6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.09. 17:10

Apophis írta:Na hát asszem én itt fejeztem be a bajnoki futamokat. Felesleges 4 tized miatt ennyit szenvedni, hogy aztán +30mp legyen a vége :S Maradok a funoknál.
Ezt vagy akkor írtad,amikor már sok volt a sör,vagy egyáltalán nem kortyoltál még! :lol:
Ne irkálj ilyeneket ember! :mrgreen:
A váltóáttétel mondom szupi volt. :D
Azért is szóltam TS-en,hogy Karcsit legyorsuljuk a rajtnál...meg is lett volna,csak olyan finoman zárt előttem,hogy nem akartam két kerékkel a pályáról lemenni. :D
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.09. 17:13

kaszasi írta:... Szicsó nem harangszunk ,én legalább is.Ideje volt hogy Felföldi hozzon pontot a konyhára :lol: Grat csak igy tovább.Hajrá Hell Drift Team :mrgreen:
Jaja! :D
Dolgozzon meg a pontokért Ő is! :lol:
Ügyes volt egyébként. :)
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.08.09. 17:15

Szicsó írta:
Apophis írta:Na hát asszem én itt fejeztem be a bajnoki futamokat. Felesleges 4 tized miatt ennyit szenvedni, hogy aztán +30mp legyen a vége :S Maradok a funoknál.
Ezt vagy akkor írtad,amikor már sok volt a sör,vagy egyáltalán nem kortyoltál még! :lol:
Ne irkálj ilyeneket ember! :mrgreen:
A váltóáttétel mondom szupi volt. :D
Azért is szóltam TS-en,hogy Karcsit legyorsuljuk a rajtnál...meg is lett volna,csak olyan finoman zárt előttem,hogy nem akartam két kerékkel a pályáról lemenni. :D

Mikor írtam, még nem ittam sört, most iszom az elsőt :D
De akkor is szétb*sz az ideg, hogy nem szándékosan szélesítettem, és nyamvadt fél kerékszélesség miatt fogok 30mp-et kapni, ami legalább 3 helyembe fog kerülni a futam végén.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.08.09. 18:09

Hát mindent gondoltam volna, csak azt nem, hogy a dobogón fogok végezni. Időmérő előtt abszolút nem akart az autó működni. Mentem pár kört, 1:53 végét azt hiszem, aztán mentem egy olyat, hogy magam se hittem el. 1:52 közepét ha jól emlékszem. Utána még sikerült 2 jobb kört mennem, végül 4. lettem. Versenyen a rajt jó volt, talán először, eddig mindig lerajtoltak. Nem akartam támadni Báldi Gergőt, mert tudtam, hogy a gumi nagyon fog kopni ezen a pályán. Azonban mivel nem nyomtam neki annyira, Szűcs feljött rám és a 8-as kanyaroknál meg is előzött elég szépen. Utána maradt köztünk kb. 1 mp pár körig, majd láttam, hogy kiáll a boxba. Volt kb. 12-13 perc, onnantól kezdtem nyomni neki, azonban nem kellett sokáig, mert Báldi kicsúszott, innentől már csak az volt a cél, hogy beérjek, többiek messze voltak tőlem. Elég érdekes volt ez a gyorsulás részemről, magam se értem. Na mindegy, hátha így lesz a hátralévő versenyeken. :D
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.09. 19:59

Apophis írta:
Szicsó írta:
Apophis írta:Na hát asszem én itt fejeztem be a bajnoki futamokat. Felesleges 4 tized miatt ennyit szenvedni, hogy aztán +30mp legyen a vége :S Maradok a funoknál.
Ezt vagy akkor írtad,amikor már sok volt a sör,vagy egyáltalán nem kortyoltál még! :lol:
Ne irkálj ilyeneket ember! :mrgreen:
A váltóáttétel mondom szupi volt. :D
Azért is szóltam TS-en,hogy Karcsit legyorsuljuk a rajtnál...meg is lett volna,csak olyan finoman zárt előttem,hogy nem akartam két kerékkel a pályáról lemenni. :D

Mikor írtam, még nem ittam sört, most iszom az elsőt :D
De akkor is szétb*sz az ideg, hogy nem szándékosan szélesítettem, és nyamvadt fél kerékszélesség miatt fogok 30mp-et kapni, ami legalább 3 helyembe fog kerülni a futam végén.
Én ilyenkor mindig elveszem a gázt,ha nem vagyok benne biztos...már kaptam büntit szélesítésért TCL-ben...nem jó érzés. :mrgreen:
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.09. 20:02

Paffy írta:...A leköröztetnek meg nagy elismerés. ;) Az endurance futam alkalmával jöttem rá, hogy nem is olyan egyszerű a dolguk. :D
Ugye-ugye?! :mrgreen:
És a legrosszabb,amikor a seggedbe tapad a gyorsabb versenyző,mert minél hamarabb át akar ugrani. :D
Tesód meg már sportot űz abból,hogy engem lekörözzön... :lol:
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.08.09. 20:27

Szomszéd, mikor megcsúszik oldalirányba az autó, akkor hiába veszek el bármit is, közöm nincs az autóhoz :D
TCL-re küldhetnél valami setet mert nem valami frankó ami van :D
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.08.09. 20:31

Szicsó írta:
Paffy írta:...A leköröztetnek meg nagy elismerés. ;) Az endurance futam alkalmával jöttem rá, hogy nem is olyan egyszerű a dolguk. :D
Ugye-ugye?! :mrgreen:
És a legrosszabb,amikor a seggedbe tapad a gyorsabb versenyző,mert minél hamarabb át akar ugrani. :D
Tesód meg már sportot űz abból,hogy engem lekörözzön... :lol:
:lol: :lol: :lol: endurancon is sportot űztem ebből :lol: :lol: :lol: adás/vételt rendeztem kör számokban
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2011.08.09. 21:39

kaszasi írta: :D Egyik kanyarban kaptam 1 kis segitséget a forduláshoz L. Kovács-tól ha igaz ,de vissza engedet maga elé igy nem óvom. :mrgreen:
Való igaz jól megkoccoltalak, és elnézést kérek érte. Nem szándékos volt. Elnézést kérek mindenkitől akit megkoccoltam, valahogy nem ment jól a fékezés ezen a versenyen. :oops:
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.09. 22:52

Apophis írta:Szomszéd, mikor megcsúszik oldalirányba az autó, akkor hiába veszek el bármit is, közöm nincs az autóhoz :D
TCL-re küldhetnél valami setet mert nem valami frankó ami van :D
Nem úgy értem Te! :lol:
Nem fejezem be azt a kört versenytempóban. :D

TCL?Nem vagyok tisztában még azzal a pályával,pedig volt ott tesztfutam is. :mrgreen:
Igazán azt se tudom mikor tudok felmenni picit gyakorolni. :?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég