Drag Racing

Már véget ért bajnokságot topicjai
Lezárt
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2012.01.14. 22:00

Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
MDBence
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:25
Tartózkodási hely: Zalalövő
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: MDBence » 2012.01.15. 21:32

Hát srácok... Minek az embernek ellenség, ha van testvére? 1. körben szarrá vertem mindenkit, 1. helyen továbbjutottam. 2. körben valami folytán elkezdett laggolni a dolog... 2* is kiugrottam, így DQ :@... Mindössze miért vesztettem el? Mert hát a drága bátyuskám elkezdett letölteni a másik gépen, amiről ennek a gépnek a wi-fije gondoskodik :twisted: :evil: Pedig dobogóesély biztos volt... sőt :cry:
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.01.15. 22:12

hát jah, jó időket jöttél

Nem értem, egyáltalán miért volt bugos menet közbe mikor szét volt tesztelve a pálya
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
MDBence
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:25
Tartózkodási hely: Zalalövő
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: MDBence » 2012.01.15. 22:14

nagyon faszom tele van...
meg a csoportunkban is van egy gyerek, akinek falsch ideje van, mert az az ideje chattel volt indítva és nem lámpával, így fél secet hozott az is... így laggolva is a legjobb eredmény lett volna az enyém a csoportban, ha az elején nincs dq :cry: de hát nem lehet újrafutni...
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2012.01.15. 22:48

Köszi srácok, hogy eljöttetek, sajnáljuk, hogy ilyen nehézkesen mentek a dolgok, és különösen azért idegesít minket, mert az rF, pontosabban a pálya hibájából sok restartot kellett csinálnunk.

Annyiban örülünk, hogy talán sikerült egy olyan témát megfognunk, ami sok embert érdekel, és újnak számít az rF világában, hiszen Admiral többször mondta, hogy letiltott a szerverük, mert annyi néző volt fenn.

Legkorábban nyáron, olyan augusztus vége felé szervezünk ilyet, ha szervezünk, és legalább már tudni fogjuk, hogy mire kell ügyelnünk. Sokat teszteltük a modot, és mindenhol előjöttek kisebb-nagyobb bugok, kivéve a lámpát. Most meg semmivel sem volt baj (kivéve néha amikor kitesz a startra a játék, de a versenyzők ügyesen abszolválták ezt, és megoldható volt), csak a lámpával. A chatre indulás működött volna teljesen problémamentesen, csak az meg érthetetlen módon elkezdett késni valamiért.

Gratulálunk Kiss Balázsnak, és Mile Bencének, aki a 2. fordulóig jutott.

(Bence, megkaptad az újrafutás lehetőségét, szabályok szerint, jól működő lámpával. Mindkétszer kiugrottál, ez DQ abból a fordulóból, ezt a szabályt már 3 hete megírtuk. Szóval végeredményben mindegy, hogy a srác mennyit hozott a chates indítással, mert ha végigdöcögött volna a pályán, akkor is továbbjut, hiszen nem volt DQ-s fordulója. Emellett a rajt előtt visszatolatós, lendületből rajtolós megoldásod is kicsit neccesnek éreztük.)

De köszi, hogy eljöttetek, kedden 6-tól még láthatóak a SimSportTV-n a maradék versenyek, várunk titeket.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
MDBence
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:25
Tartózkodási hely: Zalalövő
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: MDBence » 2012.01.15. 22:55

Nem tolattam, sajnos gurult hátra az autó :? És G25-tel egyszerre három pedált nem tudok úgy nyomni, hogy valamelyiket ne engedjem fel egy picit. De ez időbeli szempontból mindegy volt, hiszen lámpáknál a zöldtől számolt és nem a vonaltól. Jogos volt a DQ, csak az idegesített, hogy direkt megkértem a balf.sz bátyám, h addig a 15 mp-ig ne netezzen, míg futom a versenyt... Hát ennyit róla, nagyon tetszett, klassz volt ;)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég