Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Petya
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009.07.12. 12:04
Tartózkodási hely: Pilisszántó
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Petya » 2010.05.15. 22:23

Bocs bzs hogy megtoltalak...de utána lassítottam hogy visszavedd a poziciódat :oops:
Örökké akarok élni! Eddig sikerült...
bozso
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.07.04. 10:06
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: bozso » 2010.05.15. 22:30

Ugyan már!Semmi gond!:D Tipikus versenybaleset volt!!!!!!!!!!!!:D
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.15. 23:42

Bocsi skscok, hogy nem voltam, de nem akartam utban lenni :oops: megint elkezdte a baszakodást a kormányom az evoval, rf-nsemmi gond sincsen vele. Olyat csinál, hogy ha elengedem 1/2 jobbra 1/2 balra folyamatosan, olyan mint amikor álitanám a gombokat a profilerben:) ezt csinálja a futamok alatt is. Nem találtam rá megoldást igy nem indultam.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.05.16. 07:10

jeamiro írta:Bocsi skscok, hogy nem voltam, de nem akartam utban lenni :oops: megint elkezdte a baszakodást a kormányom az evoval, rf-nsemmi gond sincsen vele. Olyat csinál, hogy ha elengedem 1/2 jobbra 1/2 balra folyamatosan, olyan mint amikor álitanám a gombokat a profilerben:) ezt csinálja a futamok alatt is. Nem találtam rá megoldást igy nem indultam.
Próbáltad a centering springet 0-ra levenni ?
Név: Rebók József
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.16. 07:43

Igen, már mindent probáltam, semmi nem segitett, ami csak azért érdekes, mert az rF-ben nincs semmi gondom ott minden jó. Ha nem igy lenne azt mondanám a kormány szar, de igy csak a driver vagy valami hasonló marad, de már win is lett a hiba miatt huzva és és kiprobáltam már külőbőző logi profilerrel is. Egyébbként érdekes, hogy pont amit Joke mond azt kell 150-ig felhuznom és akkor enyhűl egy picit a dolog, pedig be van kapcsolva a játékban a forditott efect. Sőt már másik gépen is probáltam ott is jelentkezik ez a hiba. A lényeg, hogy be kéne ruházni egy új kormányra:(
A fura csak az, hogy amikor előszőr telepitettem az evot akkor tökéletes volt és egyszer lett egy minidump hiba amiért újraraktam és azota is szar pedig sokadik telepités és a második gép, tehát nem értem, ha kormány lenne szar akkor az rF nél is szar lenne de ott megy rendesen.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.05.16. 12:46

Nekem itt vannak a beállításaim, egy próbát megér esetleg, lehet, hogy a controllerben át kell állítanod a váltást, gáz-fék, stb.-t, G25-öm van.

users1.ml.mindenkilapja.hu/users/szatocs/uploads/jeamiro.zip

A logitech profiler global device settingsben pedig nekem minden érték 100-on van, kivéve a kormányelfordulást, ami 200-on, valamint sehol nincs pipa.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2010.05.16. 22:27

Nem voltak rossz versenyek. Összességében elégedett vagyok.
Az első futamon valamiért elég lassan mentem és szegény Zsozsot ki is löktem az első körben, amiért szeretnék is elnézést kérni.
A második futamon valahogy begyorsultam és így nagyjából tudtam tartani Szatocs tempóját. Aztán utolsó körben ő lecsúszott a kavicságyba egy kicsit és így sikerült felküzdeni magam a 3. helyre. :D
Az első két srác tempója meg eszméletlen, esély se volt rá, hogy tartsam őket :?
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2010.05.17. 22:28

Nem voltak túl jó versenyek, én ezzel a SEAT-tal nem bírok (jó a többivel sem :) )
Ezeken a rövíd versenyeken nem szabad hibázni, mert nem lehet behozni egy-egy kavicságy bejárást, én meg elég sokat bóklásztam arra.
A 2. versenyen Clayman megóvott, teljesen jogos, sajnos a RACE-ben nincs oldalsó tükör, így nem láttalak. Bocsánat.
Név:Füzy Barna
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.05.18. 00:27

Következő futamra csináljuk azt, hogy a lassabb pilóták kapnak TDI motorokat. :D
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.18. 06:55

Szatocs írta:Nekem itt vannak a beállításaim, egy próbát megér esetleg, lehet, hogy a controllerben át kell állítanod a váltást, gáz-fék, stb.-t, G25-öm van.

users1.ml.mindenkilapja.hu/users/szatocs/uploads/jeamiro.zip

A logitech profiler global device settingsben pedig nekem minden érték 100-on van, kivéve a kormányelfordulást, ami 200-on, valamint sehol nincs pipa.
Nagyon szépen köszönőm, ki fogom probálni aztán mondom mit sikerűlt kihzni belőle.
THX!
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 22 vendég