DRM Revival 1.0 - Mainz-Finthen Airbase 1989

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Bika
2024 licenszes
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009.03.28. 09:53
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Mainz-Finthen Airbase 1989

Hozzászólás Szerző: Bika » 2011.06.18. 15:48

emerico írta:
Bika írta:túl nagy az autók közötti különbésgek, és hülyeségek vannak a setupban...:S
nem is kicsi. elég hasra ütésre készült a mod, hisz ki a fenének van megbízható adata abból az időszakból, de ez természetes. hajmeresztő marhaságok vannak a setupban.
kicsit kéne nyomozni, motor karakterisztika, köridők, stb, és lehetne pontosítani, és persze liga modhoz megfelelő közelebb húzás kéne egymáshoz, mert ez még TCL-nél sokkal durvább különbség ami most van
Szerintem a TCL-nél pont jó minden, mert ott legalább van egy pár előnye a gyengébb autónak, és van jópár hátránya az erős autónak...még mindig az a legjobb olyan mód, ami nem a SimCo műhelyében keletkezett, brutálisan eltaláltak mindent...
"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít!" - Ayrton Senna da Silva

4 Times Hungarian Champion!
2016 Octavia Cup Champion!
Nissan Competition evernally!
http://www.timgabor.hu
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Mainz-Finthen Airbase 1989

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.06.18. 19:42

Nekem is nagyon bejön ez a mod...igaz röhögök,amikor az egyenesben elhúznak a BMW320 mellett...nem is kicsit! :lol:
Nem értek hozzá,de gondolom lehet butítani valahogy a teljesítményt.Akkor sokkal izgalmasabb lenne.Nem mintha most se lenne az. :D
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég