7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2072
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.08.22. 22:20

Gyurka!

:cry:

Viszont még 1x 1000 köszi a setupért!
Ilyen stabil még sose volt ez a troádjadomb. :lol:
Iszonyat jó verseny volt végre, különösebb hiba nélkül, összevissza csatázva főleg Rolanddal.
Faxa vót. :P


u.i. csak megtalálom hova kell írni :roll: :lol:
The Power of Dreams
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.08.22. 22:34

Szalai Károly, bocsánat az első körös akcióért :( nem volt szándékos :| , óvj.
Csabi :cry: pedig gyors voltál, sajnálom :( .
Nekem amíg a gumik bírták addig jó volt :) (leszámítva pár pillanatot) de sajna ez nem sokáig tartott, pedig eddig mindig kibírta elől a medium :roll: össze vissza csúszkáltam már a végén.. de azért nem volt rossz :)
Gabi tőled is bocsi, de csapattársat azért csak nem óvsz :P :roll: :lol:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: morfi » 2011.08.23. 02:52

Hát nem unatkoztam. Az elején sikeresen eljöttem a rajttól. Aztán üldöztem bikát, nem is nagyon akartam megelőzni, inkább hibára késztetni, vagy legalábbis nyomás alatt tartani(mivel tudtam, hogy kb ugyanazt a tempót jöttük, és ha ő jön mögöttem, ő ugyanugy hibára késztett volna). Aztán hibázott is egy kicsit keresztbeállt, megpróbáltam elsurrani a belső íven de koccantunk ahogy visszafele csúszott és megsérült a kocsi bal oldala, ami miatt kicsit cinkesek lettek a jobbos kanyarok. Aztán idegből mentem, még egyet piruetteztem a levegőben visszaestem, aztán kifagyott Matyi, aztán MetaC-ot beszopatták a lekörözöttek, emiatt sikerült utolérnem. Aztán láttam hogy teljesen kiesett emiatt a ritmusból ugyhogy elmentem mellette és meglett a 3. hely. Hát mit mondjak. A versenybalesetünk nélkül egy utolsó körig vérre menő csata lett volna 3unk között az első helyért, de mivel tempóban ha nem is sokkal, de egy kicsivel jobb volt KissAti és Bika, ezért ezt a pozicíót reálisnak tartom. Az élő szlalombólyákról most nem nyilatkozom, azt már megtettem Indianapolis után.

Gratula mindenkinek, aki végigjött, nem volt egyszerü a pálya.
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.08.23. 10:08

Nekem felejtős volt ez a futamom is. Elkövettem 2 nagy hibát. Az egyik, hogy nem foglalkoztam a beállítással, csak a fékekkel, pedig a futam közben rájöttem mi volt a gond. A másik, hogy medium gumival kellett volna mennem, nem pedig harddal, mert hiába bírta végig a futamot, kb. ugyan akkor kezdett el irányíthatatlanná válni az autóm, amikor a mediumok is. Soha többé nem teszek fel hardot. A pályát sem tanultam meg rendesen, csak annyira, hogy balesetmentesen tudjak rajta karcolni. Összességében, nem készültem fel kellően.
Következő pályát legalább ismerem, talán hasonlóan jó eredményem lesz, mint a török pályán.
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.08.23. 11:22

Paffy sajnos nem eldobtam.. megcsuszott a cucc.. keresztbe csusztam kicsit, de sikerult egyenesbe hozni, aztan pont odaert egy lekorozott akit ez megzavarhatot mert tok egyenesen belemrongyolt hatulrol :/ utana eleg erdekesen kanyarodotta cucc..

Sajnos eltaktikaztam magam gumik teren, a bal elsom nagyon elkopott, es jobban tolta az orrat a porsche mint altalaban, amig jo voltak a Gumik addig elveztem a dolgott kb tudtam menni a tempotokat.. dehat nekem is pechem volt, kicsuzas nelkul megvan a TOP3.. na mind1.. legkozelebb.. :)

Futam elejerol, egy pillanat amin jot rohogtam.. Rajt, jol elkapom, Mar a 2dik Morfi mellett vok kb, 3dik helyen amikor jon az elso kanyar, en belul o kivul, fektavon a kovetkezot hallom TS-en morfi-tol fa hangon: "Oldman szolok, en befogok kanyarodni!" :D megse probaljam kategoria :D.. visszabb is vettem picit inkabb eljottunk 2-3 dik helyen..
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.08.23. 12:10

Ez a verseny kuka, sajnalom, mert sokat keszultem es stabilan, jol tudtam menni.
Kozepmezonybol indultam, mert kifagyott az idomeron a gepem.
Az elso korben Magyar Laci szepen kibaszott, serult az auto, visszaestem. Nem tudom, h mi van ezzel a fickoval, de barmikor talalkozok vele a palyan ez van... kicsit magaba kene szalljon es elgondolkodjon, h mit csinal rosszul, de ez mar tulzas, amit muvel.... Jo lenne, ha nem kene felni, amikor meglatom a tukorben...
Ez utan Fuzy adta meg a kegyelemdofest, amikor fektavon ugy kitett, h felborultam. Na ezutan mar teljesen iranyithatatlanna tette a gepet.

Kicsit kezd elmenni a kedvem a Simcoban valo versenyzestol, mert minden 2. futamomat elcseszi valaki... :|
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.08.23. 12:47

Nekem sose volt semmi bajom Lacival, ezen a versenyen találkoztam vele, szépen elengedett, majd visszaengedtem magam elé, mert gyorsabb volt, bár kör hátrányban, de teljesen óvatosan, szépen, szorosan jött mögöttem, nem akartam feltartani. Mikor előttem ment, nem volt semmi gond, szabálytalanság. Előzött (vagy körözött) is, szépen csinálta. Majd mikor hozzászoktam a kopott hard gumihoz, akkor begyorsultam és szépen elengedett. Sajnos utána hibázhatott vagy boxba ment, mert eltűnt a visszapillantómban. Tehát nekem eddig nem volt vele bajom. Suzukiban sokat csatáztam vele, élveztem és simán belefért még az amit csináltunk ott, akkor.
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.08.23. 13:48

Nos a Magyar Laci effektust én sem értem. Nekem nem tett keresztbe sehol sem.
A Suzukiba még jól ment, de futamok óta hallom Ts-en, hogy Magyar Laci így + úgy. Nem értem, hogy mi az oka!
Lehet, hogy zűrök vannak és nem tud ide koncentrálni, vagy lehet, hogy nem gyakorol eleget.
Laci figyelj jobban. :P :D És csak nyugodtan!
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.08.23. 13:58

Orulok, h nincs mindenkinek vele baja, de TS-en tenyleg sokan panaszkodnak ra... Lehet, h tenyleg csak nyugodtabb kene legyen...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.23. 20:21

oldman írta:Paffy sajnos nem eldobtam.. megcsuszott a cucc.. keresztbe csusztam kicsit, de sikerult egyenesbe hozni, aztan pont odaert egy lekorozott akit ez megzavarhatot mert tok egyenesen belemrongyolt hatulrol :/ utana eleg erdekesen kanyarodotta cucc..
Igen...az Én voltam,és nem is kicsit csúsztál ki a pályáról. :?
Figyelmetlenül jöttél vissza,Én próbáltam már a pálya közepe felé is húzódni,de nem tudtalak kikerülni. :(
Nem vagyok egy ijedős típus. ;)
Ha a SiMCO szobában voltál TS-en,akkor hallhattad is,hogy mérgelődtem...
Figyelmeztetésképp megy is az óvás,mert helyezést is vesztettem emiatt. :P
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég