7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.23. 20:25

Pal Kinizsi írta: Csabi :cry: pedig gyors voltál, sajnálom :( .
Köszi! ;)
Sajna nem jött össze a vége rendesen...voltak buktatók,ami miatt már mondtam TS-en is,hogy szegény Pali már frászt kaphat,hogy megint meg fogom előzni. :lol:
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.23. 20:28

kamikaze írta:Elszomorít ez a buzi net, 2 kör után elkezd lagolni, aztán 2 perccel a vége előtt ledob. Pedig felléptem jó pár helyet a rajthoz képest. Remélem nem okoztam gondot a laggal Szicsó, meg Zsolti?
Én kérek elnézést a pöckölésért. :oops: Felvillant a féklámpád,és hirtelen belassultál picit,tapostam egy erősebb féket,amitől meg meg is forogtam. :(
Viszont érdekes,hogy a replay-t visszanézve meg nem villan a féklámpád. :shock:
Pedig jót csatáztunk volna. ;)
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.08.29. 23:13

Night, Kinizsi Pali sorry a törés zúzásért :oops: . Azt hittem Night elém vág féktávon és azért mentem neki, vissza néztem, de sem Ő sem én nem mozdítottunk a kormányon, egyszerűen pont elém került a kigyorsítás után a féktávon és sajnos előbb fékezett mint én gondoltam, amikor meg én elkezdtem, már nem tudttam korrigálni, pont megpöccintettem. Aztán a rázókő elvégezte a dolgát és Palinak repült. Elnézést mégegyszer a kellemetlenségért.
Név:Füzy Barna
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 7. verseny - Portimao - eligaztás,nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.08.31. 21:07

kamikaze írta:Night, Kinizsi Pali sorry a törés zúzásért :oops: . Azt hittem Night elém vág féktávon és azért mentem neki, vissza néztem, de sem Ő sem én nem mozdítottunk a kormányon, egyszerűen pont elém került a kigyorsítás után a féktávon és sajnos előbb fékezett mint én gondoltam, amikor meg én elkezdtem, már nem tudttam korrigálni, pont megpöccintettem. Aztán a rázókő elvégezte a dolgát és Palinak repült. Elnézést mégegyszer a kellemetlenségért.
Semmi gond. ;)
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 31 vendég