2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Miha » 2011.10.09. 23:44

freakyo írta:
Miha írta:
Paffy írta:Videót a Fun-ról. :D
Szólj tesódnak! :D
Te akarsz gyakorolni :roll: :? Kérsz egy szeró replayt emericotól és kész
Gyakorol a halál! 8-) Nincs kedvem megcsinálni. :roll: De köszi Emerico!
/ban FWD
AWD WIN!
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.10.10. 16:55

Most meg már miért nem??? :?
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Miha » 2011.10.10. 18:41

Szicsó írta:Most meg már miért nem??? :?
Hát csinálgatok mást is. Amiben lehet több effect stb... meg ismerkedem a 3D-vel is. meg ilyenek! :)
De lehet nem tudom... ha marad időm.
De a fun...most érted arról nem lehet úgy komoly videót csinálni... Most írjam oda hogy Simco STCC fun? :D milyen hülyén hangzik. Pláne ha valaki más megnézi, a fun alapján azt hiszi valami vicces video. Meg a végére fölösleges le írni ki hanyadik helyen végzett, meg ilyenek. A rendeshez még lettek volna ötleteim, meg adtatok is egy pár tanácsot, de m1. :) Van már video editer, 2 is szóval. :D 51 nézettségért...meggondolom. pl. itt van ez, oszt. társam csinálta: http://www.youtube.com/watch?v=udX6bnrd ... r_embedded nem nagy szám..de azért zsíír. :D
/ban FWD
AWD WIN!
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.10.10. 19:01

Igenis megéri fun videót csinálni. Nézd csak meg a porsche funról készült videót, amikor fociztak valakinek a kerekével :D :D :D
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.10.10. 19:06

Miha írta:
Szicsó írta:Most meg már miért nem??? :?
Hát csinálgatok mást is. Amiben lehet több effect stb... meg ismerkedem a 3D-vel is. meg ilyenek! :)
De lehet nem tudom... ha marad időm.
De a fun...most érted arról nem lehet úgy komoly videót csinálni... Most írjam oda hogy Simco STCC fun? :D milyen hülyén hangzik. Pláne ha valaki más megnézi, a fun alapján azt hiszi valami vicces video. Meg a végére fölösleges le írni ki hanyadik helyen végzett, meg ilyenek.
Akkor oda írod, hogy teszt futam, mert végülis az az volt, egy kis kreativitás Miha :) :roll: Ráadásul 2 nap is volt tesztfutam ami azt jelenti, hogy az 4 futam volt
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Miha » 2011.10.10. 19:15

freakyo írta:Akkor oda írod, hogy teszt futam, mert végülis az az volt, egy kis kreativitás Miha :) :roll: Ráadásul 2 nap is volt tesztfutam ami azt jelenti, hogy az 4 futam volt
Nem az volt a szöveg lényege. :D m1 :)
/ban FWD
AWD WIN!
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.10.10. 19:39

A fun-ok sokkal mozgalmasabbak,mert az autókat még senki se tapasztalta ki rendesen,és elég jó kis akciók szoktak lenni. :D
...de nem erőszak...ha nincs kedv,akkor nincs kedv. ;)
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.10.10. 21:17

Akkor kimondom én végre, ne hányjátok itt balettozva a rizsát. :x

Egyszerűen az a gond, hogy nincs elég presztízse a fun versenyeknek, hiába baromi izgalmasak, de ha nem bajnoki futam, Miha úgy érzi, feleslegesen dolgozik.

Írta, hogy hülyén hatna, ha valaki megnézné, és csak az lenne kiírva, hogy fun. Véleményem szerint se Freakyo, se Norbi videóját külsős nem szokta folyamatosan figyelemmel kísérni, és új videó megjelenésénél cigánykereket vetni, hogy "úúúúúúú, új videjjjóóóóó, fap fap fap fap."

Mi megnézzük őket, örülünk, ha benne vagyunk, ha baleseteket láthatunk, meg belekerül pár nagy előzés, vagy csata. Nem azt mondom, hogy felesleges videókat csinálni, mert én mindig megnézem őket, és baromira szórakoztatnak, csak ez a mizéria felesleges, hogy "erről akarok, mert ez szerintem jobb, az meg szar". Másrészt Freakkel és Norbival sem lenne korrekt, hogy újra feldolgoznák a versenyeiket, és akkor menne, hogy ez jobb, az jobb, mert akkor lehet, hogy pont az eredeti készítő érezné úgy, hogy feleslegesen dolgozott, és elvenné a kedvét.

Szóval Miha, tekints erre a helyzetre úgy, hogy Norbié az STCC közvetítési jogok, Freaké, meg a GT1-es, de aztán ha egyszer lemondanak róla, megkaphatod őket.

Ez csak az én véleményem, lehet utálni, meg fikázni érte, de úgy érzem, hogy kezd a téma átmenni szarrágásba.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.10.10. 22:36

Ezek a videók 1-2 év múlva lesznek baromi érdekesek, visszalesve.
Nemrég megnéztem az A1 ringi vagy mi a ráki ETCC '79 összefoglalót, és tök jó volt felidézni a futamot. ;)

Nagy nézettséget nem kell várni, illetve lehet de ahhoz ilyen szintű videó kéne, ami nem kis meló (gondolom):
http://youtu.be/l2n5OqTM71w
The Power of Dreams
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: 2011.10.07 - STCC 2011 - Pannoniaring

Hozzászólás Szerző: Miha » 2011.10.10. 23:18

Matthew91 írta:Akkor kimondom én végre, ne hányjátok itt balettozva a rizsát. :x

Egyszerűen az a gond, hogy nincs elég presztízse a fun versenyeknek, hiába baromi izgalmasak, de ha nem bajnoki futam, Miha úgy érzi, feleslegesen dolgozik.

Írta, hogy hülyén hatna, ha valaki megnézné, és csak az lenne kiírva, hogy fun. Véleményem szerint se Freakyo, se Norbi videóját külsős nem szokta folyamatosan figyelemmel kísérni, és új videó megjelenésénél cigánykereket vetni, hogy "úúúúúúú, új videjjjóóóóó, fap fap fap fap."

Mi megnézzük őket, örülünk, ha benne vagyunk, ha baleseteket láthatunk, meg belekerül pár nagy előzés, vagy csata. Nem azt mondom, hogy felesleges videókat csinálni, mert én mindig megnézem őket, és baromira szórakoztatnak, csak ez a mizéria felesleges, hogy "erről akarok, mert ez szerintem jobb, az meg szar". Másrészt Freakkel és Norbival sem lenne korrekt, hogy újra feldolgoznák a versenyeiket, és akkor menne, hogy ez jobb, az jobb, mert akkor lehet, hogy pont az eredeti készítő érezné úgy, hogy feleslegesen dolgozott, és elvenné a kedvét.

Szóval Miha, tekints erre a helyzetre úgy, hogy Norbié az STCC közvetítési jogok, Freaké, meg a GT1-es, de aztán ha egyszer lemondanak róla, megkaphatod őket.

Ez csak az én véleményem, lehet utálni, meg fikázni érte, de úgy érzem, hogy kezd a téma átmenni szarrágásba.
Tökéletesen igazad van! Énis ezt akartam mondani, köszi! :) És a vége is teljesen korrekt, addig csinálok más videókat. Na akkor értitek,jóóóóóóóóóóóóó :D
/ban FWD
AWD WIN!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég