10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.10.03. 23:27

Hat ezen a palyan nagyon erzodott hogy finoman fogalmazva nem sok gyakorlassal vagtam neki. idomero 7dik hely.. mondjuk volt benne boven de meg ismerkedtem a palyaval.. ami a futamot illetti.. Cseh Tomival es Kiskimi volt egy kis csata aztan mikor sikerult elmenni mellettuk egyedul autoztam nyomtam neki hogy utolerjem Richard-ot.. de a fekek elfogytak alolam es inkabb szenvedes volt a fele a futamnak.. nem verseny.. arrol nem is beszelve hogy a kurva windows letett talcara az utolso korbe.. 5dik lettem.. 4. siman benne lett volna pedig :/ .. ez van..

A csapatbajnoki megvan es ez a legfontosabb... egyenit mar reg elbuktam mivel a bajnoksag elejen 2 futamon nem is indultam..
Szeretnem megkoszonni a csapattarsamnak hogy vegig hozta jo eredmenyeket.. es gratulalni neki a bajnoki cim megszerzesehez!
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.10.04. 12:41

Sajnálom, hogy csak most írom, de nem tudtam jönni versenyre, mert szervizben volt a gépem. :S Pedig megmérkőztem volna azért az összetett 3. helyért. :/ Na mindegy, attól még élveztem a bajnokságot. :) Majd az STCC... :)
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.10.04. 13:13

Egy kin szenvedő Bajnokság kezdés után meglepő fordulattal az élbolyban tudtam menni és a Bajnokság 2.-ként befejezni.Csapat is azt hiszem 3. vagy 4. lett.
Nem lesz a szívem csücske ez a Porsche mod az biztos.Örülök, hogy vége, de közben bánkódok is mert a vége felé kezdtem megszeretni.
Gratulálok mindenkinek aki jött és szenvedett, vagy ment mint golyó.
Nagy gratulációm Bauer Ricsinek, hogy az első rfactoros versenyein kiemelkedő teljesítményt nyújtott, és ráérzett a "szimulált,, versenyre.(Grand Turizmo csak szép, de nem szimulált) ;) Kellemeset csalódtam mert neki nem csak arca volt, hanem tudás is az arc mögött.Nem úgy mint az előző ismerősömnek aki jött. :D
Jön az STCC majd a settelésre jobban rá kell gyúrnom, hogy már az első versenyeken is versenyképes legyek, mert így csak kergetem az élmenőket.Ez most már a 2. bajnokság amit így sz.pok be.
Egy kis bemelegítés: http://www.youtube.com/watch?v=sZkJLNGs ... re=related

Gratulálok (ismét) a bajnokság megnyerőjének.
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.10.04. 17:44

KisKimi írta:Cselt, bocs ha az utcsó sikánban hamar húztam rá, úgy éreztem hogy elég helyed van ott belül. :| Ha szabálytalan voltam akkor óvd meg.
Inkább te ne haragudj én úgy éreztem, hogy kicsit túlcsúsztam a kanyaron és ezért szálltam beléd. Ezért is villogtattam, hogy elnézést kérek a dolog miatt. Remélem a többi alkalommal amikor csatáztunk nem voltam veled szabálytalan.
Nem ez volt különben életem futama, a féltávtól kezdve küszködtem a gumikkal, nagyon elment a tapadás. Emiatt a végén majdnem még a 7. helyemet is elvesztettem, de szerencsére azt még sikerült megtartani, bár ha még van 2 kör akkor bajban lettem volna.

Örülök, hogy vége a bajnokságnak, nekem nagyon nem feküdt ez az autó :S
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: puma » 2011.10.04. 18:26

Ahogy a csapattársam is említette nem igazán készültünk erre a futamra, de ettől függetlenül nem ért minket meglepetés. Számomra az időmérés alapján egy sima verseny várt volna, de nem úgy alakult. Első pár körben építettem magamnak egy kis előnyt, amit nem a gyorsaságomnak köszönhettem, hanem a mögöttem lévők hibázásainak. Ezt az előnyt a vége felé kezdtem elveszíteni a sok elfékezésnek köszönhetően és ezért az utolsó pár kör izgalmasra sikeredett. Kiss Atilla keményen tolt le a pályáról, de igazán próbálkozni nem engedtem úgyhogy meglett a győzelem.

A bajnokság jól sikerült mind egyéni mind pedig a csapatbajnokságot tekintve a Playboy racing elhozta az elsőnek járó trófeát. Nagyon örülök, hogy a rajtrács mindig tele volt és akadtak bőven ellenfelek a csapatban és egyáltalán nem volt könnyű dolog a mezőny elején harcolni. Gratulálok mindenkinek aki ezt a nem egyszerű bajnokságot végig "szenvedte", valamint a csapattársamnak, aki hozzám hasonlóan nagyon jó teljesítményt nyújtott és ha nem hagyott volna ki versenyeket, akkor a dobogón pacsizhatnánk. :)

Ja és Emerico le a kalappal kösz a bajnokságot!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.10.04. 19:41

puma írta: Ja és Emerico le a kalappal kösz a bajnokságot!
nincsmit :) gratulálok!
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.10.09. 12:33

jegember95 írta:Utolsó futam, Zolder: http://www.youtube.com/watch?v=uvDsEJp4Ppw
Egész jó lett eddigi porsék közül nekem ez tetszik a legjobban.
Viszont egy TIPP neked és Mihának is a kövi vidikhez: 2.21nél a pilóta a kocsin kívül ül, ezt a bugot úgy lehet kijátszani, hogy amit ki akarsz vágni jelenetet, kicsit vissza tekered és ott (őrült módjára) váltogatod a kamerát (page up [ami hátulról mutatja a kocsit]) aztán nem lesz ilyen bug. Remélem érthetően írtam le. ;)
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2011.10.09. 12:52

freakyo írta:
jegember95 írta:Utolsó futam, Zolder: http://www.youtube.com/watch?v=uvDsEJp4Ppw
Egész jó lett eddigi porsék közül nekem ez tetszik a legjobban.
Viszont egy TIPP neked és Mihának is a kövi vidikhez: 2.21nél a pilóta a kocsin kívül ül, ezt a bugot úgy lehet kijátszani, hogy amit ki akarsz vágni jelenetet, kicsit vissza tekered és ott (őrült módjára) váltogatod a kamerát (page up [ami hátulról mutatja a kocsit]) aztán nem lesz ilyen bug. Remélem érthetően írtam le. ;)
jaja, ezt tudom én is, én mikor visszatekerem, nyomok egy pillanatstop-ot(felső nyíl talán), és akkor eltünik, de ott valamiért elfelejtettem :oops:
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 10. verseny - Zolder - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.10.09. 13:41

Nagyon faintos videó lett ez is. ;)

2:25, és 2:30 - Ekkor már idegbeteg voltam.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég