4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Ricciardo94
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.07.05. 12:11
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Ricciardo94 » 2011.07.10. 19:29

emerico írta:Nincs letöltve a patch, azért van a hiba.
Info a főoldalon.

Igen, köszi :) Meg van oldva minden, senki ne agyaljon ezentúl egy újonc problémáin :lol:
"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." - Kimi Raikkönen
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.07.11. 21:57

Nagyon jó verseny lett volna :? Rögtön az elején beforgatták mögém Endrét. Elkapta a hátsó sárvédőmet, majd azzal a lendülettel kiforgatott Pesti Martin és Bobák Zs. elé. Futómű el is ment.Menet közben átváltottam külső kamerára, hogy megvan-e a hátsó szárnyam. Nem kellett volna. Az első sikánnál be drifteltem Lali és Füzy közé. Találkoztam a fallal a hátsó szárny végre leszakadt. Box. Elment a mezőny. Kijöttem és ugyancsak a sikánnál elengedtem Bikát, de a hideg gumin megint a falnak mentem :roll: Újra futóműállítás, persze közben kaptam egy Stop and Go-t. :oops:
Ezután jöttem előre, de ezen a pályán 2kör hátránnyal nagyon nehéz előre kerülni. A vége előtt 10 perccel a 1345632. kék zászló után nem sikerült az elengedés a falnak mentem. Futómű megint gatya, pálya elején. Gondoltam több embert nem tartok fel, amíg körbeérek.ESC :(
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.07.11. 22:23

Ez nem volt egyszerű :mrgreen: ...
Időmérőn már az utolsó 15 percben ki sem jöttem, nem akartam feltartani senkit, annyira nem éreztem sem a pályát sem az autót... tele is ettem magam, meleg is volt, és sört sem kellett volna inni? :?
Még azon is erősen gondolkodtam hogy elinduljak e, nem akartam elrontani senki versenyét, de aztán végig toltam tök békésen és lassan buddha stílusban :lol: bár nem sokat előztem és akkor is visszaelőztek, egyenletes lassúságomnak egy 21. hely lett a jutalma a 36.-ról :lol:
Szicsót akkor vettem észre mikor 15 sec el volt mögöttem, már akkor láttam hogy végem lesz, körönként egy sec-et hozott :shock: de a vége azért jó lett :P
Meg az elején is durva volt mikor a tükörben féktávon csak annyit láttam hogy Szicsó szárnyaszegetten keresztben két másik autóval összevissza csúszva közeledik felém :lol:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.07.11. 22:26

Karaj volt,na! :lol:
Imádtam az utolsó 10 percet. :D
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.07.12. 06:26

Még jó hogy 2 RF van a gépemen.Az elsőnél megint kép problémák adódtak,igy gyorsan feltelepitettem a másikra a porschét.Időmérőn sikerült 30 valamennyi helyett elfoglalnom.Nem is nagyon izgatott,éreztem hogy sok baleset lesz az elején.Igy is lett fel jöttem a 16. hely környékére,csak hogy fél tank benyával indultam,ami nem volt gond mert hamarább sikerült össze törni a kocsit és irány a box.Vissza estem a 28. hely környékére és jött a sok kék zászló nekem is :lol: Legalább 15-ször irta is hogy engedjem el a gyorsabbakat mert megbüntet,igy nem tudtam Szicsóhoz közelebb kerülni.De legalább behoztam a verdát a célba.Most büszke vagyok magamra és mindenkire akit leköröztek és kapta a zászlót.Grat nekünk ,az eleje meg mennyen a sunyiba hogy megint ilyen gyorsak voltak.Fél távtól igazán spórolhattak volna mint Hamilton :mrgreen:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2011.07.12. 08:45

Na, hát velem is kifogott a technika ördöge, pont a warm-upon jött meg a vihar, és el is ment az áram, pedig hiába nem mentem olyan jól, de ezen a pályán bármi megtörténhet. :(
De sebaj, a videót így se usszátok meg :D
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.07.12. 09:29

jegember95 írta:Na, hát velem is kifogott a technika ördöge, pont a warm-upon jött meg a vihar, és el is ment az áram, pedig hiába nem mentem olyan jól, de ezen a pályán bármi megtörténhet. :(
De sebaj, a videót így se usszátok meg :D
Nekem a múltkor volt vihar miatt ilyenem F1-nél. :(
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.07.12. 10:25

többen panaszkodtak a vihar ügy miatt, meg persze más miatt is lehet áramkimaradás, netszakadás, meg a stb.
Ezért Szatocs javaslatára (őt üssétek) a következő bajnokságoktól, már a legrosszabb eredmény minuszolva lesz.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.07.12. 10:27

emerico írta:többen panaszkodtak a vihar ügy miatt, meg persze más miatt is lehet áramkimaradás, netszakadás, meg a stb.
Ezért Szatocs javaslatára (őt üssétek) a következő bajnokságoktól, már a legrosszabb eredmény minuszolva lesz.
Na kíváncsi leszek rá :D Érdekes lesz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Apophis 2011.07.12. 10:34-kor.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 4. verseny, Norisring - Eligazítás, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.07.12. 10:28

HunGaben írta:Feke Gábor óvja Felföldi Zoltánt. 1kör 0:16-0:20-ig.

Zoli elméri a féktávot, neki löki Endrét Soos-nak, majd belém forog. 9 helyet vesztek. :)
Annál nagyobb büntetést, mint hogy nem tudtam befejezni a futamot, már úgyse kaphatok :D
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 26 vendég