GTR EVO - DTM 2009 - Általános társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.08.20. 23:06

Példa volt csak a full graf szerintem, ahogy nekem is. Jelenleg a minimum közelében játszottam, 6 látható autóval, semmi élsimítás, egyedül az 1280x1024-et hagytam meg. De mivel fullon megy single-ben, ezért gyanítom, hogy a géppel nem lehet gond a butított grafikán online módban.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.08.20. 23:19

Jó kis futam volt ez megint összességében, bár a körülmények közel se voltak tökéletesek.
Nálam az egész kezdődött ott, hogy nagy szobafelújításban voltam és éppen festettem a szobámat, a futamra is csak éppen bedobtam a gépet meg a cockpitet az üres szobába, hogy tudjak játszani. Gyakorlás így sajnos kimaradt nekem a futam előtt. Aztán jött az időmérő. Még eddig sose mentem esőben, szal az első próbálkozásoknál a körbeérés volt a cél. A végére mikorra már kezdtem ráérezni és a setupot is jó fele állítgattam már letellett az idő. Így a csodás 10. helyről indulhattam csak.
A verseny elején egész jól mentem, voltak kisebb csaták, egészen a 4. helyig jöttem fel, amikor is egyszercsak hallom, hogy a TS megszakadt. Aztán nézem, hogy a többi autó is eltűnt a pályáról. Megszakadt a net, viszont a játék nem dobott ki, így tovább mentem. A box után egyre jobb volt a kocsi, így egyre jobb köröket is futottam. Szinte minden körömben gyorsultam.
A visszajátszásomat elküldöm Emericonak, így remélem, hogy legalább megosztott helyezést kaphatok, mert végülis én is teljesítettem a távot. ;) :roll:
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
WERES
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:16
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: WERES » 2009.08.21. 10:16

Cselt írta: A verseny elején egész jól mentem, voltak kisebb csaták, egészen a 4. helyig jöttem fel, amikor is egyszercsak hallom, hogy a TS megszakadt. Aztán nézem, hogy a többi autó is eltűnt a pályáról. Megszakadt a net, viszont a játék nem dobott ki, így tovább mentem. A box után egyre jobb volt a kocsi, így egyre jobb köröket is futottam. Szinte minden körömben gyorsultam.
A visszajátszásomat elküldöm Emericonak, így remélem, hogy legalább megosztott helyezést kaphatok, mert végülis én is teljesítettem a távot. ;) :roll:
Hát velem még sosem történt olyan, ha megszakadt a kapcsolat és egyedül maradtam a pályán, akkor pontot kaptam volna. Tudtommal a szerveren töltött idő és kör számít.
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.08.21. 11:28

Henrik írta:
Petee írta:Pont az az érdekes,h offline módban fullon megy minden 1680*1050-en és rajtnál sem szaggat egy picit sem! De szerveren úgy szaggatott,h jobbnak láttam kilépni, mert már jojozott a szemem! Pedig egyszer ki is léptem időmérő előtt és lejebb vettem a felbontást is éd a vizuális beállításokat is! de a hiba így sem múlt el! Szaggatott, mint a fene! Netet terhelő program semmi nem futott, csak a nod32 vírusírtó, de kikapcsolt tűzfallal! Nem tudom,h mi lehet a gond, mert a gépemnek simán vinnie kell és viszi is offline 25 kocsival!
Offline minden jatek jobban fut mint online. Mondjuk azt se ertem minek full grafikan jatszani valamit, foleg 1680ba. Csodalkoztok, hogy szaggat meg minden baja van?
Mondok jobbat. Levettem Múltkor is alacsony grafikai szinten a felbontást 1024*768-ba, meg 800*600-as felbontásra, s jobban akadt, mint 1280*1024-en. :D Na, ezt fejtse meg valaki h mitől van. :D
Petee
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.03.26. 12:52
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Petee » 2009.08.21. 14:25

Henrik

A gépem elég erős ahoz,h vigye fullon a játékot! Nem azért vettem sok-sok pénzért egy jó gépet,h utánna meg lebutított játékokkal játszak rajta!
Mellesleg 20 colos monitorom van, amit szintén nem azért vettem,h 1024-el játszak rajta! :|
Amúgy meg, ha vissza olvasnál látnád,h írtam azt,h időmérő előtt direkt kiléptem,h lebutítsam a grafikát, meg a felbontást, de úgy sem oldódott meg a dolog és semmivel se szaggatott kevésbé!
Henrik
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.06.03. 14:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Henrik » 2009.08.21. 20:47

Petee írta:Henrik

A gépem elég erős ahoz,h vigye fullon a játékot! Nem azért vettem sok-sok pénzért egy jó gépet,h utánna meg lebutított játékokkal játszak rajta!
Mellesleg 20 colos monitorom van, amit szintén nem azért vettem,h 1024-el játszak rajta! :|
Amúgy meg, ha vissza olvasnál látnád,h írtam azt,h időmérő előtt direkt kiléptem,h lebutítsam a grafikát, meg a felbontást, de úgy sem oldódott meg a dolog és semmivel se szaggatott kevésbé!
Akkor erre mit irjak?:D nekem egy regi egy magos amd-m van es semmi gondom nincs. Nem nagy kunszt huzni, optimalizalni egy gepet. Raadasul neked ezek szerint nasa amin ugy kene mennie, hogy mas szint. Tehat user error mar bocs.
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2009.08.22. 08:19

Akinek amd 5200+ - 6000+ körüli cpu-ja van, próbálja meg, hogy AMD cpu drivert telepítsen, ha nem segít, akkor csak az egyik mag dolgozzon a programon.
CTRL+ALT+DEL, folyamatok, race07.exe-n jobb gomb, affinitás beállítása, itt kéne próbálni, hogy 0 vagy 1 -es mag dolgozzon. Más programnál ez bevált, ott a 0-ás mag leállítása után szűnt meg a laggolás.
Csak egy tipp, lehet nem oldja meg a problémát, de próbáljátok ki.
Név: Kaszap Zsolt
Petee
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.03.26. 12:52
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Petee » 2009.08.22. 10:01

Henrik már ne is haragudj, de azért, mert nem vagyok informatika mániás még nem kellene lenézni, hanem inkább leírhatnád,h mivel próbálkozzak!
Én nem értek magas szinten a gépekhez, mivel nem is érdekel ez a téma! Szóval, ha ettől én error user vagyok, akkor az vagyok! A segítségedet meg köszönöm!
Petee
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.03.26. 12:52
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Petee » 2009.08.22. 10:22

TerranceG írta:Akinek amd 5200+ - 6000+ körüli cpu-ja van, próbálja meg, hogy AMD cpu drivert telepítsen, ha nem segít, akkor csak az egyik mag dolgozzon a programon.
CTRL+ALT+DEL, folyamatok, race07.exe-n jobb gomb, affinitás beállítása, itt kéne próbálni, hogy 0 vagy 1 -es mag dolgozzon. Más programnál ez bevált, ott a 0-ás mag leállítása után szűnt meg a laggolás.
Csak egy tipp, lehet nem oldja meg a problémát, de próbáljátok ki.
Nekem olyan nincs,h race07.exe, csak olyan van, h steam.exe! Ha elindítom az online játékot a steamon keresztül, akkor olyan lesz,h race07_steam.exe!
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2009.08.22. 18:23

Petee írta:
TerranceG írta:Akinek amd 5200+ - 6000+ körüli cpu-ja van, próbálja meg, hogy AMD cpu drivert telepítsen, ha nem segít, akkor csak az egyik mag dolgozzon a programon.
CTRL+ALT+DEL, folyamatok, race07.exe-n jobb gomb, affinitás beállítása, itt kéne próbálni, hogy 0 vagy 1 -es mag dolgozzon. Más programnál ez bevált, ott a 0-ás mag leállítása után szűnt meg a laggolás.
Csak egy tipp, lehet nem oldja meg a problémát, de próbáljátok ki.
Nekem olyan nincs,h race07.exe, csak olyan van, h steam.exe! Ha elindítom az online játékot a steamon keresztül, akkor olyan lesz,h race07_steam.exe!
Akkor azt, race_steam.exe
Név: Kaszap Zsolt
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 27 vendég