Touring Car Legends - Calder Park

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2011.04.25. 21:06

Hamarabb kellett volna kiállnom softon, és akkor jó lett volna. Ezzel bajnokság kell, kurvajó!
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.04.25. 21:09

Ez k***************va jó :lol:
Volt itt minden, lekörözés, kicsúszás, balhé :D
Végére irányíthatatlan volt az autóm, de azért beértem.
Kovács Laci, szerintem gyere el közénk TS-re, legalább hallanád a versenyen, ha hárman-négyen szidnak.
Kösz hogy szándékosan kilöksz, ha kint a kék zászló hogy lekörözlek.
A mod amúgy nagyon nagy, remélem lesz vele bajnokság.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.04.25. 21:11

Bocs Szabi a végéért :S Én se tudtam megállni féktávon, azt hittem egyenesen mész vissza a pályára, nem gondoltam h ott akarsz visszamenni és már nem tudtalak kikerülni. Elém akartalak engedni de kiléptél :S

Az elejét nagyon élveztem Emericoval jókat csatázgattunk de ahogy fogytak a gumik borzalmas volt. 1kanyart nem tudtam bevenni normálisan. Mediumot raktam fel gondoltam hátha bírja... Bírta is de irányíthatatlan lett a végére teljesen, próbálgattam visszatartani akik beértek de szinte lehetetlen volt így maradt a 6. hely. Nem ez lesz a kedvenc modom az biztos de 1 funnak jó volt :D Nálam eddig a Porsche a nyerő :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JeRm 2011.04.25. 21:18-kor.
Név: Pintér Roland
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.04.25. 21:15

Áh, mindegy volt már, túl sokan voltunk egy helyen, és nem láttam a féktávot, de akkor még nem értem el a kavicsot, oda te raktál be. :D

Igazából az elején ment el a dolog, mert 3x kilöktek, a végére meglehetett volna az 5. hely, de elkapkodtam azt a féktávot.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Nando
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009.03.26. 14:44
Név: Kis Dániel
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: Nando » 2011.04.25. 21:18

Régen nyomtam már online versenyt nagyon jó volt élveztem, de a végére kivette az erőmet is, nagyon oda kell figyelni féktávokra, kigyorsításra.
3x ki is pördültem a pályáról, de sikerült a 7. helyen befutnom. Kiállás nélkül mentem Hard gumival.
Pethe Szabolccsal nagyon jót csatáztunk, tényleg mintha igazi túraautó versenyen lettünk volna, durva volt.

Ezzel mehetne bajnokág, bár ez a legnehezebb mod szerintem a 4 közül.
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.04.25. 21:22

Nando írta:Pethe Szabolccsal nagyon jót csatáztunk, tényleg mintha igazi túraautó versenyen lettünk volna, durva volt.
Bírtam nagyon én is! ;)
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.04.25. 21:30

Fasza volt jót csatáztam Leitner Norbival. Szerencsémre jó hosszú volt az egyenes ahol kitudtam hajtani a lovakat.
Rajtot faszán elkaptam jól lehet ezzel rajtolni ott hagytam az egész mezőnyt. Kanyarokba halott ügy ez a mustang, sztem felejtős számomra.
Hard gumi elől lekopott 2kockát, 1,5nél már vezethetetlen volt nem csodálkoztam, h Norbi ledolgozta a 6-8 seces előnyöm.
Utolsó kanyarba szépen beelőztél Norbi, jól betapadt a járgányod, lett volna még 1 méter akkor megnyerem erőből, de hát ez van +14 ezreddel kaptam ki.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.04.25. 21:34

:shock: ennél rosszabb futamom ne legyen.
Az időmérő ok.
Szabadedzés vége előtt 30mp-el valamiért ledobta a gép a kormányt.USB gyorsan kihúz-bedug, ekkor már működtek a pedálok, de nem volt FFB :roll: Előtte próbáltam a hűtőbeállításokat és 1-en maradt :roll: Így kellett neki kezdeni a versenynek :evil:
Egész jól ment, sikerült a baleseteket kikerülni, mikor a sikánba eldobtam a farát a 13. helyről. Szerencsétlenségemre úgy pörögtem, hogy pont Mihalik Dani elé mentem. Sajnos belémjött. Irány a box. 40mp, majd egy-két elengedés után megérkezett mögém Emerico a célegyenes előtti visszaforítóban. Kék zászló, de az egyenesben a skyline jóval gyorsabb, nekem meg be kell hozni a lemaradást a friss gumikon. Erre a célegyenes végén kaptam egy áthajtásos büntetést :x Utána Mugennel mentünk 7-8 körön keresztül együtt, de Csabi közbeszólt(csúszott). Utána valamiért Serbán Norbinak nem tetszettem, mert kétszer is megforgatott. :cry:
A végére talán 21. lettem. :)
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.04.25. 21:38

******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Touring Car Legends - Calder Park

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.04.25. 21:40

HunGaben írta:... Utána Mugennel mentünk 7-8 körön keresztül együtt, de Csabi közbeszólt(csúszott)...
Bocsánat :( ...el akartalak engedni mindkettőtöket,de lecsúszott az autó jobb oldala a fűre,és pont eléd pördültem. :(
Balga gondolat volt Tőlem...sajnálom! ;)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég