Drag Racing

Már véget ért bajnokságot topicjai
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.12.25. 15:30

A szerverelérést odaadtuk minden ligának, lehet, hogy néha felmennek gyakorolni.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.12.25. 20:10

Kicsit teszteltem a mod-ot. :)
A pálya,az autók,és a hangok nagyon jók lettek,grat! ;)
Ami nem tetszett benne,hogy baromi messze van a box,és nincs elég fékhatás a gumimelegítésre,a legerősebb autónál.
Sajna még a két erősebb autónál meg csak a kerekek látszódnak a "mocitetős" nézetben,ami számomra elég zavaró. :?
Nem tudom milyen idők ezek,de Én mentem 5.9,6.4,11.3-as időket sorrendben a legerősebbtől kezdve. ;)
Amúgy nem rossz...komolyan. ;)

Egyébként nem állítottam át a kuplungot a fékpedálra,hanem csak az arányán állítottam. :)
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.12.25. 20:29

amelyiknél csak a kereket látod, az egy másik mod, a sima muscle caros meg szintén egy másik mod, egybe lett rakva az egész

Szicsó fék mi a fenének? gázT Gázt GÁzt GÁZT GÁÁÁÁÁZT AGGYÁÁÁ MÁ GÁÁÁÁÁZT! :lol:
Lehet azért nincs akkora fékhatás a legerősebbnél, mert le lett még könnyítve 200 kgval és fel lett húzva még 500 LEvel ha jól tom. :lol:

ha jól tudom a box azért van messze a pályától (alapból ilyen volt), mert kb 60-70 autó fér el

jössz akkor ? beírhatunk?
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.12.25. 22:28

A 2 mod lett összehegesztve, amúgy semmi másba nem nyúltunk bele komolyabban.
A fékekkel igazából nem törődtünk semmit, fogjanak azt jóvan.

A kétkerekes kamera arra jó, hogy felállj a vonalhoz, de nem mindegyik kocsinál működik jól, valamelyiknél benn van valahol a motorháztető alatt, és semmit sem látsz ki igazából. A 3. osztályban a motorháztető-nézetből szintén nem látod jól a vonalat. Szerintem a legcélravezetőbb az orrnézet itt.

A box messze van, ilyen a pálya, versenyen a rajtvonalhoz rak le, hátratolatsz és ott melegíted a kereket. Úgy akartuk, hogy hátrébb rakjon le, és gumimelegítéssel mész előre a vonalhoz, de beszadult tőle a játék, azt akarta, hogy onnan hátulról is rajtolj. Ezért marad a tolatós módszer.

Amúgy meg van elég fékhatás. A rajtvonal előtt kb. 15 méterrel, ahol a fehér rész meg a szürke aszfalt találkozik, na ott vannak guminyomok, és ott szerintem csúszósabb a beton, vagy nem tudom, de csak ott működik, hogy befog az eleje, és egy helyben pörgeted a hátsó kerekeket. És működik mindhárom osztálynál, de csak ott.

Az alapsetup elég szar, elég sokat bele kell nyúlni a normálishoz, én 4.9, 6.0, éss 11.1-es legjobb időket mentem osztályonként. Igazából a pályás, meg a setupos trükk is olyan, hogy amelyik versenyző fektet energiát a tesztelésbe, az nagy előnyben lesz a másikkal szemben. Rajtolási tehetségtől függetlenül.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.12.25. 23:09

freakyo írta:amelyiknél csak a kereket látod, az egy másik mod, a sima muscle caros meg szintén egy másik mod, egybe lett rakva az egész

Szicsó fék mi a fenének? gázT Gázt GÁzt GÁZT GÁÁÁÁÁZT AGGYÁÁÁ MÁ GÁÁÁÁÁZT! :lol:
Lehet azért nincs akkora fékhatás a legerősebbnél, mert le lett még könnyítve 200 kgval és fel lett húzva még 500 LEvel ha jól tom. :lol:

ha jól tudom a box azért van messze a pályától (alapból ilyen volt), mert kb 60-70 autó fér el

jössz akkor ? beírhatunk?
Szerintem nem. :P
Egyébként az időpont se lenne jó számomra. ;)
Avatar
Márk
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2011.10.27. 09:56
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Márk » 2011.12.25. 23:31

Fel lehet csak úgy menni,kipróbálni a modot?
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.12.25. 23:48

ja
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.12.26. 03:25

Mit kellene allitani, h a ket erosebb auto a valtasoknal stabil maradjon? A class 1 3ba valtasnal nekem menthetetlenul elindul jobbra-ballra...

Az autok nincsenek a talajon, a levegoben lebegnek es az iranyitasuk is hasonlo erzesu, ti nem igy tapasztaltatok? A class 3-as autok rendesen a foldon vannak es azokat lehet iranyitani is normalisan. A 2-es, 3-as autok kis sebessegnel is nagyon billegnek, abszolut nem tunik relisnak, h harmincal igy billegjen egy auto... Remelem ezzel lehet valamit kezdeni, mert egyebkent elvezetes mod.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.12.26. 10:21

Súlyelosztást told előre,csökkentsd az első hasmagasságot,és növeld a hátsót.A bal hátulját 2cm-el jobban emeld,mint a balt.
Amelyik irányban elmozdul az autó rajtnál,arra told az oldalirányú balanszot is.
Keményítsd a hátulját,a 3. rugót is,hogy minél jobban tapadjon.
Én csak pár karikát mentem velük,de fontos az első fokozat hosszúsága. ;)
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.12.26. 13:00

Be tudom allitani stabilnak, csak akkor nem eleg gyors. De ez meg mindig nem oldja meg, hogy az auto ne a fold felett lebegjen es ne legyen irrealis a mozgasa. Ha megoldanak, h a foldhoz kapcsolodjanak a kerekek, sztem sokkal stabilabb lenne.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 26 vendég