07-et, mindent hackel a Puma, azért ufo... istenem.. :lol: :lol: :lol:
Gergo Baldi
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég