Clio Cup Europe 2022 - Magny-Cours

Óvásokat csakis itt fogadunk el. Ez nem vitaforum, reagálni tilos az óvásokra!
Incident review request
Lezárt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Clio Cup Europe 2022 - Magny-Cours

Hozzászólás Szerző: emerico » 2022.11.07. 22:58

Óvásokat csütörtök éjfélig fogadok el:
https://simcompany.hu/replay/Clio2022/02/Replays.rar
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Ayrton
2024 licenszes
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.03.26. 12:53
Név: Dalanics János
Kapcsolat:

Re: Clio Cup Europe 2022 - Magny-Cours

Hozzászólás Szerző: Ayrton » 2022.11.10. 21:36

Mehet az admin(t)óvja rovat!
Óvom Bende Imrét 1. race első féktáv 50 méterrel le van maradva féktáv kezdetekor (úgy hogy előtte pályalevágással előzött) mi centikre megyünk egymástól jó páran.
a féktávot teljesen a pálya széléről kezdi majd óriási sebességgel hozzánk képest,bevágódik a belső rázóhoz a tömegbe engem bő gázzal kiforgat oda minden.

Óvom Bende Imrét 2. race az Ő borulása. Szintén óriási hátrányból érkezik. Csatába vagyok másik 2pilotával, mikor elcseszem a féktávot, és hogy pályan maradjak ne vágjak belassulok nagyon,velem együtt a másik két pilóta is. Érkezik az admin a holdról 1 kanyarba 3at előz és nem hagy helyet csapattársának a belső Íven. Utána repül vissza. Sajnálom, de akkor egy kő esett le a szívemről.
Régen nem ilyeneket csatáztunk mint az elmúlt évben.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clio Cup Europe 2022 - Magny-Cours

Hozzászólás Szerző: emerico » 2022.11.11. 09:11

Ayrton írta: 2022.11.10. 21:36 Mehet az admin(t)óvja rovat!
Óvom Bende Imrét 1. race első féktáv 50 méterrel le van maradva féktáv kezdetekor (úgy hogy előtte pályalevágással előzött) mi centikre megyünk egymástól jó páran.
a féktávot teljesen a pálya széléről kezdi majd óriási sebességgel hozzánk képest,bevágódik a belső rázóhoz a tömegbe engem bő gázzal kiforgat oda minden.

Óvom Bende Imrét 2. race az Ő borulása. Szintén óriási hátrányból érkezik. Csatába vagyok másik 2pilotával, mikor elcseszem a féktávot, és hogy pályan maradjak ne vágjak belassulok nagyon,velem együtt a másik két pilóta is. Érkezik az admin a holdról 1 kanyarba 3at előz és nem hagy helyet csapattársának a belső Íven. Utána repül vissza. Sajnálom, de akkor egy kő esett le a szívemről.
Régen nem ilyeneket csatáztunk mint az elmúlt évben.
Értem, és jogos annyiban, hogy nem illendő ahogy kifakadtam. Nagyon jó lenne ha lennél Discordon és meg tudnánk ezeket beszélni. Az óvásokat vettem :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 30 vendég