2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Már véget ért bajnokságot topicjai
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.08.02. 21:42

Mugen, bocs, hogy belédrongyoltam, elbambultam.


A boxon meg nem tudom mi afaszt drámáztok, egyenesben nyomsz egy controllt(gyk:ctrl), amit javítani akarsz, vagy cserélni, azon egy enter, és ha zöld, akkor meg fogja csinálni, utána request pit, mad bent a pitban confirm, és kész is van. Ezt nem lehe elbaszni.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
lordtom
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.12.21. 15:42
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: lordtom » 2010.08.02. 21:42

Na, köszönöm szépen ezt a "remek" futamot. Mindig ez megy. LMS-ben egy normális felvezetőkört nem lehet menni. Első körben valaki meg is állt előttem, és mindenki megelőzött. Grat. Volt felborulás is mások miatt, ez egy jó futam volt. Legalább nem utolsó lettem. Városi pályákon ez várható volt, mondjuk mindenhol ez lenne... Szomorú nagyon. "Zsír" lökdösődés volt. Még egy leköröző is nekem jött!!! Figyeljünk már oda!
Black Tide
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.08.02. 21:47

Bocsi Mugen, egy picit hamarabb vetted a féktávot és nem láttam mi van elöted, igy belédrongyoltam hátulról, nem volt szándékos. :oops:
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Tomievo
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:31
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Tomievo » 2010.08.02. 21:47

Ahhoz képest, hogy mekkora hihetetlen szarul sikerült a futam, én roppant mód élveztem. Első kanyarban kipördítettek, aztán a mezőnyben kellett jönni, de elég frankó volt. Azért meglehetősen nehéz vigyázni a másikra, de nem lehetetlen. Köszi srácok. Remélem legközelebb is jöttök sokan.

Grat Gabi. Látom neked nem volt elől gondod. :)
Németh Tamás - Tomievo
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.08.02. 22:00

Huhhh.. Nekem nagyon jo volt ez a futam. Szarul sikerult a kvali, benne hagytam legalabb 6 tizedet a koromben. A verseny viszont nagyon jol sikerult. Szerencsem is volt par szituacioban, de szerencsere viszonylag stabilan mentem, igy meg tudtam elozni tobb gyorsabb, de hibazgato pilotat:) Egyel jobb is lehettem volna, ha nem loknek ki, de orulok, h csak egyszer loktek ki:)

Piiisz:)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.08.02. 22:02

Adelaide mikor lesz elerheto?
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.08.02. 22:04

No para skacok!
Az hogy TK-ra csuktátok a csomiteremet, (subláda megúszta, megnéztem) már csak hab volt a tortán a kb. 3. körtől melegedő motor mellé, ez a gixer amúgyis hazavágta a futamomat önmagában sajna. :(

Éppen ezért nem is óvok, hisz nincs értelme.
The Power of Dreams
Bika
2024 licenszes
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009.03.28. 09:53
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Bika » 2010.08.02. 22:14

Először is köszönetet szeretnék mondani mindenkinek aki ma jelen volt a futamon! Hihetetlen ez a mód, nagyon jól sikerült!
Qualy: Picit csalódott vagyok, mert nem sikerült 26os kört mennem... :lol: ;) :P Ezt csak Cseltnek és Szatocsnak szántam! Nagyon meg vagyok elégedve a futott időmmel, nagyon összeállt a gép!
Race: A rajtom jól sikerült, elfordultam elsőnek, sikerült körönként kb. 1 másodpercet adni Szatocsnak... :P
A boxxal sem volt különösebb baj, simán visszajöttem 14 másodperces előnnyel! MÁr régóta az első verseny, amin nem hibáztam, ez még plussz morált ad!

Köszi a szervezést, a jelenlétet, a gratulációkat és természetesen Emericonak a csapattársi munkát, Hajrá MI!!! :lol:
"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít!" - Ayrton Senna da Silva

4 Times Hungarian Champion!
2016 Octavia Cup Champion!
Nissan Competition evernally!
http://www.timgabor.hu
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.08.02. 22:46

bardocz írta: A boxon meg nem tudom mi afaszt drámáztok, egyenesben nyomsz egy controllt(gyk:ctrl), amit javítani akarsz, vagy cserélni, azon egy enter, és ha zöld, akkor meg fogja csinálni, utána request pit, mad bent a pitban confirm, és kész is van. Ezt nem lehe elbaszni.
jó majd hogyha nálad is ilyen szar lesz én is ezt mondom, de elismétlem még1x benyomtam a boxos kijelzőt lezöldeltem ami kell (már előre be is volt állítva hogy csak gumi szóval ez volt a zöld) amikor bementem a boxba confirmoztam és erre félig befordítja az autót, szóval mindent jól csináltam miután kiléptem mentem egyet offline botokkal 1. körben kimentem boxba minden ugyan úgy csináltam mint a futamon és ott érdekes módon jó volt.

jah és még online pubon is megnéztem a box utca kiállást és ott is normálisan megcsinálta. szóval nem tudom mi a gond és lehetőleg ne fárasszatok már azzal hogy miért nem gyakoroltad, TSen ahogy hallottam nem csak nekem volt ez a "bug"
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.08.02. 22:56

Bika írta:Qualy: Picit csalódott vagyok, mert nem sikerült 26os kört mennem... :lol: ;) :P Ezt csak Cseltnek és Szatocsnak szántam!
Race: A rajtom jól sikerült, elfordultam elsőnek, sikerült körönként kb. 1 másodpercet adni Szatocsnak... :P
Mintha sikerülhetett volna a 26-os idő, na hagyjuk már... :lol:

Körönként 1s meg majd nem lesz, ha magamra tudom állítani az autót. :)

Mindenesetre nagyon jó a mod, élvezetes vezetni, imádom a városi pályákat is, kár, hogy nem leszek minden versenyen. :(
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég