Camaro Cup 2013 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.08.05. 22:31

és itt be is lehet fejezni
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2013.08.05. 22:40

puma írta:
freakyo írta:Nem értelek puma, hogy miért kell ráhúzni a másikra miközben a kocsim orra már ott van melletted. A forgatásról inkább ne beszéljünk. Látom, hogy a gázt és a féket egyszerre lenyomva akartad megfogni, de ezzel a mozdulattal legalább 4-5 ember versenyét b@sztad el vagy tetted rosszabbá.
Én vagyok a hibás, mert megtolsz hátulról és kiforgunk? Szerinted látok én hátra kanyar közben? Neked kellett volna jobban figyelned, de túl közel jöttél. Becikázott a gép nem tudtam mást csinálni, már kanyar előtt is táncolt rendesen, hátulról láthattad is. Te hibád, hogy nem tartottál nagyobb távolságot.
A városi közlekedésben van követési távolság, itt nincs. Melletted voltam amikor egyenesben riszált a kocsid, nem mögötted, beálltam mögéd, hogy ne legyen baleset, csak te keresztbe mentél.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2013.08.06. 07:47

Q: sikerült megcsípnem az utolsó helyet (P19)
A verseny izzasztó volt. Rajt jól sikerült, 2-3 helyet feljöttem. Első körben arra figyeltem, hogy az órúzst túléljem, ne keveredjek semmibe. Első kimerítő köreimet Kami és Magyar Laci biztosította. Élveztem a csatát, azonban a támadói oldalon egy pöci véget vetett. Félidőnél irány a generálszervíz. Meglepő módon Magyar Laci elé tértem vissza. A következő körökben 4 kg-ot fogytam. Az első szektor az enyém volt, a maradék az övé. Soxor volt támadási pozícióban, azonban sierült - remélhetőleg szabályos keretek között - visszavernem. A második szektor legelején hibáztam, így ő ellépett mellettem, azonban a pálya végén a falban láttam ismét, amit nagyon sajnálok. Kami még a végén nagy iramban közeledett, azonban hibázott, így nem került veszélyes pozícióba. Végén P13 vagy 14.

Köszi a szervezést, tetszett!

Érdekes, hogy Spa-ban vannak eddigi legjobb Simco-s eredményeim. Még V8-ból itt értem el egy P11-et. Spa, én így szeretlek :)
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2013.08.07. 12:49

Nekem baromira bejott ez a mod, orulnek, ha a jovoben is lenne hasonlo moddal bajnoksag.

Spa-ban a quali nem sikerult tul jol, sokat benne hagytam, telefonon zaklattak folyton :?
A verseny jol indult, feljottem az 5. helyre es kozeledtem Pumaekra, amikor osszeakadtak es sajnos nem tudtam kikerulni oket. A jobb elso kerekem kiesett, azonnal box-ba kellett mennem javitani, szerencsere kozel volt, de sok idot veszitettem vele + a kocsi lassul t kb 1.5-2 mp-et :(
Az elejen tudtam kozeliteni az elottem levokhoz, de a korai kerekcsere miatt a vegere teljesen elfogytak a gumik.

Grat mindenkinek, akik vegigtolta ;)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2013.08.07. 17:20

Nem volt ez a mod a kedvencem, de erre a pályára, valahogy sikerült belőni az autót, egész jó időmérőt futottam. Sajnos 3x elbaltázni a órúzst versenyen nem lehet büntetlenül, (ebből kétszer fullgázon a falba) így az is csoda, hogy beértem egyáltalán. Grat mindenkinek, grat Zoli, szépen védekeztél. Ja, bocs Emerico az 2. körös baszkodásért, túl sokáig néztem hátra, aztán paff...
Név:Füzy Barna
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2013.08.11. 15:37

név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Penge
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.11. 12:33
Tartózkodási hely: BAZ megye, Arnót
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Penge » 2013.08.12. 14:24

Király lett a videó! Muzsika is tetszik, és ezt "elvetemült rokker állat"-ként mondom.
Lengyel Péter - Penge
Thank God I'm a Lada owner! - Lada 21053 bwahahaaa

"...hogy menjek nyugiban, hogy ha így kapar, kilinccsel előre veszek minden kanyart"
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég