3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.06.28. 18:14

Jó verseny volt.Köszönöm Szicsó szomszéd Sógornak a setet,csak a Kormányszög és a féket kellet belőnöm.
Rajt az sose jó nekem,nem akarom össze törni magam és inkább hagyom,hogy üssék vágják egymást előttem,mert idő az ugy is van.Aztán volt pár kicsúszásom ,de szerencsére nem tört kocsi. A. Kiss-t kicsit feltartottam,remélem nem voltam szabálytalan,ha még is óvj. M. Csöndestől elnézést a 10-dik körben cél egyenes végén elégé megtoltam,rövid volt a féktávom BOCS érte,majd óvj.Szerencsére jó időben jöttem ki box-ba kereket cserélni.Utána már csak tartanom kellett a helyett,mert sokan jöttek box-ba és igy le tudtam előzni őket. 34. helyről rajtoltam és 24. értem be.Remélem qualin ne vágtam pályát.Gratula mindenkinek. 8-)
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.06.28. 20:41

kaszasi írta:Jó verseny volt.Köszönöm Szicsó szomszéd Sógornak a setet,csak a Kormányszög és a féket kellet belőnöm.
Örülök,hogy kis átállítással,jó cuccost küldtem!A csapatért mindent! ;)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.06.28. 20:51

kamikaze írta:...Visszajövök jó kis csatározások kezdődnek Szicsóval a nyomomba, néha elmegyek, néha egymás mellet kanyarodunk, talán le is előz de elrontotta és végül ahogy írja a lekörözők szétválasztanak minket...
Megelőzni nem sikerült,talán az orra volt picit előrébb,de nem vagyok szenyó,és adok helyet másnak is.Ebből adódik,hogy más íven kellett néha menni,onnan meg elég érdekesen lehet kanyarodni ezen a pályán. :D
Amikor a gumi elmelegedett,visszavettem a tempóból,azért maradtam le,de akkor meg Kinizsi Pali közeledett igencsak. :lol: Szóval jó volt,és élveztem nagyon :mrgreen: ...csak nem jött ki sehogy a dolog számomra... :? Ezért is csaptam oda az orrát a futam vége előtt 10 perccel...az akkorra már kopott,elmelegedett hátsó gummákkal,Én balga erőltettem a felzárkózást. :oops:
De grat!Szépen és fear módon tartottál magad mögött. ;)
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.06.28. 21:55

emerico írta:Egész jó kis tempóm volt, de Cselt nem így gondolta és betett a sóderbe :shock:
Szerintem se volt túl rossz tempód, de azt a féktávot kicsit benéztem, bocsesz. Vállalom érte a felelősséget!

Amúgy a futam egész jól indult, tudtam tartani a pozícióm, de engem is valaki megpöckölt hátulról, majd a végén a hard gumi is már valami rettenet volt, nagyon nem akart fordulni, főleg az utolsó kanyarban, ott rengeteget buktam. Legközelebb valami jobb setet kell kitalálni.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.06.28. 22:05

Szatocs mittoménhagyadik szetje pedig baró volt.
Egész verseny alatt konstans volt a kocsi viselkedése.
Gumiban még maradt vagy 3-4 szezon XD
The Power of Dreams
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.06.28. 22:28

Ja nem volt rossz, csak én az okos kis buksim után mentem és időmérőn állítgattam rajta amitől szerintem jobb lett egy körön, de hosszabb távon elég kaki, ez volt itt a probléma gyökere :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.06.28. 22:32

Vagyis ez volt a gyökér probléma. :lol:
The Power of Dreams
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.06.28. 22:38

Neszójjáábeléccijó?!
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Bryan
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.05.21. 16:06
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Bryan » 2011.06.29. 15:51

Időmérővel nem voltam meg elégedve mert csak a 20. hely lett meg, de ennek is örültem azért.A rajt vmi fenomenális volt a rajt után már a 15-16 helyen találtam magam aztán pár körrel később nagy csaták után már a 10. helyen voltam aztán a végére jó pár emberkének gondolom elfogyott a gumi. Nekem a Med-Med nagyon jó választás volt stabilan lehetett vele menni, igaz a végére már kezdett egy picit belassulni. A 9.hely nagyon pozitív eredmény, lehet hogy a jövőben még többet fogok rá tesztelni hogy jobb eredményt tudjak elérni.
Voodoo
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.05.11. 17:45
Kapcsolat:

Re: 3. verseny, Zandvoort, Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Voodoo » 2011.07.02. 12:09

Szigeti Csaba óvja Borbély Attilát.
17.kör - 0:17sec...
Attila mögöttem,de Tim Gabi előtt autózik jó ideje,akitől már Én is megkaptam a "kék zászlót".Le is húzódom az ideális ívről,hogy elengedjem Gabit(sajna le is csúsztam picit a pályáról emiatt),de Attila az előzékenység helyett inkább megelőz engem.Ez unfear viselkedés szerintem.


Nem értem a problémádat. Attól mert kék zászlót kaptál nem kell lemenni a pályáról , hanem mikor utólér el kell engedni nem veszélyeztetve ezzel a magad versenyét és az övét sem. Ahogy látszik el is elengedtem a kanyar után egyből mert akkor ért mögém. Az , hogy te megláttad a kéket és féreáltál az már a te bajod , mit gondoltál beparkolok mögéd mikor én is versenybe vagyok ? Nem mellesleg a játék bünteti ha kék zászlózik és nem engedem el , mivel ott volt lehetőségem ott engedtem el játék nem büntetett , fel nem tartottam. Azt se nagyon értem mit szeretnél ebből az óvásból kihozni , még ha csatába lettünk volna de kb körönként 1.5 mp-vel voltam gyorsabb nálad , és nem is ezzel előztelek meg , de te tudod , biztos nincs elég dolguk a versenyt elemző embereknek...
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 36 vendég