SCCA World Challange 2012 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.04.03. 18:09

Vozi írta:
emerico írta:valaki leírná milyen problémát lát a porsche-val. nálam semmi gond.
Nekem ezt írja ki PSH_RIM for metrial WCRIMS utána meg global metrial:Dezeket
melyik dx-ben?
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Vozi
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.01.24. 16:17
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Vozi » 2012.04.03. 18:10

Ti nem tudom hogy vagytok vele mentem a volvoval.. tapad nem lehet megforgatni se kb detto mitn a nissan.
de amivel én megyek meg kb az összes többi kocsi drift bajnokságot lehet vele nyerni oké kordábatartom de ha ncisn már gumi akkro kb lehetetlen. de ha meg viszázok rá az eleje nem fordul be.D sztem ez az idény a volvo és a nissan között fog eldölni így.
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2012.04.03. 19:08

Azért a Fordot se írjátok le, nálam a gumik nagyon jól bírták, igaz az én vezetési stílusomhoz, inkább az Alfa passzul. A Porsche, valóban irreálisan alulkormányzott. A többi autót nem teszteltem, minek. Azt teszteltem, ami szabad volt.
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2012.04.03. 19:19

emerico írta:
Vozi írta:
emerico írta:valaki leírná milyen problémát lát a porsche-val. nálam semmi gond.
Nekem ezt írja ki PSH_RIM for metrial WCRIMS utána meg global metrial:Dezeket
melyik dx-ben?
Ez csak off ban volt gond,nekem
Amúgy szerintem dx8-on volt az enyém, dx9-en nem volt gond,meg az Automata dx-en biztos menni fog, éjjel kipróbáltuk és úgy jól műxik,de aki kiválasztja azt kinyírjuk kamival :mrgreen:
Mert tegnap teli toltuk a mustangot ,mikor meg nevezni akartunk akkor látom hogy valaki nulla méter és kör hotlap nélkül egymaga dupla nevezéssel kiválasztotta :evil: , de jobbat találtunk köszi szépen. Most elárultam a titkot,műxik az csak ki kell próbálni kinek melyik dx a jó.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.04.03. 20:54

dx9be tényleg van porsche csak nekem hajlamos azal szétesni mármint a kép. de lehet hogy átnyergelek rája mert csak az az autó. Legfeljebb hátul versenyzek majd. aztán ha dx9et nem bírja akkor beszoptam és megyek amivel lehet úgy hogy pici türelmet kérek volvó rajongók...ui: azér ne bízzatok .. :lol: :lol: tulzottan...
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.04.03. 21:10

Ne baszarints fel Endre! :shock:
Amikor fent voltunk szerveren,a Porsche-val gyakoroltál,erre választottad a Volvo-t,amit Én akartam...most meg amikor már szétcummantom az agyam a hátulkaparóssal,kellene a német csoda... :?
Már annyi vita volt mindig is az autócsereberékkel...Én nem támogatom!!! :?
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2012.04.03. 21:11

endre írta:dx9be tényleg van porsche csak nekem hajlamos azal szétesni mármint a kép. de lehet hogy átnyergelek rája mert csak az az autó. Legfeljebb hátul versenyzek majd. aztán ha dx9et nem bírja akkor beszoptam és megyek amivel lehet úgy hogy pici türelmet kérek volvó rajongók...ui: azér ne bízzatok .. :lol: :lol: tulzottan...
Megyen az, és gyere gyere jó az a kocsi van benne potenciál, az orrtolását meg orvosolni fogjuk olyan mint a 105s Skoda két zsák krumpli előre és már jó is :mrgreen:
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2012.04.03. 21:13

Szicsó írta:Ne baszarints fel Endre! :shock:
Amikor fent voltunk szerveren,a Porsche-val gyakoroltál,erre választottad a Volvo-t,amit Én akartam...most meg amikor már szétcummantom az agyam a hátulkaparóssal,kellene a német csoda... :?
Már annyi vita volt mindig is az autócsereberékkel...Én nem támogatom!!! :?
Én is szétcummantotam magam a mustival mire porke lett belőle gyere te is porke :mrgreen: nem kell azt a gumizabáló vasakat erőltetni
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.04.03. 21:17

Ottrohaggyonmeg! :lol:
Azért sem váltok át másra...van biztos valaki,aki választotta volna még a Pontiac-ot...ez nem fer vele szemben sem. ;)
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.04.03. 21:35

Szicsó írta:Ne baszarints fel Endre! :shock:
Amikor fent voltunk szerveren,a Porsche-val gyakoroltál,erre választottad a Volvo-t,amit Én akartam...most meg amikor már szétcummantom az agyam a hátulkaparóssal,kellene a német csoda... :?
Már annyi vita volt mindig is az autócsereberékkel...Én nem támogatom!!! :?
Dehogy voltam porsche -val még belsőnézet sem volt. Valami nagyon félre sikerülhetettha azzal láttál, én a volvo -t meg az astont próbáltam. De ma meglessz a próba.

Emerico azt meg lehet oldani hogy dx8-al is látható legyen a porsche?.. és akkor minden veszély elmúlna?.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 53 vendég