rFactor2 - Help!

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Knife » 2012.01.13. 09:12

Vettel5 írta:Na, arra adtam a fejem, hogy csak beszerzem a gamet!!! Viszont paypal felől még van pár kérdésem a szakikhoz!
Topup-ban kiadja a baknszámlaszámot, gondolom oda kell utalni, az viszont nem tiszta hogy a Transfer ID-t hova is kell írni mikor pénzt utalsz?

Köszi srácok!

"Use your PayPal Customer Reference/ID exactly as it appears below and enter it into the payment description field when transferring money from your bank to PayPal. "

Azaz a megjegyzésmező elejére kerüljön és ne legyen ott más a megjegyzésben csak a transferid.
1-2 munkanap mire teljesül és elvileg nem kell aggódni, mert ha nem talál oda a pénz akkor visszautalják a számládra.
Vettel5
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.11.20. 13:51
Tartózkodási hely: Jászfényszaru
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Vettel5 » 2012.01.13. 14:48

Knife írta:
Vettel5 írta:Na, arra adtam a fejem, hogy csak beszerzem a gamet!!! Viszont paypal felől még van pár kérdésem a szakikhoz!
Topup-ban kiadja a baknszámlaszámot, gondolom oda kell utalni, az viszont nem tiszta hogy a Transfer ID-t hova is kell írni mikor pénzt utalsz?

Köszi srácok!

"Use your PayPal Customer Reference/ID exactly as it appears below and enter it into the payment description field when transferring money from your bank to PayPal. "

Azaz a megjegyzésmező elejére kerüljön és ne legyen ott más a megjegyzésben csak a transferid.
1-2 munkanap mire teljesül és elvileg nem kell aggódni, mert ha nem talál oda a pénz akkor visszautalják a számládra.
Voltam benn a baknban. Szerintem nem nagyon tudták mi az a paypal.... Baknszámlaszámot beírták , de kedvezményezettnek az uni credit bankot írta be a csaj. Közelménybe beírta szöveggel hogy transfer ID utánna meg a kódszámot :lol: Hát kíváncsi leszek, hogy megjön-e majd a pénz az accountra. Lehet kedvezményezettnek a "Pay Pal ...."-t kellett volna beírnia... Azt mondta keddre ér valószínűleg oda. Na ha addigra nem lesz semmi akkor visszamegyek hozzájuk.
A verseny a kockás zászlóig tart...
Név: Pető Ádám

Kormány: Logitech Wingman Formula Force
http://www.youtube.com/user/padamkahungary
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.01.13. 14:59

Cib-ből utaltam át a pénzt,fél 1-kor. kb mikorra látható a paypal-on?
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.01.13. 15:02

Szkarol írta:Cib-ből utaltam át a pénzt,fél 1-kor. kb mikorra látható a paypal-on?
jövő hét eleje, ha bankra kell várni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Vettel5
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.11.20. 13:51
Tartózkodási hely: Jászfényszaru
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Vettel5 » 2012.01.13. 15:04

Szkarol írta:Cib-ből utaltam át a pénzt,fél 1-kor. kb mikorra látható a paypal-on?
Neked is úgy töltötték ki mint nekem ??:D
A verseny a kockás zászlóig tart...
Név: Pető Ádám

Kormány: Logitech Wingman Formula Force
http://www.youtube.com/user/padamkahungary
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.01.13. 15:09

Vettel5 írta:
Szkarol írta:Cib-ből utaltam át a pénzt,fél 1-kor. kb mikorra látható a paypal-on?
Neked is úgy töltötték ki mint nekem ??:D
A megjegyzésbe csak a Tr.ID van, a szlaszám alapján meg úgyis hozzájuk érkezik
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2012.01.13. 15:12

Vettel5 írta:Voltam benn a baknban. Szerintem nem nagyon tudták mi az a paypal.... Baknszámlaszámot beírták , de kedvezményezettnek az uni credit bankot írta be a csaj. Közelménybe beírta szöveggel hogy transfer ID utánna meg a kódszámot :lol: Hát kíváncsi leszek, hogy megjön-e majd a pénz az accountra. Lehet kedvezményezettnek a "Pay Pal ...."-t kellett volna beírnia... Azt mondta keddre ér valószínűleg oda. Na ha addigra nem lesz semmi akkor visszamegyek hozzájuk.
Elvileg valahogy így kéne kinéznie:

Beneficiary name BofA re: PAYPAL PTE LTD Ez kell a megjegyzés vagy közlemény rovatba
Bank Ez a te bankod neve
Bankszámlaszám ********-**************** Az első 8 a te bankod első 8 számjegye, a kötőjel utáni 16 szám pedig asszem a paypalos számlaszám
Transfer ID *************** Ez itt pedig asszem a befizetőazonosítód a paypal-on, de én olyan rég csináltam ezt hogy már elfelejtettem :D
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Vettel5
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.11.20. 13:51
Tartózkodási hely: Jászfényszaru
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Vettel5 » 2012.01.13. 15:14

Apophis írta:
Vettel5 írta:Voltam benn a baknban. Szerintem nem nagyon tudták mi az a paypal.... Baknszámlaszámot beírták , de kedvezményezettnek az uni credit bankot írta be a csaj. Közelménybe beírta szöveggel hogy transfer ID utánna meg a kódszámot :lol: Hát kíváncsi leszek, hogy megjön-e majd a pénz az accountra. Lehet kedvezményezettnek a "Pay Pal ...."-t kellett volna beírnia... Azt mondta keddre ér valószínűleg oda. Na ha addigra nem lesz semmi akkor visszamegyek hozzájuk.
Elvileg valahogy így kéne kinéznie:

Beneficiary name BofA re: PAYPAL PTE LTD Ez kell a megjegyzés vagy közlemény rovatba
Bank Ez a te bankod neve
Bankszámlaszám ********-**************** Az első 8 a te bankod első 8 számjegye, a kötőjel utáni 16 szám pedig asszem a paypalos számlaszám
Transfer ID *************** Ez itt pedig asszem a befizetőazonosítód a paypal-on, de én olyan rég csináltam ezt hogy már elfelejtettem :D
:) Keddre kiderül, hogy jól csináltam-e :D Ha jól akkor jövőhéttől próbálok csatlakozni a tesztfutamokra !!!! YEAH :D
A verseny a kockás zászlóig tart...
Név: Pető Ádám

Kormány: Logitech Wingman Formula Force
http://www.youtube.com/user/padamkahungary
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.01.13. 15:17

Vettel5 írta:
Apophis írta:
Vettel5 írta:Voltam benn a baknban. Szerintem nem nagyon tudták mi az a paypal.... Baknszámlaszámot beírták , de kedvezményezettnek az uni credit bankot írta be a csaj. Közelménybe beírta szöveggel hogy transfer ID utánna meg a kódszámot :lol: Hát kíváncsi leszek, hogy megjön-e majd a pénz az accountra. Lehet kedvezményezettnek a "Pay Pal ...."-t kellett volna beírnia... Azt mondta keddre ér valószínűleg oda. Na ha addigra nem lesz semmi akkor visszamegyek hozzájuk.
Elvileg valahogy így kéne kinéznie:

Beneficiary name BofA re: PAYPAL PTE LTD Ez kell a megjegyzés vagy közlemény rovatba
Bank Ez a te bankod neve
Bankszámlaszám ********-**************** Az első 8 a te bankod első 8 számjegye, a kötőjel utáni 16 szám pedig asszem a paypalos számlaszám
Transfer ID *************** Ez itt pedig asszem a befizetőazonosítód a paypal-on, de én olyan rég csináltam ezt hogy már elfelejtettem :D
:) Keddre kiderül, hogy jól csináltam-e :D Ha jól akkor jövőhéttől próbálok csatlakozni a tesztfutamokra !!!! YEAH :D
Vagy buktunk 50 dolcsit... :shock:
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.01.13. 16:36

DFGT kormányosoknak

These settings were in the controler.ini for my DFGP.
There are several version in there for different wheels.

Steering torque filter=5
Steering effects strength=7000
Steering torque per-vehicle mult=1.50000
Jolt magnitude=1

Settings on the logitech Profiler:

Overall strength: 100 %
Spring: 5 %
Damping 10 %
centering spring: 0 %, having the box checked though
also having the game specific box checked.
with those settings i really can't complain about the FFB!
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég