3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.06.13. 22:25

zandvoort-circuit.jpg
Pitlimit betartása kötelező. Kijövet a vonalat érinteni is tilos!

A kerékvetőknél a pálya széle maga a kerékvető, minimum két keréknek teljes terjedelmével azon kell lennie. Ahol nincs kerékvető, ott a fehér vonalon belül kell lennie minimum két keréknek teljes terjedelmével.

5-ös kanyar
itt valóságban semmilyen fehér vonal nincs jobb oldalon, azt át lehet lépni, a jobb kanyarív megválasztásához. csak itt!

a pálya többi része egyértelmű
http://www.youtube.com/watch?v=bEstR7ECoyw
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.06.28. 10:43

Hijnye, 40 autó ezen a pályán nem volt piti. Egész jó kis tempóm volt, de Cselt nem így gondolta és betett a sóderbe :shock:
Ismét felértem a 16-17. hely környékére, mikor egy lekörözés nem jött össze, és csúnyán összetörtem magam, és még néhány delikvenst.
A végére pár előzéssel talán 27. lettem? valami ilyesmi
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2011.06.28. 10:51

Ez végre egy elég jó verseny volt számomra, a rajt elég jól sikerült és a 19-20. hely környékén haladtam, mikor megforogtam, és visszaestem a 25. helyre, de egy jó tempóval, és a kicsúszásoknak köszönhetően, feljöttem a 18. helyre, de sajna az utolsó 5percben 3 helyet vesztettem az elkopott gumik miatt, de a 21. hely még jó is számomra, mert élveztem a versenyzést.
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.06.28. 11:35

Szeretnék óvni, kérhetek egy topikot?
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.06.28. 11:40

Időmérőn 6. lettem nagy nehezen, mivel 1 tiszta kört nem tudtam menni és mikor nem volt előttem senki az uccsó előtti kanyarnál rámentem a rázóra és kivezetett a fehér vonalon kívülre. Akkor úgy éreztem, hogy belül voltam és nem vettem el, mikor visszanéztem láttam h kint voltam. Volt még 10percem hogy jobbat fussak, de forgalom miatt lehetetlen volt :S
Versenyen magamhoz képest elég jó tempót mentem, hiba nélkül hard gumikkal. Mivel nem szakadtam le az előttem lévőkről bíztam benne, hogy elfogynak alattuk a papucsok és így is lett. A 3. helyig sikerült feljönnöm aminek nagyon örülök, annak kevésbé hogy +30at kapok így a kb 10. leszek :? Mivel nem sokat mentem kasznis autókkal és nem is nagyon szerettem őket, ezután a verseny után érzem azt hogy sokat fejlődtem és remélem még tudok is ;)
Jó verseny volt ;)
Név: Pintér Roland
piceey
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.20. 23:33
Tartózkodási hely: Románia
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: piceey » 2011.06.28. 12:02

Nekem katasztrófa volt ez a verseny,valami probléma volt az internetemmel is ,és ki is löktek,azthiszem,hogy Metac volt,mondjuk én nem óvok,nem szoktam óvni senkit,de emberek készüljünk már a futamra,Norisringen nagyon diszkós lesz 40 emberrel..ismét arra számitok ,hogy nagy keveredés lesz,én javasolnám ezen a rövid pályán,hogy osszuk kettőbe az időmérőt,mert feltartások sorozata lesz.
Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja. - Fernando Alonso
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.06.28. 13:04

Nem kell kettőbe osztani, meg lehet oldani priváttal is. Valamint tessék óvni, arra van az óvás topik, abból tanul minden érintett. Nem kib@xásként kell felfogni, hanem tanulási példázatként.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
piceey
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.20. 23:33
Tartózkodási hely: Románia
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: piceey » 2011.06.28. 15:42

Szatocs írta:Nem kell kettőbe osztani, meg lehet oldani priváttal is. Valamint tessék óvni, arra van az óvás topik, abból tanul minden érintett. Nem kib@xásként kell felfogni, hanem tanulási példázatként.
Igazából az esetet két oldalról lehet megközeliteni,úgyhogy értelmetlen vitázni rajta,támadott ,én elfékeztem és ő is elfékezte,keresztbe állt az autóm az övé nem és megpöccintett és kiforogtam,ő meg ment tovább az ő szerencséje,ilyen a versenyzés.Majd Norisringen ;)
Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja. - Fernando Alonso
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.06.28. 17:36

Nagyon élveztem a versenyt...rajtom iszonyat jól sikerült,és mindvégig Kamit üldöztem. :D
Hol lemaradtam 1.5sec-re,hol visszajöttem rá.Ez az adott gumihőfokok miatt voltak.De gyorsabb nem tudtam lenni.Aztán jött az élmezőny...kék zászló...ott visszaestem...sajna fejben is szétcsúsztam,mivel nem értek 1-2 versenyző gondolkodását.
Ha Én megkapom a kék zászlót,igyekszem elengedni a leghamarabbi ésszerű helyen.Akkor most kérdem Én...a mögöttem lévő miért nem engedi el,akinek a seggében poroszkál a leköröző pilóta,pláne így előz meg Ő is???Ez unfear versenyszellem... :? Ráadásul neki is dobja a kék zászlót közben...szóval ejnye-bejnye! :evil:
Nem akarok senkit sehová elküldeni...semmi jogom sincs hozzá,de ilyeneket az LFS-be láttam/tapasztaltam még anno...és többek közt,ezekért is hagytam abba azt.
Grat mindenkinek! ;)
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.06.28. 18:11

Nekem is fasza volt a verseny. Öt perccel az időmérő vége előtt ültem le a géphez, belépés, kigördülés a boxból, majd rájöttem, hogy nem töltöttem setupot. Vissza, setup töltés, kis állítgatás, mert közben Emerico és Bobák Úr is küldött setupot (kösz), kilestem pár dolgot. Maradt két percem, felvezető és egy mért kör. Még pont megelőztem csapattársaim és a 39. lettem. Hűek voltunk nevünkhöz, GRATULA a csapatnak, így kell ezt csinálni :) Rajt fasza, feljöttem az első kanyarra 28.-nak!, de meglöktek, keresztbe fordulok, 5-6 helyet vesztek. Visszajövök jó kis csatározások kezdődnek Szicsóval a nyomomba, néha elmegyek, néha egymás mellet kanyarodunk, talán le is előz de elrontotta és végül ahogy írja a lekörözők szétválasztanak minket. Nekem pont mindenhol jó jöttek ki a lekörözések, nem tudtak leelőzni közben és remélem nem tartottam fel senkit. Így a végére azt hiszem 22. lettem, egész jó az előzményekhez képest. Végre eltaláltam a gumit is, a Hard-Hard csere nélkűl jó választás volt, a Med-Med cserével nem lett volna gyorsabb valószínű.
Név:Füzy Barna
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég