TCL - Nevezés és társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.09.12. 22:23

jáj, nagyon más volt a kocsim beállítása, vagy a karakterisztikája, mint akikkel harcoltam, egyszerűen nem tudtam kiautózni a medium gumi+kevés üzemanyag taktikát. no majd a gt1 :arrow: :arrow:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.09.12. 22:32

emerico írta:jáj, nagyon más volt a kocsim beállítása, vagy a karakterisztikája, mint akikkel harcoltam, egyszerűen nem tudtam kiautózni a medium gumi+kevés üzemanyag taktikát. no majd a gt1 :arrow: :arrow:
:shock: én meg leizzadtam előtted-mögötted a hard-hard gumi 90L benzinnel :D
Jó csatát vívtunk, remélem korrekt voltam. Ahogy elnézem az összesítésben 3 ponttal maradtam le :(

Az egyik legjobb futamom volt. Ha csak 1 körrel hamarabb van vége, akkor megvan a 10. hely, így Máté még letámadt.
Elfogyott a végére a kopott téligumi :lol:

Ez egyébként egy érdekes momentum:
http://www.youtube.com/watch?v=Z059Ssyf1ws
Másnál is ilyen?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HunGaben 2011.09.12. 22:39-kor.
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.09.12. 22:33

Bocsánat Cseh Tamás, azt hittem ívről akarsz lekörözni, benéztem sajnálom. :cry:
A verseny nagyon jó volt :D Kovács Laci :D jókat csatáztunk, csak sajna eltűntél. :(
Imádom ezt a pályát, és most a Alfát is jól belőttem. :mrgreen:
Jaja Csabi ez nekem is így volt, de inkább kanyarba legyek gyors mint egyenesbe én úgy vagyok vele. :P
Benzin épp hogy elég lett, :shock: még jó hogy megkérdeztem mert úgy jártam volna mint mikor Gabi számolta ki nekem.. :lol: Szóval köszi. :)
Nagyon jó bajnokság volt, köszi mindenkinek!! :shock: :) Kár hogy vége.. :|
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.09.12. 22:41

-kegyetlen jó rajt, 2.helyre fel a 6.ról 7.ről nem tom már
-bikát fedezni amíg lehet, meg persze magamat is
-kínlódás a vas szállítókkal :|
-gumi elkopik/elmelegedik, egész vasúti vágány ment el mellettem :shock:
-box, amit utólag nem kellett volna, de ezt is megtapasztaltam az utolsó versenyre, simán mehetett volna a harc a dobogóért
-tepivel kb 1.5kör csata
-12 sec ledolgozása 2re mugennel szembe, hát ja nekem is kellett volna még 1-2kör :twisted:
8. hely király :?

bajnoki 2.hely meglett 8-) :D yee igaz sugon már nem is nagyon volt veszélyeztetve, ezért is húztam meg mind1 alapon a boxot

Bikának grat, 1. hely is nissan.
Teamwork meghozta az eredményt mindkét oldalon.
A 3. hely is ahogy nézem, Müzsen személyébe neki is grat. :)
gyártó? :roll: ha az is akkor az összes nissanosnak is grat :lol:
meg mindenkinek gratula :)
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.09.12. 22:52

oldman írta: David Sandor,
Az orrsövényferdüléses macisajt zabáló darth védert lefurulyázó unokahugod bal segge partja az a Dávid Sándor :lol:
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.09.12. 23:02

Ingy2 írta:
oldman írta: David Sandor,
Az orrsövényferdüléses macisajt zabáló darth védert lefurulyázó unokahugod bal segge partja az a Dávid Sándor :lol:
azert erre igy inkabb csak annyit reagalok hogy apro mistake.. nem a nevet olvasgattam .. a versenyre koncentraltam ;)

Egyebkent van vmi a pedaloddal... a fek lampad folyamat villogot.. emiatt sokszor elvettem a celegyenes vegen levo toresnel ami nekem padlo volt.. te meg hol fekeztel picit hol nem :D sose tudtam hogy na most mi lesz.. vegulis igy belegondolva jo taktik :D nem is mertem ott kozel lenni..
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.09.12. 23:09

Ingytől ha ezt egy pillanatra is komolyan vetted, akkor nagyon nem ismered a mi Dávidunkat. XD
The Power of Dreams
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.09.12. 23:23

Nagyon jó futam volt, bár ismét kevés időm volt felkészülni a futamra, no meg az elején leesett a hó a pályára dx8-on.

A végeredménnyel nem vagyok elégedett, de elégedetlen sem. Lehetett volna jobb is, de utolsó futam lévén, tökmindegy volt.

A bajnokság jó volt, hangulatos és remek futamokkal, de sose fogok Volvo-t venni.
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.09.13. 00:14

oldman írta:mar Pethe Szabolcsot tamadtam.. o viszont 1-2 szer tudomast se vett rola hogy mellette vok
Tudomást vettem róla, nem vagyok az a típusú versenyző, aki nem figyel, te viszont arra nem figyeltél, hogy éppen egy kanyar jön, ahol vagy végünk vagy a hátulról érkező fékez.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.09.13. 05:53

oldman írta: azert erre igy inkabb csak annyit reagalok hogy apro mistake.. nem a nevet olvasgattam .. a versenyre koncentraltam ;)

Egyebkent van vmi a pedaloddal... a fek lampad folyamat villogot.. emiatt sokszor elvettem a celegyenes vegen levo toresnel ami nekem padlo volt.. te meg hol fekeztel picit hol nem :D sose tudtam hogy na most mi lesz.. vegulis igy belegondolva jo taktik :D nem is mertem ott kozel lenni..
Elvileg müködött minden, ugyanezt tapasztaltam Freakyo-nál hogy a célegyenes elején villogott a féklámpája, de az a Japó szusidoboz ugyanúgy gyorsul :lol:, az igazi taktik meg inkább az volt hogy békén hagytalak, legyen időd összegabalyodni Szatócs barátunkkal, oszt mind2en elmentetek legelni :lol:, igazán Cseltet sajnálom folyamatosan jött mögöttem és egy balul elsült lekörözéskor eltünt mögülem.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég