LMP3 Trophy
Irány az USA, Watkins Glen hétfőn az LMP3 Trophy-ban
Olyan pályára látogatunk el hétfőn, ahol hivatalos SIMCO verseny nem volt az iRacinggel. Watkins Glen az egyik legismertebb amerikai pálya, reméljük izgalmas futamunk lesz hétfőn este az LMP3-as autókkal.
A bajnokságot három verseny után Kiss Balázs vezeti, előnye 6 pont Bernhardt Gábor előtt. A harmadik helyen Szűcs Ádám áll.
A csapatok között a Golden Buffalo Racing vezet, előnyük 19 pont a testvér csapat, a Silver Buffalo Racing előtt, a harmadik helyen az Endu Heroes áll.
Várunk mindenkit, ma vasárnap este 20:00-tól a teszten és hétfőn 18:30-tól kezdődő a hetedik bajnoki fordulóra!
Fontos!
A 2026-os szezonhoz természetesen 2026-os licensz szükséges. Mivel 2025-ben 21.000 Ft híján teljesítettük a tervezett költségvetést, így a licenszdíjon nem emelünk, az éves 5.000 Ft, a csak egy bajnokságra szóló 3.000 Ft. A hétfői futam már licenszköteles.
Ha Te is csatlakoznál hozzánk, itt tudsz licencet kiváltani már 2026-ra.
Az előző futam közvetítése a #janimutatja adásban: