Drag Racing

Már véget ért bajnokságot topicjai
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.12.12. 19:51

Szevasztok!

Szeretnénk meghívni a ligátok tagjait az rFactor keretein belül megrendezett első dragversenyre, amely január 15-én esedékes, este 6 órai kezdéssel. Közel 40 ligának küldtük szét a meghívót, mivel egy hatalmas össznépi banzájt tervezünk, mindezt TV-s közvetítés kíséretében. Jelentkezéseiteket az rfactordrag@gmail.com címre küldjétek, és tartalmazza a teljes nevet, a nicknevet, és a ligát, amelyiket képviselitek. A nevezéseket kérjük január 13-ig leadni. A versenyen pedig rendes névvel lehet részt venni, keresztnév és vezetéknév formában. A mod és a pálya hamarosan letölthető lesz, szabályzatról és az egyéb fejleményekről is értesítünk benneteket.

Üdvözlettel

A szervezők
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Matthew91 2011.12.15. 22:18-kor.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.12.12. 20:02

Hirtelen azt hittem,hogy valós project. :lol:
Én versenyeztem pár évet drag/street kategóriában (lásd aláírásom :mrgreen: )...kipróbálnám,ha lesz rá mód. ;)
MDBence
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:25
Tartózkodási hely: Zalalövő
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: MDBence » 2011.12.12. 20:19

Mindenképp megérne egy próbát :) Persze csak automata kuplung nélkül ;)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.12.12. 23:36

Azzal csak az a probléma,hogy nincs kuplungom külön. :?
Max. átrakom a fékpedálra,és majd gombbal fékezek. :lol:
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.12.13. 09:18

Szicsó írta:Azzal csak az a probléma,hogy nincs kuplungom külön. :?
Max. átrakom a fékpedálra,és majd gombbal fékezek. :lol:
nah látod :D nem hülyeség

remélem minél több embert érdekel egy kis negyed mérföldes ereszd el a hajam :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.12.13. 12:45

Engem mindenkepp erdekel!
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.12.13. 13:13

Én gyönnék! :)
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.12.13. 17:47

Hmmmm, hmmmm, hmmmm......

Lehet mégsem annyira rossz ötlet ez az egész. A tegnapi nappal kezdődően hirtelen megugrott a hév drag versenyek szervezésére. Csak a tisztánlátás érdekében, én már jó ideje aktívan részt veszek az rFactor közösségben, és figyelgetem a ligákat, már csak azért is, mert én sosem soroltam magam egy ligához, hanem amolyan szabadúszóként oda megyek, és ott versenyzem, ami tetszik. És a lényeg, hogy sose láttam a magyar ligák közt még csak ötletelést sem a Drag versenyzésről, de a múlt héten szellemileg, tegnap pedig írásban is megfogalmazott ötletünk után mily véletlen fülünkbe jutott, hogy hirtelenjében más is jó ötletnek tartja a Drag versenyzést.

Mi ezt teljességgel össznépi hepajnak tervezzük, nem pedig valamilyen liga zászlaja alatt szervezzük. Így érthetően nem néznénk jó szemmel, ha valaki, vagy valamely liga propellersebességgel elénk szeretne szervezni egy hasonló versenyt, már csak azért nem, mert bizton állíthatom, hogy ez esetben a plágium fogalmáról beszélhetünk. Amiért mi nagyon-nagyon morcosakká válunk.


De a jó hírek, hogy folynak a munkálatok a szervezést illetően, gyűlik a jelentkezők száma bőszen, úgyhogy örülünk a fejleményeknek, és jól haladunk.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.12.13. 18:13

Van esetleg mod+pálya,amit ki lehetne próbálni? :D
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Drag Racing

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.12.13. 18:20

Pálya megvan, egy kicsi átalakítás még kell hozzá, hogy hátrébb rakja ki az illetőt, és úgy kelljen felállni a rajtrácsra, ezáltal lesz hely a gumimelegítésre, ahogy a videón is látszik.

Az autó szintén meg van, hasonló a videóban látotthoz, emellett egyik SimCo-s fizikaguru segítségét kértük, akit természetesen meg is nevezünk, hogy ki végezte a módosításokat a fizikán, ezáltal le is arathatja a megérdemelt babérokat a munkájáért, csak egyelőre azért nem írom ide a nevét, hogyha mégse vállalja el, akkor ne legyen esetleg kellemetlen neki a helyzet.

Egyébként mivel TV-s közvetítést is szeretnénk mellé, eléjük viszont kész dolgokkal kell odaállni, és konkrét dátumokkal, mi viszont még eléggé a dolgok elején vagyunk, ezért kb. január közepére tennénk egyelőre ezt a történetet. De lehet, hogy jól alakulnak a dolgok, és akkor hamarabb lesz.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 34 vendég