Clio Cup - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2012.03.26. 22:58

Első futam fasza. Jót rajtolok, már 12. voltam 16-ról. Második kör Joke megpöccint az első kanyarba, de hogy ne veszítsek padlózom a gázt, persze fűre sodródok, vesztek jó pár helyet. Majd 2. kör végén Jokét kiforgatják, Karcsi nem látja ezért a féktávot, pont belém trafál. Újabb ezer hellyel hátrébb. Karcsi viszont beragad a susnyásba és elégeti a motort. A végéről visszajövök a 17.-re, úgy hogy a végén sikerült Kinizsi Palit leküzdeni.
2. futam. Most semmi csetepaté csak a többiek csinálják, így a 10. vagyok pár körön belül. Lightos csata Jokéval, próbálom a gumikat óvni a végére. Nem sikerült :) Jönnek föl hátúlról, Milán megesz, Joke hibái után utolér, vissza előz, Kinizsi Pali kerget, vagy 7 kört elszórakoztunk, korrekt volt nagyon. A végére leelőz. 1-1. Az utolsó körben a célegyenesre fodítóban lezárom Feke Gabi útját, remélem nem volt szabálytalan, de ha gondolod óvd meg.
A csapat sajnos nagyot szívott, visszanéztem, reméljük azért az androidosok nem veszik át a 3. helyet.
Név:Füzy Barna
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2012.03.26. 23:22

http://www.youtube.com/watch?v=vy1JAEj0 ... e=youtu.be

Vigyázunk egymásra :lol:

Norbi!
Videóba mehetne a 2. verseny
CT:13:00
CT:19:50
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2012.03.26. 23:46

kamikaze írta:Első futam fasza. Jót rajtolok, már 12. voltam 16-ról. Második kör Joke megpöccint az első kanyarba, de hogy ne veszítsek padlózom a gázt, persze fűre sodródok, vesztek jó pár helyet. Majd 2. kör végén Jokét kiforgatják, Karcsi nem látja ezért a féktávot, pont belém trafál. Újabb ezer hellyel hátrébb. Karcsi viszont beragad a susnyásba és elégeti a motort. A végéről visszajövök a 17.-re, úgy hogy a végén sikerült Kinizsi Palit leküzdeni.
2. futam. Most semmi csetepaté csak a többiek csinálják, így a 10. vagyok pár körön belül. Lightos csata Jokéval, próbálom a gumikat óvni a végére. Nem sikerült :) Jönnek föl hátúlról, Milán megesz, Joke hibái után utolér, vissza előz, Kinizsi Pali kerget, vagy 7 kört elszórakoztunk, korrekt volt nagyon. A végére leelőz. 1-1. Az utolsó körben a célegyenesre fodítóban lezárom Feke Gabi útját, remélem nem volt szabálytalan, de ha gondolod óvd meg.
A csapat sajnos nagyot szívott, visszanéztem, reméljük azért az androidosok nem veszik át a 3. helyet.
Azt mindenképpen óvd meg, mert csúnyán kitoltalak, sokat vesztettél. Sajnos régen mentem mezőnyben, nem igazán éreztem a dolgokat. Azért az első futamon én is kaptam szépen: majd' minden féktávon megcsináltak hátulról. :D
A másodikban viszont jót meccseltünk, szép volt a visszaelőzésed !
Név: Rebók József
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2012.03.27. 16:28

emerico írta: *Gergely, több panasz is érkezik, hogy féktávon löksz ki versenyzőket. Kérem, jobban határozd meg a féktávokat, illetve ha látod, hogy nem fog megállni az autó, térj le a pályáról, engedd fel féket.

Verseny 2.:
5:20 Soós György és Maros Gergely összeakad, mindketten hibásak
Az első dolog tiszta, itt közösben is elnézést kérek mindenkitől akiknek az utóbbi időben gondot okoztam! Igyekszem visszaszerezni a régi formám!

A második dolog Emer... Ebben én, hogy voltam hibás? 5:14-nél hárman vagyunk egymás mellett és Soos Gyuri rám húzza a gépet. Lelök, onnantól kényszer van, nem tudok sok dolgot csinálni. Mikor visszatérek kapok még egy áthajtásost is vágásért... Az egészről semmit nem tehettem...
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.03.27. 16:49

Paffy írta:
Szicsó írta:..azt hiszem,a legközelebbi skin-em,egy szalagkorlát lesz,ha már így fordulnak rajtam végig... :?
http://static1.origos.hu/i/0803/20080319szalagkor4.jpg
A jó munkásemberek meg majd segítenek is. :D
Most így belegondolva,lehet,hogy a Caterpillar tolna el,mint útakadály. :lol:
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.03.27. 16:51

HunGaben írta:http://www.youtube.com/watch?v=vy1JAEj0 ... e=youtu.be

Vigyázunk egymásra :lol:

Norbi!
Videóba mehetne a 2. verseny
CT:13:00
CT:19:50
:lol:
Na az tuti... :mrgreen:
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.03.27. 21:32

Gabi!
Visszanéztem a 2. futamot,és nem Te voltál a hibás.
Jutasi B.,és Szigeti A. kóbászoltak' a pályán össze vissza :lol: ,és próbáltam elkerülni az krasst. :shock:
Rosszul tértem vissza a pályára,és így akadt össze a Te,és az Én autóm :? ...emiatt pördültem ki sajnos. :(
Az első futam meg egy "rémálom" volt!Nagyot küzdöttünk még így visszanézve is. :D ;)
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.03.27. 21:52

Szicsó írta:
Paffy írta:
Szicsó írta:..azt hiszem,a legközelebbi skin-em,egy szalagkorlát lesz,ha már így fordulnak rajtam végig... :?
http://static1.origos.hu/i/0803/20080319szalagkor4.jpg
A jó munkásemberek meg majd segítenek is. :D
Most így belegondolva,lehet,hogy a Caterpillar tolna el,mint útakadály. :lol:
Ránk mindíg számíthatsz...! :P
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.03.28. 16:59

Köszi! :lol:
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2012.03.28. 17:19

Szicsó írta:Gabi!
Visszanéztem a 2. futamot,és nem Te voltál a hibás.
Jutasi B.,és Szigeti A. kóbászoltak' a pályán össze vissza :lol: ,és próbáltam elkerülni az krasst. :shock:
Rosszul tértem vissza a pályára,és így akadt össze a Te,és az Én autóm :? ...emiatt pördültem ki sajnos. :(
Az első futam meg egy "rémálom" volt!Nagyot küzdöttünk még így visszanézve is. :D ;)
Még este én is visszanéztem, mert nem tudtam volna aludni :lol:
Az első futamot nagyon élveztem. Jól bírtad a feszültséget.(biztosan gyúrsz és ott levezeted, ezért nem csap meg az áram sem :roll: )
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég