2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.06.13. 22:19

utcsó gyors körömben az utolsó sikánt szélesen vettem és már nem tudtam lefékezni, becsúsztam a célba, így szabálytalan mért körrel kvaliztam. ez kaposból +30mp, amit ki kellett autóznom, kemény menet volt, de sikerült. nekem, qva jó futam volt.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.06.13. 22:27

Részemről borzalom, katasztrófa és halálfélelem.
Gyakorlatilag semmi nem történt a futamon, csak szét idegelt, hogy amint picit tempósabban mennék, az autó egyből elkezd háttal közlekedni. :lol:
Bleeee! :oops: Csúnyakocsi. :lol:
The Power of Dreams
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.06.13. 22:33

Na nekem nem anyira. Mondhatnám hepaj és vigasság. A rajt után letessékeltek a fűre, baleset. Aztán valaki úgy jön vissza, hogy megcsúszik és persze elém, baleset. Aztán én töröm az autót, box. Mire kijövök a mezőny utólér, nem tudom a tempóm autózni, mert sorba lassítani kell hogy elengedjem a lekörözőt. Végre a tiszta a terep nincs mögöttem gyorsabb ezért mehetek lassan utólérem a mezőny hátulját aki előttem megy megcsúszik meglök, baleset, box. Csak azért lettem 26 vagy 27, mert sokan kiestek előlem. Ja és az utólsó előtti balosnál, ki tol ki a sóderbe? aki kezde a sort.
Csoda hogy beértem egyben a célba. :|
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
rain91
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.07.22. 21:58
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: rain91 » 2011.06.13. 23:11

endre írta:Ja és az utólsó előtti balosnál, ki tol ki a sóderbe? aki kezde a sort.
Csoda hogy beértem egyben a célba. :|
Lehet én voltam? Megpördültél előttem, én meg nem tudtalak kikerülni, szétment a kocsim, boxolni kellett. Jobbról kellett volna mennem :/
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.06.13. 23:14

rain91 írta:
endre írta:Ja és az utólsó előtti balosnál, ki tol ki a sóderbe? aki kezde a sort.
Csoda hogy beértem egyben a célba. :|
Lehet én voltam? Megpördültél előttem, én meg nem tudtalak kikerülni, szétment a kocsim, boxolni kellett. Jobbról kellett volna mennem :/

Nem te voltál ez az utolsó előtti körben volt eccerűen utólértek...
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.06.14. 07:31

Én nagyon fáradtan kezdtem az időmérőt is...konkrétan 1 tiszta mért kört tudtam menni. :D
A rajtom nagyon jól sikerült,sokan be is ragadtak előttem.Viszont a látható autók száma nálam le van csökkentve,és ezért hirtelen tűnnek elő a semmiből autók. :shock:
Kétszer is koccoltam emiatt...bocsi Serbán Norbi,és Horváth Anti. :oops: Várom a büntit... :?
A verseny közben tértem igaznán magamhoz,és fogtam fel,hogy futam van. :lol:
Végére kezdtem élvezni az egészet,de voltak unfear versenyszituk. :?
A befutó is érdekes volt...sajna Feke Gabi laggolt,és nem akartam nekimenni,ezért hibáztam a sikánban.Nem orrolok érte,mert írta miért is van ez! ;)
Nagy grat mindenkinek,akinek sikerült beterelnie a vasat a célba! ;)
Matyeee
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.05.06. 08:25
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Matyeee » 2011.06.14. 11:11

Nekem nagyon tetszett az egész verseny. :) Az időmérőn 1 tiszta kört sem tudtam futni, akkor egy kicsit ideges voltam végül a 9. hely lett meg asszem :roll: . A verseny nagyon tetszett mondjuk végig a biztonságra törekedtem, majd mikor az ötödik helyen haladtam és éppen előztem volna Géczit, mert pont lecsúszott az ívről akkor kilökött, emiatt nagyon mérges voltam mert akár a harmadik hely is meg lehetett volna :x Összeségében nagyon elégedett vagyok hiszen ez volt az első olyan futamom ami nem formula autóval volt :P :P ui: lehet, hogy kapok büntetést mert visszanéztük a gyors köröket és a dupla balosban a harmadik szektorban lecsúsztam egy kicsit :( :(
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.06.14. 12:37

Ez a verseny felejtős nekem. Szebben nem tudom tudom leírni piszok sz@r voltam, elején úgy ment el mindeki mellettem ahogy akart, versenytempóm is rossz volt és laggoltam is... :S
Név: Pintér Roland
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.06.14. 16:14

Szicsó írta: A befutó is érdekes volt...sajna Feke Gabi laggolt,és nem akartam nekimenni,ezért hibáztam a sikánban.Nem orrolok érte,mert írta miért is van ez! ;)
Nagy grat mindenkinek,akinek sikerült beterelnie a vasat a célba! ;)
Tényleg érdekes ez a lag. Amint beér az első a célba elkezd laggolni az egész. A végén a sikánban ezért is mentem bele a gumiba :oops: Lehet azért mert kilépkedtek?
40/20 Mbit/s digi netem van 5ms pingel. Ugyanez van időmérőn is, amikor valaki belép.
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.06.14. 16:35

Nekem is felejtős volt, 4. körben eltaláltam egy bóját és kiszakadt a kerék.

És ez sajnos el is szomorít, hogy egy ilyen magas presztízsű ligában is kell csalást megelőzendően platinabójákat kihelyezni. Mert én konkrétan kicsit megcsúsztam, azért találtam el, nem azért mert vágni akartam. Így is elég idő lett volna, míg összeszedem a kocsit, mert becsúsztam volna valahova a francba a sóderbe, de így viszont helyben szétment a kocsim.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 43 vendég