1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
piceey
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.20. 23:33
Tartózkodási hely: Románia
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: piceey » 2011.05.30. 23:10

Nekem nagyon tetszett ez a futam ,bár a rajtom nem sikerült poziciókat vesztettem,de a verseny közepén sikerült megelőznöm Ballai-t ,aki hatalmas nyomást gyakorolt rám a futam végéig 1 mp-n belül volt,a futam végére olyan voltam,mint egy izzadt disznó,szóval nagyon jó futam volt ,kár a rajtért...Gratulálok Pumának szépet ment,és köszönöm Ballainak a hihetetlen csatát.
Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja. - Fernando Alonso
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.05.31. 06:32

Na akkor,időmérőn sikerült első kanyarban más elé forognom azt hiszem R. Pintér volt.Bocsi érte.
Futam:egész jó rajt 30 valamennyi helyről fel a 26-tig,szerencse a balesetnek.Utána csúszkálás a p.(ö)cs hard gumin.Utánna összetörtem verdát irány box és médiumra váltottam ,na az már jó volt futam végéig.Köszönöm mindenkinek a seteket,de a sajátommal mentem igy esett kézre.De 28-dik helyre csak be hoztam vasat.Remélem lekörözötteket nem tartottam fel nagyon. Bobák úrnak nagy bocsi hogy meglöktem és sérült kocsija.Szegényt hiába engedtem vissza magam elé nem tapadt be a kocsija.Grat mindenkinek aki befejezte.Imola keményebb lesz :lol:

u.i.: Fun race legyen kamion 160-as limittel,jó kis dimbes dombos uton :twisted: .Köszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaszasi 2011.05.31. 07:33-kor.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
KisKimi
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.06.29. 08:27
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: KisKimi » 2011.05.31. 06:32

Picit szenvedősen alakult a futam, nem találtam a beállításokat, és egy nem túl jó setuppal álltam rajthoz. Egész versenyen lassabb voltam a körülöttem lévőknél, a rajttal jutottam fel a dobogóra, szóval nem érdemlem meg, nem volt meg a tempó hozzá.. :? Imolára a csapattal sokkal jobban fel szeretnénk készülni, ott egy saját erőből megszerzett top 5 a cél. ;)
Gergo Baldi
Daniel Magori
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.11.16. 12:32
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Daniel Magori » 2011.05.31. 14:27

Kvali: összeszenvedtem a pb-met de nem voltam elégedett, remélem a gyors körön lévőkkel szemben mindig előzékeny voltam.
Verseny: a rajt nem sikerült túl rózsásan, a karambolok nélkül nem kerültem volna előrébb, sőt talán még hátrébb is eshettem volna. Páran megelőztek az első körökben majd elkezdtem leszakadni az előttem menőktől és légüres térben közlekedtem. A verseny felénél megérkezett rám Tepliczky Péter de valószínűleg az egyik kanyarban jóval hamarabb fékeztem mint ahogy ő gondolta és megpördült mögöttem. Tehát nem sok dolog történt velem a versenyen... Viszont ezen a pályán nehéz volt menni a Porschéval, főleg Poznanhoz viszonyítva ahova még én is tudtam csinálni egy elfogadható setupot.
Még át kell néznünk az adatokat a mérnökömmel, hogy mi lehetett a probléma, mert sajnos egész hétvégén nem volt meg a balansz, szenvedtem a kemény gumikon a lágyakon viszont nagy fokú melegedés volt tapasztalható. A következő versenyhétvégén bevetünk pár új alkatrészt bízva a javulásban... :)

Kíváncsian várom Imolát, ami nagy kedvencem és köszi a versenyt!
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.05.31. 15:26

Replayt mikor kapunk? :roll:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.05.31. 15:29

Night írta:Replayt mikor kapunk? :roll:
Adidas vagy puma már nem is jó :lol:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.05.31. 16:48

Cselt írta:Erősen felejtős ez a futam. Első körben már beforogtak elém úgyhogy mehettem a boxba, utána Szicsó mutatott be egy piruettet előttem, amit nem tudtam már elkerülni. Így sajna még rosszabb lett a kocsi, bár előtte se tudtam olyan acélos köröket menni. Remélem a következő futamon már jobb lesz a set is meg kicsit nagyobb szerencsém is lesz.
Tényleg sajnálom,és megnézem a replay-t,hogy mi is történt igazán...az tuti,hogy beakadt egy pillanatra az rF...pont a kanyarban. :evil:
Emerico is így ment el mellettem,és Ő látta is,hogy pattog/ugrál az autóm,de a ping-em jó volt...szóval passz...nem tudom mi volt a hiba,mert időmérőn kezdte el,és előtte majd 1,5 órát fent voltam a szerveren,bajok nélkül.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.05.31. 17:32

Szicsó írta:nem tudom mi volt a hiba,mert időmérőn kezdte el,és előtte majd 1,5 órát fent voltam a szerveren,bajok nélkül.
lehet hogy ez. kellett volna restart és 5-10 perc pihi a video kártyának. ne felejtsük el, ilyenkor a lakásban is 5-10 fokkal melegebb van már
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.05.31. 17:53

emerico írta:
Szicsó írta:nem tudom mi volt a hiba,mert időmérőn kezdte el,és előtte majd 1,5 órát fent voltam a szerveren,bajok nélkül.
lehet hogy ez. kellett volna restart és 5-10 perc pihi a video kártyának. ne felejtsük el, ilyenkor a lakásban is 5-10 fokkal melegebb van már
Ezzel egyet értek, illetve mi nyárra lekapjuk a ház oldalát, meg kitakarítjuk a porcicákat.Nekünk is jobb lett és megszűnt az a pici ugrálás is amire panaszkodtam.Egy próbát ez is megér.(portalanítás)
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 1. verseny, Nurburgring. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.05.31. 18:25

Már nekem is ki kéne fújatni a procihűtőmet, amennyi por benne lehet 4 év alatt. Az a szép abban a porban, hogy nagyon finom szemcse, statikusan töltve egymáshoz ragadva, kb mintha felfújna valaki egy réteg festéket a procihűtőre. Akinek egy kis ideje van, és már vagy 3 éve bent döglik a procihűtője/vga hűtője, annak nem árt. :D 5-15 fokot is jelenthet, ha pedig pont a maglassulás határán van a proci terhelve, az nagyon nem mindegy.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég