FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.12.19. 21:16

Több mint 2 órával a rajt előtt már fent voltam egyfolytában, és egyszer sem dobott le. Vigyorogtam is hogy végre jó lesz.
Aztán felvezető kör a célegyenes ráfordítóba pakk.. De nem ám a előtte hogy vissza tudjak lépni.. végül is csak vagy 2óra 58perc még végig megy a felvezető... :evil: :evil:
:? Azért jó lett volna menni pár kört versenyben is.. :? Mindegy, majd talán a következőn. :)
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.12.19. 21:27

Én bírtam 14 kört, alig voltam lemaradva a 3. helyen a 2 lambótól és paffff...program működése leállt :/
Kár, pedig nagyon jó tempót tudtam menni versenyen, kíváncsi lettem volna a végére de inkább az elején dobjon le mint a vége előtt pár körrel :D
Név: Pintér Roland
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.12.19. 23:42

Ultra durva volt a verseny, Kvalin 3. hely nem is volt rossz bíztam a jobb folytatásban, sokat heggesztettem a setupot a versenyre erre tessék még Webber se rajtol ilyen sz@rul :lol:
Oszt a mezőny végéről kellett visszaevickélni, ami nagyon élvezetes volt de sok időbe tellett, feljöttem a harmadik helyre és úgy éreztem tudok közelíteni a Lambokhoz ami sikerült is de sikerült rontanom ami kb 15 mp be telt. A verseny többi részét egyedül töltöttem próbálva végig nyélen vinni hátha sikerül Frikit megfogni, nem jött össze de a 2. helynek is nagyon örülök. Végre jól viselkedett a kocsi következetesen és élvezetesen, ezt szeretem :lol:
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.12.20. 09:21

Hát ez a verseny durva volt, talán a legemberpróbálóbb számomra. Rajtom jó volt, 3. voltam pár kanyar után és a tempót is jónak éreztem, de aztán Tepy kezdett el üldözni, durva csata volt, de sajnos rámentem a rázóőre és eldobott szépen. :S Aztán ahogy esteledett úgy volt egyre rosszabb a helyzet. Hiába kezdett sötét lenni, voltak még részek a pályán, ahol visszaverődött a fény és nagyon bántotta a szememet, fájt is a fejem tőle. :/ Vagy 3-4 alkalommal biztos megpördültem. Aztán amikor világos lett mát tudtam felzárkózni, jó köröket mentem, végül 6. lettem. Szóval csak gratulálni tudok az elejének, hogy ilyen tempót tudott menni eme körülmények között is!
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.12.20. 10:21

Capeta írta:Hát ez a verseny durva volt, talán a legemberpróbálóbb számomra. Rajtom jó volt, 3. voltam pár kanyar után és a tempót is jónak éreztem, de aztán Tepy kezdett el üldözni, durva csata volt, de sajnos rámentem a rázóőre és eldobott szépen. :S Aztán ahogy esteledett úgy volt egyre rosszabb a helyzet. Hiába kezdett sötét lenni, voltak még részek a pályán, ahol visszaverődött a fény és nagyon bántotta a szememet, fájt is a fejem tőle. :/ Vagy 3-4 alkalommal biztos megpördültem. Aztán amikor világos lett mát tudtam felzárkózni, jó köröket mentem, végül 6. lettem. Szóval csak gratulálni tudok az elejének, hogy ilyen tempót tudott menni eme körülmények között is!
Láttam is a csatátokat, oszt úgy tűnt mintha Tepy kilökött volna de megnéztem a replayt és nem ő volt a ludas. Apropó ember próbálás, dilemmában voltam hogy a görgős székkel vagy a konyhaszékkel induljak, végül a konyhai megoldás mellett döntöttem(lehet nem gurult el de olyan kemény volt mint ha betonkockán ültem volna) aminek az lett az eredménye hogy féltávtól elzsibbadtak a lábaim és azt se tudtam hogy a seggem melyik partján ülve fáj kevésbé. Remélhetőleg ez a probléma hamar megoldódik. Egyébként most már tudom Joke mire mondta hogy Jesszus Mária :lol: 14. helyre estem vissza, de az első kanyart sem tudtam bevenni mert kaptam a valagamba egy Karolt meg egy Nissant :lol: utána meg azt láttam hogy Mission Impossible jeleneteit meghazuttolva repkednek az autók mögöttem :lol: ehhez képest egy túlélő tábor gyerekzsúr. Ja és Friki léccilécci tedd be a videóba ahogy felkapaszkodom örök emlék marad számomra :mrgreen:
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2011.12.20. 11:05

Ingy2 írta:
Capeta írta:Hát ez a verseny durva volt, talán a legemberpróbálóbb számomra. Rajtom jó volt, 3. voltam pár kanyar után és a tempót is jónak éreztem, de aztán Tepy kezdett el üldözni, durva csata volt, de sajnos rámentem a rázóőre és eldobott szépen. :S Aztán ahogy esteledett úgy volt egyre rosszabb a helyzet. Hiába kezdett sötét lenni, voltak még részek a pályán, ahol visszaverődött a fény és nagyon bántotta a szememet, fájt is a fejem tőle. :/ Vagy 3-4 alkalommal biztos megpördültem. Aztán amikor világos lett mát tudtam felzárkózni, jó köröket mentem, végül 6. lettem. Szóval csak gratulálni tudok az elejének, hogy ilyen tempót tudott menni eme körülmények között is!
Láttam is a csatátokat, oszt úgy tűnt mintha Tepy kilökött volna de megnéztem a replayt és nem ő volt a ludas. Apropó ember próbálás, dilemmában voltam hogy a görgős székkel vagy a konyhaszékkel induljak, végül a konyhai megoldás mellett döntöttem(lehet nem gurult el de olyan kemény volt mint ha betonkockán ültem volna) aminek az lett az eredménye hogy féltávtól elzsibbadtak a lábaim és azt se tudtam hogy a seggem melyik partján ülve fáj kevésbé. Remélhetőleg ez a probléma hamar megoldódik. Egyébként most már tudom Joke mire mondta hogy Jesszus Mária :lol: 14. helyre estem vissza, de az első kanyart sem tudtam bevenni mert kaptam a valagamba egy Karolt meg egy Nissant :lol: utána meg azt láttam hogy Mission Impossible jeleneteit meghazuttolva repkednek az autók mögöttem :lol: ehhez képest egy túlélő tábor gyerekzsúr. Ja és Friki léccilécci tedd be a videóba ahogy felkapaszkodom örök emlék marad számomra :mrgreen:

Először a Nissant, aztán engem... :D

A rajtnál ketten beragadtak előttem, 4 autó egy kupacban az első kanyarban.Vitt a tömeg,nem mertem fékezni, mert akkor hátulról kapok. :P
Bocs Ingy2 és Kovács Bálint. :oops:
A verseny sima volt, azt hittem kevesebb kört megyünk. Az etapok végére mindíg belassultam.Örülök hogy Cselt nem volt olyan gyors mint szokott.... ;) Barnát sajnálom, jól elvoltunk míg nem hibázott.
Célom hogy a végére bekerüljek a tízbe, ha így halad talán sikerül....
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.12.20. 11:24

Kurva upc.. persze h pont tegnap este kellett pihennie par orat a netnek :/
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.12.20. 13:10

emerico írta:Nem sokáig jutottam. Sok gyakorlás = rövid verseny
nekem kevés gyakorlás = hosszú verseny volt az egyenletem

qualyn 24kört tudtam menni, ez alatt egy félkész setupot tudtam csinálni, ami a sötétben egy rakás -*** volt, ingy mindig hozott rajtam pár tizedet, de szerencsémre kivilágosodott, így újra tudtam növelni az előnyöm.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
KisKimi
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.06.29. 08:27
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: KisKimi » 2011.12.21. 00:48

freakyo írta:jobb későn mint soha:

http://www.youtube.com/watch?v=Q2ssi8QO ... ature=plcp

Azzzanyámúúristenit! :o Hát ez nagyon durva lett, a zene, vágás, ilyen tök drámai, nagyonkirály,egyik legjobb videó amit láttam eddig, graats, nagyonkirály lettúúúristen :D
Gergo Baldi
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: FIA GT1 - Versenykiírás, társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.12.21. 21:38

Felemás volt. Öröm, hogy most végig mentem, de sajnos elb...tam a végén.
19. helyről 10.-re jöttem fel a rajtnál, majd még akartam egy helyet, szűken vettem a kanyart és megpörögtem, mire vissza jöttem a sóderből utolsó voltam +6mp.
Szépen jöttem fel, egész stabil setupom volt, végül a kieséseknek köszönhetően feljöttem a 11.helyre itt volt egy kis vonatozás csatározás, jó volt. Sötétedés megzavart, és a hidegben a tapadás is elfogyott, jégcsapok lógtak a kocsin, fel is raktam med gumit, 1mp gyorsúltam. Utol is értem Karolt, majd sikerült leelőzni fasza 9. hely!! El akartam húzni, hogy ne legyen a végén gáz, erre megforgok. Nem gond utolérem, megint erőltetem, persze megint forgás. Cselt utolér, gyorsabb volt nem tudtam tartani, még próbáltam visszatámadni, de megint forgás. Na ez után feladtam, de így is 11. lettem, elég jó, de lehetett volna jobb is.
Név:Füzy Barna
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég