rFactor2 - Help!

Már véget ért bajnokságot topicjai
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.01.12. 00:43

Na most tényleg ez mire elég neki?

asus 5pql-e
intelcore duo 2.8
4gb memo persze ddr2
realtek hd integrált
nvidia 8600gt
win7 64bit.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.01.12. 07:26

Help!

Hol találom hogy hova kell utalni a pénzt?
Csak utalni tudok, és nem találom a számlaszámukat.
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Knife » 2012.01.12. 08:48

@szkarol - Utalni sajnos nem lehet. PayPal lehet a barátod, oda lehet utalni és onnan tudsz fizetni.

@endre - Nekem E8400@3.0GHz; 8800GT 1Gb; 4Gb DDR2@1066MHz; SB X-Fi konfigon offline full graf 30-70 FPS; online (majdnem)maxon 50-70, de akadás van(lehet driver hiba); mediumon 80-100(szintén van egy pici); lowon 100-130(itt már csak pici)
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.01.12. 09:31

Oksa akkor valaki prváte leírná miképp tudunk có opreálni? Mer az kissé vicces lenne azért számlát nyitni, hogy pyapalozhassak eccer... Egyébként lehet hogy a végleges verziót dobozban is kiadják majd, de ha nem és marad ez a verzió, akkor kapják be...persze attól paypalozok...
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Knife » 2012.01.12. 09:53

Akadozásra MarcG talált egy megoldást: (többen írják fórumon, hogy a Megane és Mills páros okoz náluk akadozást jó frame mellett)

"...POTENTIAL FIX

OK this worked for me:

Open your player.PLR file and find this line:
Flush Previous Frame="0" // Make sure command queue from previous frame is finished (may help prevent stuttering)

Change the 0 to a 1

This works for me, its a helluva lot better and the main thing its Driveable at Mills in the Cockpit of the Megane in a race with rain!

There is also this line:
Record To Memory="0" // record replays to memory rather than disk (may possibly reduce stuttering, but at your own risk because memory usage will be significant for long races)
Would think turning off Replays would have the same affect as this?
..."


Mégegy lehetséges megoldás jajp999-től:

"...I have a very good sys but at Mills I was getting 40 FPS sitting in the pits (all options max)

When I changed the Max pre-rendered frames to 1 (default is 3) I went to a consistent 60 FPS and smooth gameplay..."


Mabo974 megoldása:

"...Try to set Maximum Pre-rendered frames to 0 in the nVidia Control Panel. Seems it fixed my stuttering...."


Ezenkívül sajnos egyesek azt is jelezték, hogy ilyen hiba csak CockpitViewban jelentkezik.
Meló után ellenőrzöm mire jutottam. Ha kérhetem futni fog este szerver millsen meganeal?
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.01.12. 13:53

Knife írta:@szkarol - Utalni sajnos nem lehet. PayPal lehet a barátod, oda lehet utalni és onnan tudsz fizetni.

@endre - Nekem E8400@3.0GHz; 8800GT 1Gb; 4Gb DDR2@1066MHz; SB X-Fi konfigon offline full graf 30-70 FPS; online (majdnem)maxon 50-70, de akadás van(lehet driver hiba); mediumon 80-100(szintén van egy pici); lowon 100-130(itt már csak pici)
Köszi.

Megcsináltam a paypalt,onnan hova kell továbbítanom a pénzt?
Biztos figyelmetlen vagyok, nem találom.... (Emericonak? :D )
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Knife » 2012.01.12. 14:16

Szkarol írta:
Knife írta:@szkarol - Utalni sajnos nem lehet. PayPal lehet a barátod, oda lehet utalni és onnan tudsz fizetni.

@endre - Nekem E8400@3.0GHz; 8800GT 1Gb; 4Gb DDR2@1066MHz; SB X-Fi konfigon offline full graf 30-70 FPS; online (majdnem)maxon 50-70, de akadás van(lehet driver hiba); mediumon 80-100(szintén van egy pici); lowon 100-130(itt már csak pici)
Köszi.

Megcsináltam a paypalt,onnan hova kell továbbítanom a pénzt?
Biztos figyelmetlen vagyok, nem találom.... (Emericonak? :D )
A "megcsináltam" mit takar? Van paypalod, vagy már fel is töltötted a pénzt rá?
Ha még nicns rajta pénz, akkor a MyAccount fülön a Top Up menüpont leírja hova kel la pénzt utalnod. Fontos hogy ugyanaz legyen a számlán a név amiről utalsz, mint a paypalnak megadott név. Pontosan ugyanaz. Ha Kis Péter nevén van a számla amiről utalni akarsz, akkor a paypal account is Kis Péter néven legyen.
Ha van rajta pénz, akkor a telepített játékban a vásárláskor ráböksz, hogy fizetés paypallal és a paypal oldalára visz, ahol belépsz a felhasználóneveddel és jelszavaddal és jóváhagyod, ekkor kapsz egy e-mailt róla és már játszhatsz is. (jó esetben azonnal)

Mivel pénzről van szó és nem tudom végigkövetni minden mozdulatod, ezért kérlek csak saját felelősségedre próbálkozz! (legalábbis ne az enyémre :D )

PAYPAL FIGYELMEZTETŐ SZÖVEGE
Az összegnek olyan bankszámláról kell érkeznie, amely tulajdonosának neve megegyezik a PayPal fiók tulajdonosának nevével.
Ne felejtse el megadni Transfer ID–ját (átutalási azonosítóját) az Átutalás Címében, a Megjegyzésben vagy az Emlékeztető mezőben, amikor bankszámlájáról PayPal egyenlegére utal!
Használja Transfer ID-ját (Átutalási Azonosítóját) ugyanabban a formában, ahogyan az a PayPal egyenleg feltöltési oldalán többi adataival együtt megjelenik.
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.01.12. 19:58

Knife írta:
Szkarol írta:
Knife írta:@szkarol - Utalni sajnos nem lehet. PayPal lehet a barátod, oda lehet utalni és onnan tudsz fizetni.

@endre - Nekem E8400@3.0GHz; 8800GT 1Gb; 4Gb DDR2@1066MHz; SB X-Fi konfigon offline full graf 30-70 FPS; online (majdnem)maxon 50-70, de akadás van(lehet driver hiba); mediumon 80-100(szintén van egy pici); lowon 100-130(itt már csak pici)
Köszi.

Megcsináltam a paypalt,onnan hova kell továbbítanom a pénzt?
Biztos figyelmetlen vagyok, nem találom.... (Emericonak? :D )
A "megcsináltam" mit takar? Van paypalod, vagy már fel is töltötted a pénzt rá?
Ha még nicns rajta pénz, akkor a MyAccount fülön a Top Up menüpont leírja hova kel la pénzt utalnod. Fontos hogy ugyanaz legyen a számlán a név amiről utalsz, mint a paypalnak megadott név. Pontosan ugyanaz. Ha Kis Péter nevén van a számla amiről utalni akarsz, akkor a paypal account is Kis Péter néven legyen.
Ha van rajta pénz, akkor a telepített játékban a vásárláskor ráböksz, hogy fizetés paypallal és a paypal oldalára visz, ahol belépsz a felhasználóneveddel és jelszavaddal és jóváhagyod, ekkor kapsz egy e-mailt róla és már játszhatsz is. (jó esetben azonnal)

Mivel pénzről van szó és nem tudom végigkövetni minden mozdulatod, ezért kérlek csak saját felelősségedre próbálkozz! (legalábbis ne az enyémre :D )

PAYPAL FIGYELMEZTETŐ SZÖVEGE
Az összegnek olyan bankszámláról kell érkeznie, amely tulajdonosának neve megegyezik a PayPal fiók tulajdonosának nevével.
Ne felejtse el megadni Transfer ID–ját (átutalási azonosítóját) az Átutalás Címében, a Megjegyzésben vagy az Emlékeztető mezőben, amikor bankszámlájáról PayPal egyenlegére utal!
Használja Transfer ID-ját (Átutalási Azonosítóját) ugyanabban a formában, ahogyan az a PayPal egyenleg feltöltési oldalán többi adataival együtt megjelenik.
Köszi, ez talán elég lesz. :lol:
Ha nem sikerül, küldöm az ügyvédem... 8-) :D
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2012.01.12. 20:19

Karol, nekem is utalhatsz, azt ha nem játszok, mehetsz pár kört. :)





Jó, de akkor kivel csatázok?

Hogy a témához is hozzászóljak, MasterCard gond nélkül ment, adatok megadása után 10mp-re már tolhattam is a racét. A kártya OTP bankos, virtuális kártya (csak internetes vásárlásra jó, nincs plasztik, csak egy papíron az adatok), külön alszámla van, csak annyit töltök rá amit elkölthetek azonnal. Pár száz Ft az éves díja. Nincs tranzakciós jutalék stb....
Név:Füzy Barna
Tomievo
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:31
Kapcsolat:

Re: rFactor2 - Help!

Hozzászólás Szerző: Tomievo » 2012.01.12. 21:13

Knife írta:
PAYPAL FIGYELMEZTETŐ SZÖVEGE
Az összegnek olyan bankszámláról kell érkeznie, amely tulajdonosának neve megegyezik a PayPal fiók tulajdonosának nevével.
Ne felejtse el megadni Transfer ID–ját (átutalási azonosítóját) az Átutalás Címében, a Megjegyzésben vagy az Emlékeztető mezőben, amikor bankszámlájáról PayPal egyenlegére utal!
Használja Transfer ID-ját (Átutalási Azonosítóját) ugyanabban a formában, ahogyan az a PayPal egyenleg feltöltési oldalán többi adataival együtt megjelenik.
Fura, en a nemet paypal-on regisztraltam es itt az a feltetel, hogy arrol a szamlarol erkezzen a penz amit a paypal-on megadtam. Kicsit logikusabb.
Németh Tamás - Tomievo
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 41 vendég