Camaro Cup 2013 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Penge
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.11. 12:33
Tartózkodási hely: BAZ megye, Arnót
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Penge » 2013.07.08. 21:51

Fuuu, ez kemény volt... Night-tal kétszer is összecsaptunk. Az a megforgatás azért ezúton is bocsánat, nem szándékosan történt, annyira a verseny hevében voltam, hogy már mire észbe kaptam már késő volt... A gumikat szó szerint megettem. Ez a pálya, 30 körig mókás, utána már annyira nem, örülök, hogy túl vagyunk rajta.
Lengyel Péter - Penge
Thank God I'm a Lada owner! - Lada 21053 bwahahaaa

"...hogy menjek nyugiban, hogy ha így kapar, kilinccsel előre veszek minden kanyart"
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2013.07.08. 21:52

Rendbe volt ez a futam részemről. :)
Persze az első körös cuccokkal számoltam,vissza is estem az utolsó előtti helyre,de a végén,behoztam a 12.-re. :D
Joke is megizzasztott rendesen,és vele is eljátszottam,amit Bercisan-nal.Mondjuk hibázgattam is az első jobbosban,a rázókő miatt. :)
Grat mindenkinek! ;)
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2013.07.08. 21:58

Bár most semmi nem jött össze, tetszett a dolog :) Karcsi, az első 15-20 körben te egy kamiont vezettél? :D olyan széles lettél, esélyem nem volt előzni :D
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2013.07.08. 22:26

Elég intenzív volt ez a pálya. 21.-ről feljöttem rajt után a 14-15. helyre, egyből lett egy 5-6 mp-es különbség előttem meg mögöttem, ami csak nőtt a verseny haladtával mindkét irányba. Volt pár kiforgás, 12. helyen jöttem be a boxba, nem eltolt kiállással, múltkor ezzel szívtam meg, és úgy éreztem most is rosszabbul jönnék ki vele, ezért inkább a felénél jöttem ki. Kiállás után a 15. helyre jöttem vissza egy kisebb társaság mögé, akik eltolt taktikán lehettek, mert nagyon könnyen átléptem rajtuk az új gumikkal. Végül 12. helyre jöttem be, ami teljesen jó eredmény tekintve, hogy megint csak a kvali közepén kezdtem ismerkedni a pályával.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2013.07.08. 22:37

Kvali előtt pár perccel értem haza Balcsiról, szóval hirtelen át kellett szellemülnöm. Kvali végére nagyjából a beállítás is összeállt és jól irányítható volt az autó.
Kvalin 11. lettem.
A rajtrácson megint baromi szorosan voltak az autók, így megint ferdén álltam fel szerencsére, mert előttem beragadtak így el tudtam jönni. 7. helyre feljöttem, majd a friss OS-em úgy gondolta, hogy dolgozik egy kicsit a háttérben valamin így brutálisan elkezdett szaggatni a játék amitől visszaestem egy helyet, majd kicsivel később le is rakot a tálcára szépen, de hamar vissza tudtam rakni és csak 1 helyet buktam. Kb 20 perc után Szilárd kiállt előttem és gondoltam akkor én is húzok egy korábbi kiállást hiszen kiállás után gyorsabb köröket tudok menni, és ha a végére el is fogynak a gumijaim nehéz előzni. Ez be is jött hisz feljöttem az 5. helyre a kiállások után, de Kiss Attila elment mellettem, igaz nem is védekeztem de nem is lett volna értelme. Utána Nagy Szilárd megforgott az 1. kanyarban és elkezdett visszaforogni, pont elém így telibekaptam. Bukótérből vissza. Végülis nem vesztettem vele, hisz feljöttem az 5. helyre, de a felfüggesztés eléggé elment, de még így is meg tudtam tartani az 5. helyet.
Az 5. hely a legtöbb amit itt szerezni tudtam, a lényeg hogy a bajnokságban előttem lévők előtt végeztem, Pumát leszámítva.
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2013.07.08. 22:50

Ostoba véglény voltam ma.
Berongyoltam a boxba anélkül, hogy kikértem volna a személyzetet, így buktam kapásból 6-7 másodpercet a hosszú kiállás miatt. Ez annyira felizgatott, hogy nem nyomtam be a limitert, kifelé így megvolt a 100-as tempó is, hajrá egy drájvtrú eriggyé kifelé.
Ha nem vagyok ilyen ergya, akkor 5. lehettem volna Jani és Metac előtt, de hát voltam és így csak 7. lettem.
The Power of Dreams
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2013.07.09. 07:11

jegember95 írta:Bár most semmi nem jött össze, tetszett a dolog :) Karcsi, az első 15-20 körben te egy kamiont vezettél? :D olyan széles lettél, esélyem nem volt előzni :D
:D
Már éppen azon gondolkoztam elengedlek, amikor megforogtál.
Bocs, ha elrontottam a futamod.
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2013.07.09. 07:33

Pozitívum: végigmentem a versenyen, nem dobott le szerverről...

Kvalin a 21. helyet sikerült elcsípni és reménykedtem egy csatával fűszerezett versenyben... Nem jött be

A rajtot nagyon elóvatoskodtam. Féltettem az előttem lévőket és a gyors sikánban Szicsó visszapattanó vasát is elkaptam. Na itt lettem tök utolsó, amely pozíciómat a verseny végéig egy percre sem adtam ki kezemből :) DE, végigmentem :)
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2013.07.09. 09:04

Szicsó írta:Rendbe volt ez a futam részemről. :)
Persze az első körös cuccokkal számoltam,vissza is estem az utolsó előtti helyre,de a végén,behoztam a 12.-re. :D
Joke is megizzasztott rendesen,és vele is eljátszottam,amit Bercisan-nal.Mondjuk hibázgattam is az első jobbosban,a rázókő miatt. :)
Grat mindenkinek! ;)
Hát igen, akkor egy kicsit mérges lettem. Utána már hosszabb féktávokat vettem mögötted, így viszont nem ott fordultam, ahol kellett volna és kétszer is megcsúsztam, falnak mentem.
Az elején meg többször, közvetlenül előttem hibáztak és minden alkalommal én vesztettem helyeket. Nagyon idegesítő volt, szét is estem teljesen.
Nagyon sz@r versenyem volt.
Név: Rebók József
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2013.07.09. 09:49

Penge írta:Fuuu, ez kemény volt... Night-tal kétszer is összecsaptunk. Az a megforgatás azért ezúton is bocsánat, nem szándékosan történt, annyira a verseny hevében voltam, hogy már mire észbe kaptam már késő volt... A gumikat szó szerint megettem. Ez a pálya, 30 körig mókás, utána már annyira nem, örülök, hogy túl vagyunk rajta.
Hat nagyon nem orultem, hogy 2x is sikerult megforgatnod :?
Az elsonel nem buktam poziciot, viszont Frik utolert minket, ha nincs a forgas, talan eleg lett volna az elony a vegeig.
A masodiknal ugy osszetort az auto, hogy alig birtam palyan maradni.
Eddig sikerult az ilyenekbol kimaradnom ebben a bajnoksagban, kar hogy ez pont most jott, amikor ezek nelkul meg lett volna egy 3. v 4. hely es a bajnoksagban elottem levo 3 embernel tobb pontot tudtam volna szerezni.
3. hely helyett a 8. nem tul boldogsagos...:(

Emerico, hol az ovas topik, ovni akarok :evil:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég