2011.07.30 - STCC v0.3 - Falkenberg

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: 2011.07.30 - STCC v0.3 - Falkenberg

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.07.30. 22:13

Nem rossz ... Az elso futam is kemeny volt.. vmi miatt szerintem Bika merges ram :D .. mert hogy az elso korokbe minden kanyarba megprobalt megpoccinteni hogy keresztbe alljak az het szentseg :D.. jojo.. tudom itt belefer egy kis kontakt.. csak Bomos egyebkent is dobalja a farat nem kell neki hatulrol meg segitseg is :)

A masodik futam az nagyon tetszett :D 12dikrol rajtoltam.. elso kor vegen 3dik.. masodik korvegen elso volam :D.. utana nyomtam neki.. De az auto nemvolt az igazi tancolt mindenfele.. es pont 2-3 tizeddel voltam lassabb freak-nel amit letudod dolgozni... amikor kozel ert a visszapillantot bamultam, csak elfelejtettem hogy kanyar is van arra fele.. szoval kb siman elment mellettem :) utana mentem vele de sajnos visszaelozni nemtudtam..

egy harmadik es egy masodik hely.. hat.. elmegy.. :)
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 2011.07.30 - STCC v0.3 - Falkenberg

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.07.31. 09:43

Jó ez a scirocco, csak arra nem lehet rávenni, hogy elrajtoljon, így a rajtnál kb 8 helyet estem vissza.
Még több ilyen pályát kérnénk, ahol K.I.T.T. módra lehet turbo boost-tal repülni :lol: :lol:
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2011.07.30 - STCC v0.3 - Falkenberg

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.07.31. 20:19

Köszönöm Szatocsnak a setet jó volt.Mind a két futam izgalmas volt.Remélhetőleg legközelebb már a peugeot 308 is hajlandó lesz fordulni és akkor azt is kitudom próbálni.Replayt vissza nézne az Audi kerekei messziről nézve forognak,közelről nem,és a fék lámpa a lökháritóból világitanak.Jó kis mod lesz ez.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég