2011.04.22 - Porsche Supercup

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2011.04.22 - Porsche Supercup

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.04.22. 21:35

grat jó volt,
2. futam lehetett volna jobb is ha nem kapok stop and got vagy nem szakad le az első szárnyam és akkor 3. helyért mehettem volna :)
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: 2011.04.22 - Porsche Supercup

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.04.22. 21:43

Hát pont hazaértem a futamra, gondolkodtam h jöjjek-e vagy sem 5perc tesztelés nem lesz elég de megérte! Nagyon jó lett a mod. Gratula hozzá ;)
Név: Pintér Roland
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2011.04.22 - Porsche Supercup

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.04.23. 06:34

Végre sikerült 1-et tesztelni a Porscheval is.Szerintem jobb mint a Lotus,sokkal irányíthatóbb.Első futamon sikerült kikerülni a baleseteket és a rajtnál inkább elengedtem másokat csak ne törjön verda.Igy meg is lett a 9. hely.Második futam még jobb lett kivéve hogy E. Kiss-t 2-szer is megtaláltam bocsi érte.Végül L. Kovács agyát próbáltam felhuzni de nem rontott előttem,igy bekisértük egymást a célba.Grat ,szavaz erre a módra :lol:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2011.04.22 - Porsche Supercup

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.04.23. 09:08

Nekem is nagyon tetszik ez a mod,de szenvedtem az első pár körben...nagyon nehezen melegedtek a gumik.Talán az 5. körben éreztem,hogy tapad az autó.
Hosszútávra biztosan jó lett volna ez a setup,amit összeraktam,bár nem értek hozzá. :D
Jó kis futamok voltak! :D
Grat mindenkinek! ;)
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: 2011.04.22 - Porsche Supercup

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.04.23. 10:05

Most sajnos nem tudtam tesztelni, igaz az előző tesztfutamon nagyjából világos volt mire számítsak. Ennek ellenére az Időmérő jól sikerült, versenyen Kiss Balázzsal nagyon jókat csatáztunk, de sajnos megint az jött elő, mint az előző versenyen, a vége felé elkoptak a hátsó gumik. :S Erre majd még rá kell feküdnöm és kitalálni mit kezdjek ezzel. :D Amúgy nagyon jó a mód! :) ;)
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2011.04.22 - Porsche Supercup

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.04.23. 10:23

Nekem is nagyon tetszik a mod!

Az első futamon nálam minden jó lett volna, ha nem forr fel a motorom, kb. a 8. körtől kímélnem kellett a motorom, ez egyből behatárolta a sebességemet is. Így csak az utolsó 2-3 körre égettem a motort, mert gondoltam annyi kört már csak kibír, így feltudtam zárkózni 3. helyre, de végül csak a 4. lettem.
A második futamon, tanulva az előbbi hibámból, magasabb motorhűtéssel mentem, viszont Hegyvári olyan kigyorsításokat csinált, hogy csak pislogtam, én túl lomha voltam, viszont mind a két futamon megtartotta a gumim a tapadását, lehet az enyém is hosszabb távon lett volna jobb, mivel kerékcsere nélkül szerintem akár 45 percet is kibírt volna, viszont olvastam hogy többeknek már elment a tapadás a hosszú táv végére, ebből gondolom, hogy ők egy 45 perces futam esetén jelentősen lassultak volna, vagy boxba mentek volna, így a setupom ebben az esetben jobb lett volna....volna...volna...de nem így volt. :D
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2011.04.22 - Porsche Supercup

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.04.23. 12:30

Tropie írta:Nekem is nagyon tetszik a mod!

Az első futamon nálam minden jó lett volna, ha nem forr fel a motorom, kb. a 8. körtől kímélnem kellett a motorom, ez egyből behatárolta a sebességemet is. Így csak az utolsó 2-3 körre égettem a motort, mert gondoltam annyi kört már csak kibír, így feltudtam zárkózni 3. helyre, de végül csak a 4. lettem.
A második futamon, tanulva az előbbi hibámból, magasabb motorhűtéssel mentem, viszont Hegyvári olyan kigyorsításokat csinált, hogy csak pislogtam, én túl lomha voltam, viszont mind a két futamon megtartotta a gumim a tapadását, lehet az enyém is hosszabb távon lett volna jobb, mivel kerékcsere nélkül szerintem akár 45 percet is kibírt volna, viszont olvastam hogy többeknek már elment a tapadás a hosszú táv végére, ebből gondolom, hogy ők egy 45 perces futam esetén jelentősen lassultak volna, vagy boxba mentek volna, így a setupom ebben az esetben jobb lett volna....volna...volna...de nem így volt. :D
Jókat csatáztunk :D

Megnyugodva olvasom h jó pár embernek szinte elkopott a 20-25. perc környékén a gumi, csakhogy tudjátok nekem nem :lol: szóval ugyanolyan gyors tudtam maradni. 45-60perces távot megtudnék sztem tenni box nélkül.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: 2011.04.22 - Porsche Supercup

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.04.23. 13:50

freakyo írta:
Tropie írta:Nekem is nagyon tetszik a mod!

Az első futamon nálam minden jó lett volna, ha nem forr fel a motorom, kb. a 8. körtől kímélnem kellett a motorom, ez egyből behatárolta a sebességemet is. Így csak az utolsó 2-3 körre égettem a motort, mert gondoltam annyi kört már csak kibír, így feltudtam zárkózni 3. helyre, de végül csak a 4. lettem.
A második futamon, tanulva az előbbi hibámból, magasabb motorhűtéssel mentem, viszont Hegyvári olyan kigyorsításokat csinált, hogy csak pislogtam, én túl lomha voltam, viszont mind a két futamon megtartotta a gumim a tapadását, lehet az enyém is hosszabb távon lett volna jobb, mivel kerékcsere nélkül szerintem akár 45 percet is kibírt volna, viszont olvastam hogy többeknek már elment a tapadás a hosszú táv végére, ebből gondolom, hogy ők egy 45 perces futam esetén jelentősen lassultak volna, vagy boxba mentek volna, így a setupom ebben az esetben jobb lett volna....volna...volna...de nem így volt. :D
Jókat csatáztunk :D

Megnyugodva olvasom h jó pár embernek szinte elkopott a 20-25. perc környékén a gumi, csakhogy tudjátok nekem nem :lol: szóval ugyanolyan gyors tudtam maradni. 45-60perces távot megtudnék sztem tenni box nélkül.
Akkor te prő vagy! :x :mrgreen:
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég