GTR EVO - DTM 2009 - Általános társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
WERES
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:16
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: WERES » 2009.08.20. 10:20

Ez a qual igen érdekes volt, talán még fwd-vel sem mentem ekkora monszunban. Az első 5 körön végig sem tudtam menni, aztán néztem a többieket és rájöttem, hogy tényleg nagyon lassan mennek ők is. Aztán csak ráéreztem.
Viszont utána meg furcsa volt bemelegítésen, hogy nem csúszik. :D
Igyekeztem vigyázni a T1-nél, inkább le is maradtam 3-4 autónyit utolsóként, mert úgyis az első körben együtt van eléggé a mezőny. Aztán csak voltak pördülések, mikor az egyik versenyző lepattant a mellette jövőről pont elém és hiába fékeztem, szerintem belepöcköltem és azért pörgött meg. Ez később velem is előfordult, hogy kigyorsításnál nem sokat kell kapni a kipörgéshez. :lol: Az utolsó pár körre furcsa volt, hogy Barna lelassult, körönként 4 mp-t hoztam rajta. Ez által még belefért a pördülésem, mikor az utolsó sikánnál külső ívre érkeztem mellé (szerintem nem is látta, hogy ott vagyok), hogy később utolsó körre utolsó sikánnál megelőzzem. Kár hogy ilyen kevesen voltunk, így nem is olyan értékes a 9-ik hely. :?
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.08.20. 11:51

emerico írta:Nagggyon kemény volt ez a monszun szerű esőzés az időmérésen. 8. helyről rajtoltam, majd giga hiba, hatalmas szaltó, utolsó helyről nem kis szerencsével 6. lettem.
Jó futam volt, gratulálok az újoncoknak, és a többieknek.
Huuu, én láttalak hátulról! Mondom mi ez vmi azonositatlan repülő tárgy!? :D
Én azért egy dijat adnék neked mint a legmagasabban repülő DTM autó cimet! :mrgreen:
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.08.20. 12:12

batihu írta:Akkor viszont lehet, hogy a net? Nekem 15 Mb/ 2 Mb, nincs lagg online.
Ja lehet, de akkor meg a SimBin elmehet melegebb éghajlatra, hogy nem bírtak összerakni egy normális netkódot. (Nekem egyébként 1 megás netem van :?.)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.20. 13:25

Adam Jonas írta:
batihu írta:Akkor viszont lehet, hogy a net? Nekem 15 Mb/ 2 Mb, nincs lagg online.
Ja lehet, de akkor meg a SimBin elmehet melegebb éghajlatra, hogy nem bírtak összerakni egy normális netkódot. (Nekem egyébként 1 megás netem van :?.)
Ami az érdekes, hogy a source motoros Steam játékok tökéletesen mennek (COD, DOD, TF2 stb). A Simbin-esekkel állandó gond van.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Petee
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.03.26. 12:52
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Petee » 2009.08.20. 14:16

Pont az az érdekes,h offline módban fullon megy minden 1680*1050-en és rajtnál sem szaggat egy picit sem! De szerveren úgy szaggatott,h jobbnak láttam kilépni, mert már jojozott a szemem! Pedig egyszer ki is léptem időmérő előtt és lejebb vettem a felbontást is éd a vizuális beállításokat is! de a hiba így sem múlt el! Szaggatott, mint a fene! Netet terhelő program semmi nem futott, csak a nod32 vírusírtó, de kikapcsolt tűzfallal! Nem tudom,h mi lehet a gond, mert a gépemnek simán vinnie kell és viszi is offline 25 kocsival!
zsolti-010
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.05.09. 17:49
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: zsolti-010 » 2009.08.20. 15:45

Én mindig le szoktam tiltani a nod-ot,éppen azért mert már kétszer is megszívatott verseny közben,mikor elkezdett frissíteni,igaz az még a régi gépemen volt,továbbá minden olyan programból kilépek amelyik a tálca jobb sarkában van,az óra mellett,de szerintem ha offline módban működik akkor szerintem semmi köze nincs a konfighoz,mostanában elég sokan panaszkodtak erre a laggolás dologra,és elég komoly gépeken tapasztalták,az én régi gépem egy nagyon gyenge konfig volt,és az előbb említett dolgon kívül soha nem laggoltam.Ez csak az én véleményem,nem vok egy számítógép zseni.
Zsolti Bartha
HELL RACING Team #10
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.08.20. 16:02

Nekem is az a baj, hogy nem tudom, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy erősebb nettel kipróbáljak egy futamot, mivel autóm nincs, másnak meg nem mondom, hogy na gyere, vidd el a gépem ide meg ide, hogy leteszteljem a játékot. Pedig már tényleg csak a netben látom a hibát.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
zsolti-010
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.05.09. 17:49
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: zsolti-010 » 2009.08.20. 19:53

Húúú.Hát az autóversenyzésre használt aszfaltcsíkok újabb remeke következik.Most próbáltam ki Brands Hatch rövid változatát,nem tudom mit esznek rajta a DTM-ben,elég rajta körbemenni,Zandvort sem semmi,de ez,folyamatosan pattogsz rajta mint a nikkelbolha,majdnem kirázta belőlem a sört amit megittam.Javasolnám mindenkinek hogy jó sok kört menjen rajta mert nem egyszerű,
Zsolti Bartha
HELL RACING Team #10
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.20. 20:36

zsolti-010 írta:Húúú.Hát az autóversenyzésre használt aszfaltcsíkok újabb remeke következik.Most próbáltam ki Brands Hatch rövid változatát,nem tudom mit esznek rajta a DTM-ben,elég rajta körbemenni,Zandvort sem semmi,de ez,folyamatosan pattogsz rajta mint a nikkelbolha,majdnem kirázta belőlem a sört amit megittam.Javasolnám mindenkinek hogy jó sok kört menjen rajta mert nem egyszerű,
Éppen fel akartam hívni a figyelmet erre :lol:
Talán a legkeményebb futam, nagy eséllyel esős részekkel.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Henrik
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.06.03. 14:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Henrik » 2009.08.20. 22:43

Petee írta:Pont az az érdekes,h offline módban fullon megy minden 1680*1050-en és rajtnál sem szaggat egy picit sem! De szerveren úgy szaggatott,h jobbnak láttam kilépni, mert már jojozott a szemem! Pedig egyszer ki is léptem időmérő előtt és lejebb vettem a felbontást is éd a vizuális beállításokat is! de a hiba így sem múlt el! Szaggatott, mint a fene! Netet terhelő program semmi nem futott, csak a nod32 vírusírtó, de kikapcsolt tűzfallal! Nem tudom,h mi lehet a gond, mert a gépemnek simán vinnie kell és viszi is offline 25 kocsival!
Offline minden jatek jobban fut mint online. Mondjuk azt se ertem minek full grafikan jatszani valamit, foleg 1680ba. Csodalkoztok, hogy szaggat meg minden baja van?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég