Általános társalgó, tesztfutamok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.10.26. 20:16

Tényleg elég durva volt amit az ottaniak csináltak velünk. Pl a második futam rajtjánál tövestől kitépték a jobb első futóművemet(Tóvári kolléga). De amit Mugennel csinált a csetben azt tényleg nem értettem. Mondtuk nekik a ts használatát meg a cset stoppot is megkérdeztem de még nincs semmilyük.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.10.26. 20:17

Basszus, ez user error, hogyan váltasz vissza véletlenül 3-at, hogy hátramenet legyen? Vagy ha a kormányod nem jó, akkor inkább azt próbáld megjavítani. Amúgy nem tudom hol van az üreshez gomb, szerintem nem lehet beállítani.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.10.26. 20:48

Itt egybe nem is nagyon érdemes visszarakni mert fogás lesz a vége amúgy most néztem meg ha szeki ha pillangó nincs n fokozata de csak direkt kényszerítve User error ként tudtam visszarakni r be. De nincs is erre opció csak ha külön váltókarral rendelkező kormányod van(g-25 ).
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.10.26. 22:15

Na elolvastam ami az sgn ment. Lesújtó az a stílus amivel kezelték a problémákat megértem Mugent ha bepöccent. Pöttryet magas az a ló amiről egyes "profi "szimes kollégák beszélnek. Ahogy olvastam nyílt a szabolcsi bicska a zsebemben :mrgreen: Még hogy direkt belebarmoltunk a nagytiszteletű méltóságos Netkar versenyzők véresen komoly DEMO TESZT Bajnokságába. Ez a Tóvári meg emberére fog akadni a továbbiakban . Én bízom abban hogy a bajnokság végére számunkra ismerős ember lesz aki a tabellát vezeti majd. Hiszen csak most indultunk el és Tóvári már nem első :mrgreen:
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.10.27. 16:46

Tegnap kicsit mégy gyaktunk páran HKV szerveren.
Megint eljátszotta a játék, hogy a másik kocsi közelében nem voltam, de kilöktem.
Ezzel így nem is igen lehet értelmesen versenyezni. :oops:
The Power of Dreams
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.10.27. 20:05

Meg van ebben a játékban is az hogy ha valaki utánad lép fel a szeróra Akkor látszik a doboz és nem az autó textúrája. Elég nagyra sikerült egy láda, mert kb negyed autó fért volna be közénk és nekem már nyekkent is a jobb első futóművem :? . Anno a GPL volt ilyen de mióta javítottak a törésen milliméterekre lehet megközelíteni a másikat. Egyébként tegnap Váltottam egy levelet Csigével Íme:
Én írtam: Ez csak a levél utóirata volt a többi más természetű."Sajnálom ha én és a társaim esetleg elrontottuk a demó bajnokság hétvégi futamán a szórakozásotokat. Amit az SG fórumon olvastam elkel mondjam rosszul esett és nem csak nekem ,hanem a barátaimnak is. Egyikünk sem taknyos orrú kezdő de ez a szim váratlan kihívások elé állított mindannyiunkat. A későbbiekben javasolni szeretném a TS használatát valamint a verseny és időmérő alatti chat stopot. Sokkal gördülékenyebb és simább a kommunikáció verseny közben is."
Válasz: Csigétől
"Ez csak egy tesztbajnokság ezért engem nem érdekelt a dolog, előző demó futamon a második helyről löktek ki, úgy hogy, hogy féktávon egyszerűen belém szálltak hátulról. A kolléga bocsánatot kért én meg letudtam annyival, hogy np, és ezzel le is zártuk a témát. Úgy látszik van aki komolyabban veszi a teszt bajnokságot annál mint ami. Mondjuk ha valaki körhátrányban van és kilöki az élről a bajnoki éllovast aki emiatt több pontos hátrányba kerül az számítson rá, hogy megfogják tőle kérdezni, hogy ezt hogy tervezte. Egyébként én haladtam a második helyen és engem is úgy előzött meg, hogy a pálya legveszélyesebb pontján ahol még egyedül is neccen elfordulni beszúrt mellém és csak azon múlott, hogy nem lökött ki engem is , hogy figyeltem rá mert láttam a tükörben, hogy nem egészen normális amit csinál. Szóval ha nem én vagyok ott akkor most nem csak az elsőt hanem az első két helyen autózót lökte volna ki.
Ennek tudatában sajnos el kell viselnie az SG-n olvasottakat, bár nekem sem tetszett amiket ott olvastam mert túl lett tárgyalva.

Sok sikert kívánok nektek a következő futamokon. A TS szerver intézésén már rajta vagyok, bár én nem tudom, hogy fogom-e használni futam közben, a chat stop meg egyértelmű, hogy lesz. Olvasd el a szabályzatot már szerintem benne van, csak a szabályzat még nem érvényes a következő okok miatt:
1. teszt bajnokság
2. nincs kész a szabályzat
3. nincs bírói testület. (szívesen látlak benne, mert kellene legalább 3-4 ember) "

Ez a játék még gyerekcipőben jár adjunk neki még egy esélyt. Ha meg a mi kutyánk kölyke fogja vezetni a bajnokságot nem is lesz lényeges egy ilyen versenybaleset szerűség. Az hogy kinek mi fér bele az látszik Csige válaszából is . Van aki kevesebbet vállal be mint nálunk szokás. Szokni kell egymást. Béke.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
csige791
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.10.27. 20:39
Kormány: G29
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: csige791 » 2010.10.27. 20:48

Csinaljatok meg akkor a bajnoksagokat simcon belul, ha ingyenes lesz jovok, a nem demóra.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.10.27. 21:46

Jelenleg nem lesz a SIMCO-n netkar bajnokság. Nem értek még hozzá, és nincs időm kigyúrni magam benne. Az rFactor-ban még bőven van lehetőség, és még dolgom is van vele :)

Ettől függetlenül aki teheti és kedve van menjen a netkar.hu bajnokságra, amikor van időm én is megyek.

Viszont NAGYON kell ehhez TS. Sokkal jobban lehet boldogulni ha szóban megvitatja mindenki a dolgokat, minthogy utána szájkaratézik. Ezért a SIMCO TS bármikor elérhető innentől a netkar.hu bajnokság részére.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.10.27. 23:01

Ebből kicsit az jött le hogy én totál berágtam, besértődtem. Ugyanmár.
Majd pont egy natkar pro-n fogom idegelni magam. Bocsánatot kértem és elköszöntem. Ennyi, nem kell túlspilázni.

Cserébe ma baromi jót mentünk a Clio moddal HRC-sekkel. :lol:

u.i.
Amit meg írt Csige, hogy állat módon előztem meg..... "3 km-es" (szándékos túlzás) féktávot vett, én megy úgy mentem ott ahogy szoktam, ennyi.

Köv kanyarban meg valamiért nem fértünk el ketten a 23 m széles pályán. ;)
The Power of Dreams
csige791
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.10.27. 20:39
Kormány: G29
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó, tesztfutamok

Hozzászólás Szerző: csige791 » 2010.10.28. 14:18

Mivel még tegnap a TS-en is a Tóvári vs Mugen eset volt a téma ezért rászántam magam és megnéztem jobban.
Íme a véleményem: http://netkar.precise-division.net/foru ... 64#post_64
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég