2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.07.15. 21:29

freakyo írta:
Matthew91 írta:14. helyről valahogy felrajtoltam az 5.-re, ott végig is autóztam az SC-t, és tartottam a helyet, míg be nem esteledett. A lámpa nem világította meg a távolságjelző táblákat, ezért izomból beleszálltam valakibe, és kitettem magunkat a ragadós kavicságyba (bocsi tőle, nem tudom ki volt az). Kb. 1 perc volt míg kijöttem belőle, meg még 1 perc volt utána a box, egyedül körözgettem, majd eljátszottam ezt még egyszer, ezúttal egyedül, úgyhogy inkább hagytam a francba az egészet.
ami 5méterrel feljebb van az aszfalttól akkor nem is fogja megvilágítani a refi :D
amúgy jó volt fasza egész végig, másodperctől előttem mögöttem ........
Ne mond már, hogy a valóságban se látszanának azok a lámpák! :x
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.07.15. 21:30

Karaj volt így egészében! :D
Magyar Laci...köszi,korrekt voltál velem szemben,amikor tetőre raktam. :lol:
Horváth Anti...izgi volt a befutó! :D
Grat mindenkinek! ;)
Penge
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.11. 12:33
Tartózkodási hely: BAZ megye, Arnót
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Penge » 2011.07.15. 21:52

Köszi mindenkinek a futamot! Számomra a vége kalandos volt. Bocsi Lehelnek a kiforgatásért, Mikle Iminek, hogy picit feltartottam, bár pozícióban voltam, sérült volt az autóm, csak az ő tempóját nem tudtam tartani. A végén azért 3-nak behoztam, azok után hogy lezúztam a kocsit, és a végén még tetőre is dobtam :D

Még1x köszi és minden jót!
Lengyel Péter - Penge
Thank God I'm a Lada owner! - Lada 21053 bwahahaaa

"...hogy menjek nyugiban, hogy ha így kapar, kilinccsel előre veszek minden kanyart"
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.07.15. 21:56

freakyo írta:
Matthew91 írta:14. helyről valahogy felrajtoltam az 5.-re, ott végig is autóztam az SC-t, és tartottam a helyet, míg be nem esteledett. A lámpa nem világította meg a távolságjelző táblákat, ezért izomból beleszálltam valakibe, és kitettem magunkat a ragadós kavicságyba (bocsi tőle, nem tudom ki volt az). Kb. 1 perc volt míg kijöttem belőle, meg még 1 perc volt utána a box, egyedül körözgettem, majd eljátszottam ezt még egyszer, ezúttal egyedül, úgyhogy inkább hagytam a francba az egészet.
ami 5méterrel feljebb van az aszfalttól akkor nem is fogja megvilágítani a refi :D
amúgy jó volt fasza egész végig, másodperctől előttem mögöttem ........
Pedig megvilágítja. Itt szarul volt megcsinálva a pálya, ezért nem látszottak a táblák.
TS-en említettem is, hogy baj lesz a sötétben, mert nem látni táblát.

A 2. kanyar kerékvetője is rossz volt, az is csak egy feketeség volt éjjel.
The Power of Dreams
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.07.15. 21:57

Penge írta:Köszi mindenkinek a futamot! Számomra a vége kalandos volt. Bocsi Lehelnek a kiforgatásért, Mikle Iminek, hogy picit feltartottam, bár pozícióban voltam, sérült volt az autóm, csak az ő tempóját nem tudtam tartani. A végén azért 3-nak behoztam, azok után hogy lezúztam a kocsit, és a végén még tetőre is dobtam :D

Még1x köszi és minden jót!
István, nem Imi. :D

Én meg azért löktelek meg, mert leesett az állam, akkorát repült a kocsid orra ott a gyors egyenes végén.
The Power of Dreams
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.07.15. 22:12

Matthew91 írta:14. helyről valahogy felrajtoltam az 5.-re, ott végig is autóztam az SC-t, és tartottam a helyet, míg be nem esteledett. A lámpa nem világította meg a távolságjelző táblákat, ezért izomból beleszálltam valakibe, és kitettem magunkat a ragadós kavicságyba (bocsi tőle, nem tudom ki volt az). Kb. 1 perc volt míg kijöttem belőle, meg még 1 perc volt utána a box, egyedül körözgettem, majd eljátszottam ezt még egyszer, ezúttal egyedül, úgyhogy inkább hagytam a francba az egészet.
Detto ugyanez volt velem is, csak én a huszonvalahanyadik helyről a 9.re jöttem fel, majd megnéztem, hogy Soos mit csinál a homokban. Vissza az utolsóra, megint fel a 16.ra, majd a sötétben megint homok+futómű sérülés->box kifele az első kanyar homok... tovább nem erőltettem. 20kör körül mentem. Jó lenne a sötétség, de 19:20kor mentem az első körömet ezen a pályán. Nem tanultam be eléggé. :roll:
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Penge
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.11. 12:33
Tartózkodási hely: BAZ megye, Arnót
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Penge » 2011.07.15. 22:17

Mugen írta:
Penge írta:Köszi mindenkinek a futamot! Számomra a vége kalandos volt. Bocsi Lehelnek a kiforgatásért, Mikle Iminek, hogy picit feltartottam, bár pozícióban voltam, sérült volt az autóm, csak az ő tempóját nem tudtam tartani. A végén azért 3-nak behoztam, azok után hogy lezúztam a kocsit, és a végén még tetőre is dobtam :D

Még1x köszi és minden jót!
István, nem Imi. :D

Én meg azért löktelek meg, mert leesett az állam, akkorát repült a kocsid orra ott a gyors egyenes végén.
Bocsi! :D Hát miután front splitter-emet ott hagytam a gumifalban :D De egész stabilan ment a kocsi nélküle, csak gyors kanyarokban gázzal nem akart fordulni :P
Lengyel Péter - Penge
Thank God I'm a Lada owner! - Lada 21053 bwahahaaa

"...hogy menjek nyugiban, hogy ha így kapar, kilinccsel előre veszek minden kanyart"
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.07.15. 22:51

Na, hát ilyen is ritkán van, 9. helyre kvaliztam magam.
Én csak azt nem értem, hogy egész pályás sárga zászlónál hova előzgetnek?
Egymás után a 2. olyan futamom, amikor kiszakad a bal első kerekem a bömösből és nem bírom befejezni a futamot, mert a szerelők nem nyúlnak hozzá.
Vissza fogom küldeni a gyárba garanciális javításra :D
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.07.15. 22:52

Mugen írta:István, nem Imi. :D
De hallgat még a Mádzsen-re, és a Jövk-re, a finn srácra :lol:
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.07.15. 23:03

Elmentek a rákba! :lol:
The Power of Dreams
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég