Porsche Supercup 2016 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2016.05.01. 19:57

JoKo írta:Sziasztok!

András vagyok!

A holnapi futamon szeretnék részt venni. A játék nincs még fent a gépemen, csak a demo. Szoktam szimulátorozni, de szeretnék részt venni egy ilyen bajnokságban.
AZ rendeben van , hogy neveznem kell, de pár segítség el kelne. Pl. kell-e választott csapat,a játékot, hogy tudom beszerezni ezzel a móddal, nem jönne rosszul néhány autó beállítás, skin stb. Bocsi a sok tudatlan kérdésért, de most kezdem. Kérlek aki tud segítsen. Köszi!

szia, sorban

1. kell a játék, javaslom steam-en megvenni
2. ha már megy a játék és telepítetted a demot, a nevezések topicban le van írva, hogy kell nevezne
3. autó beállításban segítünk a szerveren
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2016.05.01. 20:47

dgabor írta:Sziasztok!Belső kameranézetben hogy lehet a három tükröt beállitani?
3-as 4-es gomb körül valamelyikkel, nem tudom pontosan nyomogasd végig a számokat.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2016.05.01. 21:14

Mivel újraindult a szerver az új patch miatt, lementettem a hotlapot

http://kepfeltoltes.hu/160501/barcelona ... es.hu_.jpg
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2016.05.02. 22:03

Emberek komolyan miért az első féktávon kell megnyerni és betolni valakit a mezőnybe? Illetve azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért nem lehet azt a retkes tükröt figyelni és ha bent van már melletted akkor nem fogalmatlanul rábaszni a kormányt. Nem tudom elhinni, hogy egyesek miért roncs-derbizni jönnek, mit élveznek ebben?
ipojan
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.12.18. 00:06

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: ipojan » 2016.05.02. 22:43

Aki átmegy kockás zászló alatt az tartsa már annyira tiszteletben a lassabbakat, hogy nem lép ki azonnal amivel laggot okoz a még versenyben lévőknek. Köszönöm!
Penge
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.11. 12:33
Tartózkodási hely: BAZ megye, Arnót
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Penge » 2016.05.03. 09:40

Hali. Ezúton kérek elnézést Lacigabitól, az utolsó előtti körben történt incidensért. Nem állt szándékomban, fűre is kerültem, volt ott minden.
Lengyel Péter - Penge
Thank God I'm a Lada owner! - Lada 21053 bwahahaaa

"...hogy menjek nyugiban, hogy ha így kapar, kilinccsel előre veszek minden kanyart"
leomitsu
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2015.07.27. 21:19
Név: Fülöp Róbert
Kormány: T300 Alcantara + T3PA + TH8A
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: leomitsu » 2016.05.03. 11:52

Én sem voltam vmi toppon fejben, az első versenyen azt hiszem Mugent sikerült szerencsétlenül megpöccintenem, de voltak még hibáim bőven, úgyhogy sorry akinek bezavartam. Amúgy a versenyek élvezetesek voltak, remélhetőleg lassan a tempó is javulni fog. Király ez a Porsche, lehet vele keresztbe menni mint az állat, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lehet valami, amit ennyire utálok amúgy :D
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2016.05.04. 13:06

Nekem annyira nem jön be az autó kormányzásának a reakciója, mintha késne fél secet. Hasonlót tapasztaltam annó rf1 porsche cupon is, érdekes GT-s porschéknál soha nem volt ilyenem.

Időmérő: pocsék. setup állítás ezerrel.
warm up végén pár random állítás a rugózáson minden mindegy alapon, és bevált. Versenyen jól viselkedett az autó. Először Gabival csatáztam jó pár körön át boldogítottuk egymást aztán valami csoda folytán rövidebbet tudtam fékezni mint ő és elmentem.
Milán tempóját tudtam tartani, néha közeledni is, aztán hibázott és finish.
második verseny elején pocsékul helyezkedtem kimentem a porba átvágtam az egyes kanyart, hogy elkerüljem a balhét. Aztán a 10. helyről jöhettem felfele. Vége karcosra sikeredett, de meglett a második hely.

gratula

Voltak laggok, szerintem a szerver bizonyos létszám fölött nehézkesen bírja a terhelést. Pl. az SC fázis alatt maga a safety car is 300-as pinggel laggolt. Nem csak én panaszkodtam ilyenre
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2016.05.04. 14:35

Az időmérő a szokásos: valahol hátul, a "futottak még" kategóriában...
A versenyek szuperek voltak. Köszönhetően a sok kicsúszásnak/kifordításnak, sok olyan emberkével kerültem térben és időben közel, akivel egy sima versenyen soha. Ez megadta a lehetőséget hogy védekezzek, feltartsak gyorsabb versenyzőket :) Az első versenyt végig védekeztem. Először Vona Zoli volt az áldozat, majd Jani űzött kilómétereken keresztül. Másodikon Szalai Karcsiba botlottam, azonban igazi előzési helyzetig nem jutottam, mert hátulról is ostromoltak :)

Lagot szerencsére egyszer sem (SC alatt sem) érzékeltem, simán ment most minden. FPS-em 85-140 között mozgott a pályaszakasz és a körülöttem lévők száma függvényében.

Monaco-tól már most félek :shock:
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup 2016 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Miha » 2016.05.05. 00:01

freakyo írta:Nekem annyira nem jön be az autó kormányzásának a reakciója, mintha késne fél secet.
+ 1 , Ez nekem is furcsa volt, de idáig azt hittem hogy csak nekem... :O (furcsa)
/ban FWD
AWD WIN!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 33 vendég