Vélemények, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.04.21. 20:48

freakyo írta:
Mugen írta:Freakyo megelőzöt......hát én mingyá felkötöm magam..... XD
ÚÚÚTÁLOM BRENC HECCST!!! De nagyon.

Grat a dobogósoknak, és nekünk Bika a csapatbajnokihoz! :D
:D 8-)
Hozzáteszem Mugen egyedül a Power Minibe előztél meg az eddigi bajnokságok közül azt is csak azért mert fél amatőr voltam akkor :x :lol:

Grat mindenkinek. Volt ebben több pont is mint amit kihoztam ebből, sajnos mások hibáiból.

Én Fittire vagyok büszke 20 versenyből 21en ott volt :lol: :lol:
Te csak ne tegyél hozzá semmit!!! XD
PowerMinit meg szóba se hozd, mert kiugrom az ablakon, még jó hogy földszint basszus. :D
The Power of Dreams
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.04.21. 21:15

HunGaben írta: Köszönöm :D
Ez volt Kinizsi Palival a legelső online bajnokságunk. Az összesített 13. hely nem is rossz 18 futamból.
Nem titkoltan mindig hozzád képest néztük az időnket. Te voltál a legelső akivel összeakadt a bajszom(lökhárítóm). Tőled kaptam életem legelső óvását. :twisted: Jó csatákat vívtunk. Grat neked is. Szoros volt.
This is the beginning of the beautiful friendship.
Üdv: Egy nagyképű Hondás!!! :mrgreen:
Őszintén szólva,jól esett,amit írtál...köszönöm! ;)
Én meg mindig a Ti időtöket lestem,mivel más autó nem volt mérvadó a szutyok/instabil Civic-hez. :lol:
Minden tiszteletem az eredményetekért! ;)
Sajna az uccsó versenyen csúsztam el az első helyet... :P
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.04.21. 21:16

Mugen írta:
HunGaben írta: Üdv: Egy nagyképű Hondás!!! :mrgreen:
Én csak kötsöghondásnak hívom a magunkfajtát. :D
:lol: :lol: :lol:
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.04.21. 21:50

Én meg csak szimplán élveztem a versenyeket és a Ts-t hogy könnyesre röhögtem magam :lol: Úgy hogy ez 1 jó kis csapat,és remélem igy is marad.Éljenek a tagok.Szavazzatok a sciroccóra mert azt Emerico készitette már régen és utána jöhet a többi.KAMION :lol: :lol: Grat és én lettem az utolsó aki 20 futamot futot és utolsó lett.De ez nem lényeg,hanem a társaság az legyen jó,és az is.Aki tag akar lenni az jöjjön Fun-ra és fussa is végig.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2011.04.22. 00:09

Grat mindenkinek! Szép eredmények!

Én titokban mentem 1versenyt! De pszzztt! :)
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.04.22. 14:37

Gratulálok Tim Gábornak a bajnoki címhez, és persze mindenkinek, aki részt vett a bajnokságban. Egyik legjobb bajnokság volt, amiben részt vettem. :) Sok reményem nem volt az elején, mivel a valóságban a BMW nem igazán volt versenyképes 2010-ben, viszont első kerekessel meg nem akartam menni, nekem sajnos az nem jön be. :S Ennek ellenére nagyon jó volt az autó, 4 futamot tudtam is nyerni. :) És én lettem a legjobb BMW-s. :D Meg a csapatbajnoki 5. hely ami kb. csak az én pontjaimból jön össze se rossz. :mrgreen: Nagyon jó volt na, ennyit tudok csak mondani. :)
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.04.22. 15:40

Capeta írta:Gratulálok Tim Gábornak a bajnoki címhez, és persze mindenkinek, aki részt vett a bajnokságban. Egyik legjobb bajnokság volt, amiben részt vettem. :) Sok reményem nem volt az elején, mivel a valóságban a BMW nem igazán volt versenyképes 2010-ben, viszont első kerekessel meg nem akartam menni, nekem sajnos az nem jön be. :S Ennek ellenére nagyon jó volt az autó, 4 futamot tudtam is nyerni. :) És én lettem a legjobb BMW-s. :D Meg a csapatbajnoki 5. hely ami kb. csak az én pontjaimból jön össze se rossz. :mrgreen: Nagyon jó volt na, ennyit tudok csak mondani. :)
jól nyomtad, lényegében erőn felül vitted elől a bmw-t
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
KisKimi
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.06.29. 08:27
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: KisKimi » 2011.04.22. 19:13

Big Gratulation mindenkinek! :) Szezon felénél csatlakoztam kb., sikerült egy BMW-t kifognom, örültem is neki mint majom a farkának, szerintem az volt legjobb autó, jó kis oversteeringes :D A versenyek úgy-ahogy jól alakultak, igaz az utolsó 2 forduló az nagyon nem jött össze, de ez van. Sikerült egyszer egy pole-race1-race2-win-es hétvégét összerakni, voltam egy párszor legjobb BMW-s, más célom nem is igazán volt, élveztem a versenyzést, remélem a következő bajnokság is hasonló lesz, mert ez nagyonnagyon jó volt. ;) Más most így nem jut eszembe, bocs ha valakit kilöktem, vagy megkoccoltam vagy akármi rosszat csináltam vele, nem volt szándékos ( asziszem... :twisted: ). Következő hasonló bajnokságban találkozunk! :)
Gergo Baldi
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 39 vendég