6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.09. 22:53

freakyo írta:
Szicsó írta:
Paffy írta:...A leköröztetnek meg nagy elismerés. ;) Az endurance futam alkalmával jöttem rá, hogy nem is olyan egyszerű a dolguk. :D
Ugye-ugye?! :mrgreen:
És a legrosszabb,amikor a seggedbe tapad a gyorsabb versenyző,mert minél hamarabb át akar ugrani. :D
Tesód meg már sportot űz abból,hogy engem lekörözzön... :lol:
:lol: :lol: :lol: endurancon is sportot űztem ebből :lol: :lol: :lol: adás/vételt rendeztem kör számokban
:lol:
"Az erő Veled van!" :lol:
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2011.08.10. 07:14

Azért is szóltam TS-en,hogy Karcsit legyorsuljuk a rajtnál...meg is lett volna,csak olyan finoman zárt előttem,hogy nem akartam két kerékkel a pályáról lemenni. :D[/quote]

Visszanézem, nem voltam -e sportszerűtlen.Csak azt figyeltem, hogy elkerüljem az ,,első kanyar szindrómát" a tükörre már nem maradt időm! :)
Jókat csatáztunk, nagyon korrekt oda-vissza előzésekkel.Adtam is kaptam is, de ez benne van.Szerintem... :D

Én nem veszem el a gázt időmérőn,( ha nem szándékos a ,,szélesítés") mert akkor úgy érzem hogy fogok tudni gyorsabb kört is menni, aztán nem mindíg sikerül..... :oops:
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: puma » 2011.08.10. 12:09

Valahogy nem akart összeállni a pálya a fejemben, kaptam 9 tizedet az időmérőn, ami eddig nem volt jellemző. Pedig még gyakoroltam is verseny előtti nap, lehet hogy ez volt a probléma? :D
Versenyen hiába volt jó tempóm, Metac torpedójának köszönhetően letört a hátsó szárnyam, szerencsére nem kellett végigmenni a pályán mint Imolában, de azért így is elment a versenyem a box kiállás miatt. A verseny vége felé megint találkoztunk, megintcsak én húztam a rövidebbet, lehet nem szándékosan csinálod, verseny utáni viselkedésed is ezt bizonyítja, de valahogy mindig összejön valami. Abban már biztos vagyok, ha időmérőn kevesebb mint 3 pozíció van közöttünk akkor nem indulok el a versenyen.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.10. 16:50

Szkarol írta:Visszanézem, nem voltam -e sportszerűtlen.Csak azt figyeltem, hogy elkerüljem az ,,első kanyar szindrómát" a tükörre már nem maradt időm! :)
Jókat csatáztunk, nagyon korrekt oda-vissza előzésekkel.Adtam is kaptam is, de ez benne van.Szerintem... :D
Élveztem nagyon...korrekt volt minden. ;)
Ryoken
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:29
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Ryoken » 2011.08.11. 06:39

Szicsó írta:Horváth Anti...szépen lecsuktál az első körben,a 11-es kanyarban...igazából Kinizsi Pali szívta meg a szitut legjobban.
Nagyon sajnálom, nem volt szándékos. Úgy éreztem elég nagy távolságra vagy mögöttem, hogy a saját ívemen forduljak. Nem számítottam rá, hogy a kanyarban már ennyire közel leszel.

Elnézést kérek mindenkitől, akinek elrontottam versenyét.
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2011.08.11. 16:02

puma írta:Valahogy nem akart összeállni a pálya a fejemben, kaptam 9 tizedet az időmérőn, ami eddig nem volt jellemző. Pedig még gyakoroltam is verseny előtti nap, lehet hogy ez volt a probléma? :D
Versenyen hiába volt jó tempóm, Metac torpedójának köszönhetően letört a hátsó szárnyam, szerencsére nem kellett végigmenni a pályán mint Imolában, de azért így is elment a versenyem a box kiállás miatt. A verseny vége felé megint találkoztunk, megintcsak én húztam a rövidebbet, lehet nem szándékosan csinálod, verseny utáni viselkedésed is ezt bizonyítja, de valahogy mindig összejön valami. Abban már biztos vagyok, ha időmérőn kevesebb mint 3 pozíció van közöttünk akkor nem indulok el a versenyen.
Akkor igyekezni fogok.
A verseny végénél az incidensre nem emlékszem, nem hinném hogy bármi szabálytalant tettem volna akkor. Az a torpedozás pedig fatális hiba volt, tudom. Teljesen elnéztem a féktávot, sajnálom.

Ui.: Ha vigasztal, akkor elmondom hogy a végén azért a sors megbüntetett, mert épphogy be tudtam gurulni a célba. :)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 6. verseny - Istanbul - eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.08.11. 16:41

Ryoken írta:
Szicsó írta:Horváth Anti...szépen lecsuktál az első körben,a 11-es kanyarban...igazából Kinizsi Pali szívta meg a szitut legjobban.
Nagyon sajnálom, nem volt szándékos. Úgy éreztem elég nagy távolságra vagy mögöttem, hogy a saját ívemen forduljak. Nem számítottam rá, hogy a kanyarban már ennyire közel leszel.

Elnézést kérek mindenkitől, akinek elrontottam versenyét.
Nincs harag. ;) Emerico úgyis büntet. :mrgreen:
Nem óvom,mert az első körben történt,amit visszanéz a főnök. :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 39 vendég