STCC 2011 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.01.16. 23:27

Joke NAGYON NAGYOT ELŐZTÉL Tetszett :D
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2012.01.16. 23:30

Capeta írta:
emerico írta:Az élen pontazonosság alakult ki. Nem hirdetek eredményt még!
Igen, én is így számoltam.... Így Attila több győzelemmel a bajnok, gratulálok neki!
Meglátjuk mi lesz!Azért GRATT!
Az óváson topikon múlik. :? Meg a gyors körökön.

Izgi. :lol: :P
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2012.01.16. 23:32

Paffy írta:
Capeta írta:
emerico írta:Az élen pontazonosság alakult ki. Nem hirdetek eredményt még!
Igen, én is így számoltam.... Így Attila több győzelemmel a bajnok, gratulálok neki!
Meglátjuk mi lesz!Azért GRATT!
Az óváson topikon múlik. :?
Akinek köszönhetően belém rongyolt a mezőny 3/4-e az mögöttem végzett, így már nem lesz csoda. Szétverek valamit mindjárt.
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2012.01.16. 23:41

Capeta írta: Akinek köszönhetően belém rongyolt a mezőny 3/4-e az mögöttem végzett, így már nem lesz csoda. Szétverek valamit mindjárt.
Nyugi.Én milyen ideges lehettem Swift bajnokságban. :roll: :D
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.01.16. 23:51

Még ne hirdessetek eredményt, az elemzésig várjatok. Akár egy pozíció változás is változtathat a végeredményen.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2012.01.16. 23:53

Paffy írta:
Capeta írta: Akinek köszönhetően belém rongyolt a mezőny 3/4-e az mögöttem végzett, így már nem lesz csoda. Szétverek valamit mindjárt.
Nyugi.Én milyen ideges lehettem Swift bajnokságban. :roll: :D
Miért, mi volt? Abban pont nem mentem, lévén, hogy az elsőkerekes autókhoz béna vagyok. :S :D
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2012.01.17. 06:44

freakyo írta:Joke NAGYON NAGYOT ELŐZTÉL Tetszett :D
:D

Itt nagyon ütős volt a Merga és volt még néhány pálya, ahol második-harmadik időket mentem a versenyben.
Szerintem az egyik legjobb kocsit sikerült választanom (senkinek nem kellett :lol: ), csak azt bánom, hogy nem tudtam minden versenyen indulni.
Tegnap az első versenyen kifagytam, pedig már jól elhúztunk Night-al , a másodikon pedig, Paffy nagyon jól védekeztél és bár mindenképpen meg akartalak előzni, nagyon durva dologba nem akartam belemenni. Még kellett volna néhány kör, hogy jobban összerakjam a kör végét a tiszta előzéshez. :D
De nagyon jó csaták voltak, pláne mikor Night is felzárkózott. Nem volt egyszerű dolga a lekörözöttnek egyszerre három-négy autót elengedni. :D

Emerico ! Vezessük már be, hogy a legrosszabb eredmény nem számít bele a bajnokságba, így azoknak is lenne némi esélyük, akik a munkájuk miatt, mint pl. én, vagy egyéb okból egy-két versenyt kihagyni kénytelenek. Köszi !
Név: Rebók József
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2012.01.17. 11:31

Fasza volt az egész bajnokság .bár sajnálom,hogy egy párszor kifogyott a benya meg kilöktek.a tegnapi második futamot nagyon élveztem jókat csatáztunk ugy érzem.Kiss Attinak meg grat ha megnyerte.most már akkor megnyigodhat:)bár még nincs kihirdetve az eredmény de én megelőlegeztem neki:)
FANATIC OF THE SPEED
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.01.17. 12:27

Igy utolag banom, h nem neveztem erre a bajnoksagra, az utolso 2 futam alapjan jo eredmenyeket erhettem volna el, de ez igy is jo volt :)

Az elso futamon Jokeval elhuztunk, aztan o kifagyott, ezutan nekem is megallt a kep kb 10 mp-re, szerencsere a celegyenesben, igy hirtelen a 4. helyen talaltam magam, mazli, h versenyben maradtam... Sikerult feljonnom a 2, helyre, de hiaba voltam gyorsabb Atinal, baromi jol (es fair modon) vedekezett es megorizte az elso helyet, nagy grat!

A masodik idomeron 10. helyrol akartam indulni, 12. helyen alltam, gondoltam javitok egy kicsit, ami annyira jol sikerult, h elso lettem :D
Az elso korben elengedtem par embert, kb visszakerultem a 10. helyre, innen mar izgalmas volt :) Egy 407-es, aszem Milan (ha nem o volt, bocs) megkeseritette az eletemet, mert ugy ment, mintha ott se lettem volna... Ha nem fekezek tobb esetben elozeskor, amikor le akar lokni a palyarol, mindketten a kavicsban vegezzuk... Az ilyenektol fel tudok robbanni... :evil: :x
Cselt bocs, h megpockoltelek, de ott sokkal hosszabbat fekeztel, mint en, utana igyekeztelek iranyba allitani, aszem ez sikerult is :D ugy lattam, h nem vesztettel sokat...
Ezen kivul fair volt a kuzdelem, orultem a 3. helynek :ugeek:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Milán
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.09.14. 13:04
Név: Sirán Milán
Kormány: Logitech G27
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Milán » 2012.01.19. 10:47

Night írta: A masodik idomeron 10. helyrol akartam indulni, 12. helyen alltam, gondoltam javitok egy kicsit, ami annyira jol sikerult, h elso lettem :D
Az elso korben elengedtem par embert, kb visszakerultem a 10. helyre, innen mar izgalmas volt :) Egy 407-es, aszem Milan (ha nem o volt, bocs) megkeseritette az eletemet, mert ugy ment, mintha ott se lettem volna... Ha nem fekezek tobb esetben elozeskor, amikor le akar lokni a palyarol, mindketten a kavicsban vegezzuk... Az ilyenektol fel tudok robbanni... :evil: :x
Cselt bocs, h megpockoltelek, de ott sokkal hosszabbat fekeztel, mint en, utana igyekeztelek iranyba allitani, aszem ez sikerult is :D ugy lattam, h nem vesztettel sokat...
Akkor egy kicsit a tisztázás kedvéért én is szólok. Szerintem én voltam az a Peugeotos akit TS-en meg is neveztél konkrétan hülyének egy bizonyos "eléd vágásom" miatt. Na most végig néztem a visszajátszást - amit gondolom te nem tettél meg hisz tudnád pontosan hogy ki is az a 407-es soför de ez most nem annyira lényeges. Meg néztem, hogy hogy is versenyzel és szomorúan láttam, hogy nem volt olyan versenyző akinek a hátsóját nem nézted meg közelről, köztük engem is. A legdurvább Cselt megelőzése volt (7:24nél), a hosszas fékezés amit mondtál egy kicsit túlzás mert konkrétan nem tudtál megállni és beleszáltál aminek az oka, hogy azt hitted ilyen rovid féktáv elég, amivel nincs is baj csak a te meg az én esetemnél ami hasonlóan sikeredett. Nálam is azt hitted, hogy még beférsz ami szintén nem baj, csak ugye TS-en magyarázkodtál elhamarkodva, hogy már fékezésnél mellettem voltál (9:41-nél) bizonyitott, hogy még egy autó is simán elfért volna köztünk. Az eléd vágás meg szintén elhamarkodott mert nem eléd vágtam hanem konkrétan kanyarodni akartam csak te (ugyanugy mint Cseltnél) elnézted a féktávot és akkor értél mellém amikor már arréb raktál. Arról nem beszélve hogy ezzel megakadályoztad hogy megelőzzem az elöttem lévőt, de ez már más.
Nem vitatkozás céljából irtam, hanem azért mert ugye kettőn áll a vásár. Viszont én legalább utánna nézek és azután hozok döntéseket és nem elhamarkodottan "ez hülyézgetek" TS-en ráadásul jelen esetben oktalanul...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 23 vendég