5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Már véget ért bajnokságot topicjai
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.07.25. 21:59

Amennyire vártam ezt a futamot, annyira eseménytelen lett számomra. 21. helyre kvalifikáltam magam, rajt után feljöttem a 15. helyre, és végig ott autóztam, egyedül Szabolcsnak sikerült megelőznie, így 16. lettem, a végén Antal kezdett veszélyesen feljönni rám. De összességében nem volt rossz.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.07.25. 22:00

Bontóba ezt az üszköt. :evil:
De már megvan a taktikám a hátralévő futamokra.......
(sejtelmes zene...... semmibenézés.....dramatic chipmunk....végefőcím, to be continued)
The Power of Dreams
Matyeee
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.05.06. 08:25
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: Matyeee » 2011.07.25. 22:05

Végigszenvedtem az egész futamot első körben jól elrontottam mindent remélem nem tartottam be senki, ha igen akkor elnézést kérek mindenkitől (amúgy az időmérő tetszett ;) )
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.07.26. 06:57

Pal Kinizsi írta:Először is köszönöm Szicsó a beállítást, nekem nagyon adta vele, rögtön 2sec-et javultam, megmentetted az estém :D
Nagy Zoli bocsánat a mutatványért, tehetségemnek köszönhetően valahogy sikerült 1-esbe visszatenni ott :? :cry: , de legalább előreengedtelek a boxba ha már csak egy helyen szereltek azok a majmok :lol:
Ha nem hibáztam volna 20 körül lettem volna, de hibáztam, nem is 1-et nem is kicsiket.. :roll: szóval a futottak még kategóriába jöttem be, nem sok csatával szinte végig egyedül mentem de legalább gyakoroltam a koncentrálást meg az elengedést is :mrgreen: :arrow: :arrow:
Semmi gond ez benne van sajna,pedig kanyarokban nem nagyon szoktam senkire rámászni pont azért ha megforog akkor tudjak menekülni, de mos nem jött össze.Köszi hogy előre engedtél szerelőknél.Szicsó semmi gond,elvégre itt volt Felföldi ugy hogy hoztunk remélhetőleg 1 kis pontot a csapatnak.A Lali viszont,húúúú apám az hogy le tud szélesedni.Szerintem fogom kérni a kocsija vizsgálatát,ilyen széles kocsit én nem láttam :lol: Utolsó 10-15 körre olyat csatáztunk,azt érdemes megnézni.Volt 1 olyan előzése elől jó magam utánam Felföldi Sógor utána Lali,fordulok kis iven Sógor külső íven ne akadjunk össze Lali meg kettőnk között elmegy,mind ezt kopott gumikon.Nagyon szép mutatvány volt.Nagy grat hozzá.Végére sajna elfogyott hátul a hard gumi igy rendesen csúszkáltam,de élvezetes volt. Kösz a futamot. :D
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.07.26. 09:37

Asszem igaza volt Mugennek, hogy nem szabad ennyit gyakorolni a futamra, mert ez lesz belőle. Sajna felvezetőn valaki megforgott előttem amire beleugrottam a fékbe és hátulról Szatocs a hátsó szárnyam szegte előröl meg a lökösöm bánta az esetet. Ezek után Szatocs Mugen és én boxból eredtünk a mezőny után egy laza fél perces hátránnyal.
Szépen jöttünk fel, de ekkora hátránnyal nem tud mit kezdeni az ember sajnos. A 13. hely volt a maximum amit ki lehetett hozni a dologból. Annak örülök, hogy csapaton belül én lettem a legjobb, de nagyon sajnálom, hogy a titkos fegyverünk, a most visszatérő Knife is áldozatául esett egy első körös balesetnek, így ő is hátulról volt kénytelen jönni. De remélem, hogy több futamra is jön még velünk :)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2011.07.26. 09:53

Érdekes verseny volt, mert nem igazán sikerült a felkészülésem, amit a 21. rajthely kiválóan jelez. De az első kör végén már a 11. helyen voltam, de sajna a lassú versenytempóm miatt négyen is megelőztek, de a 15. hely így messze felülmúlta a várakozásaimat, és ami külön pozitívum, h talán most először nem forogtam verseny közben, csak egyszer látogattam meg a füvet a csiki-csuki előtt. :)
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.07.26. 10:20

Egész jó futam lett volna.
Megszereztem a 24. rajthelyet, az 1. körben sikerült feljönnöm 3 helyet, de Magyar Laci sikeresen kiforgatott az egyik balosban, így 4 helyet vissza estem.
Szicsó szomszédtól frászt kaptam, mikor megláttam az ovál rész célegyenes ráfordítójában a pálya közepén sziesztázni :D Ha kicsit fentebb veszem az ívet, meghalunk mindketten :D
Ezután szinte eluntam az életem, mert majdnem végig egyedül kellett autóznom, de a végére megjött Sógor és Lali.
Amit ti ketten műveltetek, hát le a kalappal, jót csatáztatok.
Beszálltam volna én is, de elfogyott a hard gumi.
Lali beszólása tetszett nagyon TS-en: "hát ezt nem hiszem el, lerázom az egyik Zolit, jön helyette másik" :D:D:D
Lali, Zoltánok voltak, vannak, és mindig is lesznek :D
De végre sikerült végig mennem a versenyen, és talán szereztünk pár pontot a csapatnak.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.07.26. 11:03

Nos az autó most valami borzasztóan rossz volt. Túlkormányzott a gyors kanyarokban, alulkormányzott a lassú kanyarokban, a hard gumik se bírták ki, utolsó 2 körben már a Parabolicát se tudtam teljes gázzal bevenni. :S :/ Ettől független szép csaták voltak. Ja és felvezetőn láttam, hogy valaki mögöttem csúszott ki, remélem nem miattam volt, ha igen, nagyon sajnálom, de nem fékeztem hirtelen vagy ilyesmi.
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.07.26. 15:48

Nem volt rossz futam.. Setup-ot sikerult egesz jol belonni.. Jo erzes volt amikor atkuldtem Puma-nak o meg elso koron kozolte hogy epp fel masodpercel gyorsabb vele mint eddig.. es 28-as ido benne van :).. Sajnos nekem forgalom miatt nemjott ossze de igy is 3dik helyel kb elegedett voltam.. Rajt jol sikerult de sajnos rossz iranyba indultam el es beragadtam.. 3 poziciot vesztettem ebbol 2-t visszahoztam.. aztan nyomtam neki hogy utolerjem az elso 3mat de csak azonos tempot tudtam veluk menni gyorsabbat nem :( . Az utolso par kor eleg neccess volt , volt ahol mar 4 kereken csuszot az auto.. ha csapatot nezem nem rossz az 1. 4. .. viszont egy dobogo megint jol esett volna lelkemnek :)
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: 5. verseny - USA - nyilatkozatok, eligazítás

Hozzászólás Szerző: Lali » 2011.07.26. 17:39

Ja szuper volt a két Zolival :mrgreen: A versenyem pedig olyannak indult mint máskor. Időmérőn sehol nem vagyok,utolsó sor.Tele tankkal arra gondoltam óvatosra veszem a versenyt. Döcögtem is 35 36 os időket fő a tapadás 8-as szárny hátul,eredmény kisebb sebesség az oválon de nem vészes.Azon a féktávon nem előzött meg senki :mrgreen: A belső részen volt egy kis orrtúrás de azt pici gáz pici fékkel igyekeztem kontrollálni, és stabilan kigyorsítani. Aztán jött az utolsó 15 kör :mrgreen: Persze ahhoz kellett egy illetve két Zoli akik vigyáztak rám is meg magukra is köszönöm nekik. Ahogy kopott a gumi fogyott a benya elkezdtem egyre gyorsabb lenni az egyenesben és valahogy jobbnak éreztem a kocsit is. Szóval utolért az egyik Zoli én meg azt mondtam ezt a helyet nem adom és elkezdtünk autó versenyezni :D. Utolértük a másik Zolit És már hárman versenyeztünk. Az a kanyar pedig úgy történt, hogy annyira óvatos volt a forduló és én meg pont annyira maradtam le középen ti még fordultatok kívül belül én meg már egyenesen irányban voltam és ráálltam a gázra :mrgreen: A kezem nem tettem volna oda az tuti. :lol: De ahogy a kocsi kilőtt kettőtök közül azt azé én sem értem.
Köszönöm emerico a setupot.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 36 vendég