4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.07.12. 17:40

Apophis írta:
HunGaben írta:Feke Gábor óvja Felföldi Zoltánt. 1kör 0:16-0:20-ig.

Zoli elméri a féktávot, neki löki Endrét Soos-nak, majd belém forog. 9 helyet vesztek. :)
Annál nagyobb büntetést, mint hogy nem tudtam befejezni a futamot, már úgyse kaphatok :D
:lol:
Nincs harag, csak kár, hogy már az első 700m-en eldőlt a versenyem, amire 2 hetet vártam. Az 1 éves pályafutásom alatt ez volt a 2. verseny amit nem fejeztem be.
:shock: Ráadásul megelőzött összetettben Szigeti Csabi meg az a Kinizsi gyerek is.
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Herman Ezredes
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.06.09. 20:04
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Herman Ezredes » 2011.07.12. 18:09

Időmérőre megérkeztem tudtam egy csodálatos 31. Helyet futnom mondom sebaj majd a versenyen. A felvezető körön a saját hülyeségem miatt nekicsúsztam a falnak de lényegi sérülést nem láttam/éreztem így indultam neki. Első körbe följöttem egy nagyon jó rajt/első kanyar/körrel a 16. Helyre !!!! Ami szerintem nagyon jó eredmény de sajnos utána volt egy kis versenybaleset a 3. körben a célegyenes ráfordítóba elindultam keresztbe és aki mögöttem jött már nem tudott mit csinálni kicsit meg koccolt megpörögtem ( nem az ő hibája volt) ott veszítettem pár helyet majd a következő körben a sikán-nál Soos belém jött hátulról megforogtam megint veszítettem pár helyet de utána érdemleges változás nem történt nagyon sokszor kellett félre állni hol közeledtem hol távolodtam az előttem állóhoz Aki mögöttem volt azt tudtam tartani. Végül a 19. helyen értem célba remélem lesz még jobb is :) Egy javaslat lenne,hogy nem tudom,hogy lehetne azt megoldani ,hogy minden versenyzőnek jelenjen meg a rajt lápa középen fölül vagy bárhol mert ilyen 30-40 Helyről rajtolók KB vaktában mennek nyilván az első 10-20-at nem zavarja de a mezőny második fele/végének nehéz :S
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.07.12. 19:46

freakyo írta:
Szicsó írta:Ez is egy érdekes momentuma volt a versenynek....persze,hogy egyikünk se érte el normálisan a célegyenes végét. :lol:
drag race? :lol:
Az! :lol:
Én nyertem a futamot. :mrgreen:
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.07.12. 19:48

HunGaben írta: :shock: Ráadásul megelőzött összetettben Szigeti Csabi meg az a Kinizsi gyerek is.
:mrgreen:
Jó,mi? ;)
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.07.13. 09:48

Herman Ezredes írta:Egy javaslat lenne,hogy nem tudom,hogy lehetne azt megoldani ,hogy minden versenyzőnek jelenjen meg a rajt lápa középen fölül vagy bárhol mert ilyen 30-40 Helyről rajtolók KB vaktában mennek nyilván az első 10-20-at nem zavarja de a mezőny második fele/végének nehéz :S
Az pályától függ, hogy mennyi lámpa van rajta.Ezt nem lehet befolyásolni.Egy tipp, hogy a kijelzőt állítsd arra ami a kört számolja és ha elindul a számlálás akkor GO. :D
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2011.07.13. 14:48

Végre megérte menni 100 akárhány kört verseny előtt, stabil 51-es körökkel 13.-ik lettem.
Úgy, hogy 2x kiforgattak.... :twisted:
Mivel nem tudom visszanézni a futamot,( eddíg tudtam, az elmúlt 1 hónappan csinált vki vmit a gépemmel... :shock: )
ezt az ékezetes problémát meg nem értem, így MEGÓVOK MINDENKIT, aki mögöttem volt.... :)
Had gúvadjon az Emerico szeme, hamár erre a pályára rakott ennyi Porschét.... :roll:
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.07.13. 19:39

HunGaben írta: :shock: Ráadásul megelőzött összetettben Szigeti Csabi meg az a Kinizsi gyerek is.
:lol: És ha még beleszámolnánk azt is mikor 20.helyről fogyott ki a benzinem amit te számoltál ki nekem.... :o :P :lol:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.07.13. 22:39

Pal Kinizsi írta:
HunGaben írta: :shock: Ráadásul megelőzött összetettben Szigeti Csabi meg az a Kinizsi gyerek is.
:lol: És ha még beleszámolnánk azt is mikor 20.helyről fogyott ki a benzinem amit te számoltál ki nekem.... :o :P :lol:
:? még mindig itt vagy leragadva... :lol:
Biztos puhább volt a kereked...
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.07.14. 08:36

Szicsó írta:Ez is egy érdekes momentuma volt a versenynek....persze,hogy egyikünk se érte el normálisan a célegyenes végét. :lol:
Ez még a káosz másodpercek előtt készült fotó.
Leírhatnám az én szemszögemből, de abból csak vita lenne. :lol:
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.07.14. 08:52

Herman Ezredes írta:Egy javaslat lenne,hogy nem tudom,hogy lehetne azt megoldani ,hogy minden versenyzőnek jelenjen meg a rajt lápa középen fölül vagy bárhol mert ilyen 30-40 Helyről rajtolók KB vaktában mennek nyilván az első 10-20-at nem zavarja de a mezőny második fele/végének nehéz :S
Telepíts fel egy HUD-ot, abban be tudod állítani hogy a bal felső sarokban lásd a rajtlámpát.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 30 vendég