4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.07.12. 10:38

Üssetek! :twisted: :lol:

Gondoltam ezt azért, mert bárkinek lehet olyan, hogy egy vihar, áramszünet, netkimaradás, eszek-iszok dínom-dánom vagy bármi baj miatt úgy van, hogy nem tud versenyen megjelenni vagy nem tudja befejezni.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.07.12. 11:17

Sztem is így korrekt. Ne azon múljon 1 bajnoki dobogó h pl 3. többet volt futamon mint a 4. és ezért van a csere. Támogatom ;)
Név: Pintér Roland
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.07.12. 11:38

Futamról annyit, h nagyon élveztem!! Rajtnál sikerült feljönni utána nagyon jót csatáztunk Szekeressel majd feljöttem a 4. helyre. Varga Peti volt előttem elérhető közelségben, úgy éreztem meglehet a 3. hely de aztán elkoptak a papucsok és nagyon belassultam így Paffy megjött rám de hibázott és a cél az volt h megtartsam a végéig a 4seces előnyt. Utosó körben már nagyon szenvedtem eléggé beértek Atiék de meglett a 3.hely aminek nagyon örülök mert nagyon nem szeretem az ilyen rövid városi pályákat.

Még vmi: Nem szoktam nagyon ilyeneket írni, én mindig visszanézem a versenyeimet, hogy mit is hibáztam mit csináltam sz@arul és ilyenkor bele-bele nézek mások versenyébe is. Amin nagyon felidegesítettem magam, vagy inkább akin az Magyar László. Akárki kameráját néztem te vagy kiütötted az embereket vagy ráhúztál vagy meglökted vagy bepörögtél a lökörözőid elé. Szerencsére én megúsztalak, de felháborító h a halvány jelét se láttam annak h valakit el akarnál engedni. Sose fogom megérteni h a huszonxedik helyről miért nem lehet kicsit elvenni h elmehessenek melletted.....
Név: Pintér Roland
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.07.12. 12:44

Apophis írta:
HunGaben írta:Feke Gábor óvja Felföldi Zoltánt. 1kör 0:16-0:20-ig.

Zoli elméri a féktávot, neki löki Endrét Soos-nak, majd belém forog. 9 helyet vesztek. :)
Annál nagyobb büntetést, mint hogy nem tudtam befejezni a futamot, már úgyse kaphatok :D
Sógor te csak azt hiszed.Ha minden igaz ma viszem az asszonyt meg a lányt hozzátok :mrgreen: Majd az asszonyom ad neked büntetést,jobb ha mész dolgozni inkább :lol: :lol: :lol: :lol:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.07.12. 13:46

Összességében jó kis verseny volt.VÉGRE nem a tizenakárhányadiklettem, hanem behoztam 4.re.
Jermel jó kis harc lett volna ha a síkánban nem dobom el.Itt szeretnék is bocsánatot kérni Tepitől mert miattam ütközött ott és ment ki a boxba.
A végére nagyon beértem Jermet(talán ha van még 1-2 kör),de szorosan ott volt Z.Nagy is a hátamba.

A lekörözöttekkel nem volt nagy gubanc, mert próbáltam jelezni, hogy érkezek.(Remélem senki nem sértődött meg)

Egy dolgot nem értek.Direk el kellett rontanom a féktávot, hogy Magyar Laci ne oldalba kapjon el a forgásával.
CT:12:54 Kobori meglöki Magyart, ezáltal pörög és nekem koccan.
Kóbori így nyert vele egy pozíciót velem szemben, igaz 3-4 kör múlva meg tudtam előzni.
Hmm Óvjak vagy ne Óvjak.Ez itt a kérdés :P (Illetve kit?Magyart vagy Koborit)
Valaki dobhatna rá egy tanácsot.
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.07.12. 14:03

óvjál mindent, max kiröhöglek :lol: :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.07.12. 15:58

emerico írta:óvjál mindent, max kiröhöglek :lol: :lol:
Köszi, nagy segítség volt. :lol: :lol:
Mind egy nem óvok, de akkor is érdekes volt. :shock:
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.07.12. 16:49

kaszasi írta:Még jó hogy 2 RF van a gépemen.Az elsőnél megint kép problémák adódtak,igy gyorsan feltelepitettem a másikra a porschét.Időmérőn sikerült 30 valamennyi helyett elfoglalnom.Nem is nagyon izgatott,éreztem hogy sok baleset lesz az elején.Igy is lett fel jöttem a 16. hely környékére,csak hogy fél tank benyával indultam,ami nem volt gond mert hamarább sikerült össze törni a kocsit és irány a box.Vissza estem a 28. hely környékére és jött a sok kék zászló nekem is :lol: Legalább 15-ször irta is hogy engedjem el a gyorsabbakat mert megbüntet,igy nem tudtam Szicsóhoz közelebb kerülni.De legalább behoztam a verdát a célba.Most büszke vagyok magamra...
Jól is tetted Szomszéd Sógor,mert kellenek a pontok a csapatnak! :D
Grat! ;)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.07.12. 17:22

Ez is egy érdekes momentuma volt a versenynek....persze,hogy egyikünk se érte el normálisan a célegyenes végét. :lol:
Csatolmányok
Simco.JPG
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.07.12. 17:27

Szicsó írta:Ez is egy érdekes momentuma volt a versenynek....persze,hogy egyikünk se érte el normálisan a célegyenes végét. :lol:
drag race? :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 38 vendég