2010-es Gyorsasági OB

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.05.04. 10:40

Tropie írta:Jah és majd újra kéne beszélnünk sisak ügyben, mert talán már lenne elég cash. NO meg kecskemét utcai asszem ott lesz, bár úgy tudom mgsz-es lesz, de nekem az lenne a legjobb, mert akkor nem ütköznék az mnasz fejeseinek elveivel.
Győri utcai lesz, és MNASZ rendezés, szerintem ez nem lesz gond neked.
A sárga vagy más szín nem kell Gabi kocsijára, mert a másik fekete oldala majd piros lesz, csak még nincs kész, így jól megkülönböztethető. Meg hát egyik elől megy a másik hátul :)

Nemsokára fent lesz a második futam Gabi szemszögéből. Jó lesz látni ahogy a saját csapattársaink lökdösnek le minket a pályáról :) Ezt meg kell beszélnem velük, mert így nincs esély arra hogy a csapat előre lépjen.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.05.04. 12:10

Ja igen, ezt is akartam kérdezni, hogy nem lehet-e úgy összehozni a csapatot, hogy az előzéseket és védekezéseket lehessen gyakorolni? Ha lenne hozzá pénzem én bemennék a pályára, hogy lehessen engem kerülgetni meg stb. versenyre amúgy sem lenne pénzem, de mondjuk ha a csapaton belül valaki hajlandó lenne ezt bevállalni, akkor jó gyakorlás lehetne. Mint a motorosoknál is szokott lenni.

Győr! Értem. Még szállást is tudnék ingyen szerezni ott, már jobban is hangzik. Amúgy a Kecskemétet azért mondtam, mert megkérdeztem egy emberkét, aki a gokartban inkább MGSZ párti, és ő mondta ezt nekem. De amúgy meg teljesen mindegy, hogy hol, csak a versenykiírás születne már meg hozzá, bár azt szerintem csak szeptember elején teszik közzé, de ha már MNASZ, akkor elkezdek belül érdeklődni, hátha hamarabb tudom meg a feltételeket és egyéb információkat (pl. pálya rajz :roll: aztán mire jön a verseny, addigra meg "valaki :oops: lemodellezi rfactor alá)
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.05.04. 12:17

Amúgy meg, más, de sport.

Akinek van kedve Minimotor versenyt nézni, akkor ezen a hétvégén szombaton a Kesjár gokart pályán lesz a MAMS utánpótlás minimotor versenye, 8-tól lesznek futamok, és 14-kor eredmény hírdetés. A rendezvényen 6-14 éves gyerekek szoktak menni, és plusz lesz robogó futam is.
Aztán lehet lesz nap végén bográcsozás, de ezt nem írnám alá.
Este meg lehet SIMCO versenyezni :)

A pálya a Budapest X. kerület Hangár utcában található, a repülőgép modell pálya és a kutyaoktató hely mellett, a nagy park mögött. Kb. körül rajzoltam hogy hol van.

Én már 7-kor ott leszek, mert gépátvétel lesz és ott kell lennem.

Ha valaki jön, és felismer, örülök majd neki, de az sem baj, ha nem jön senki, úgy is lesz elég dolgom.
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2010.05.04. 13:02

Tropie írta:Amúgy meg, más, de sport.

Akinek van kedve Minimotor versenyt nézni, akkor ezen a hétvégén szombaton a Kesjár gokart pályán lesz a MAMS utánpótlás minimotor versenye, 8-tól lesznek futamok, és 14-kor eredmény hírdetés. A rendezvényen 6-14 éves gyerekek szoktak menni, és plusz lesz robogó futam is.
Aztán lehet lesz nap végén bográcsozás, de ezt nem írnám alá.
Este meg lehet SIMCO versenyezni :)

A pálya a Budapest X. kerület Hangár utcában található, a repülőgép modell pálya és a kutyaoktató hely mellett, a nagy park mögött. Kb. körül rajzoltam hogy hol van.

Én már 7-kor ott leszek, mert gépátvétel lesz és ott kell lennem.

Ha valaki jön, és felismer, örülök majd neki, de az sem baj, ha nem jön senki, úgy is lesz elég dolgom.

Azok a régi szép gokartos idők... :roll: Kinézek az ablakon és szinte látom a pályát :lol: Én ott leszek összefuthatnánk, bár felismerni biztos nem foglak mert még nem ismerlek :oops: ;) Majd még meg bszéljük...
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.05.04. 13:30

Nem lesz nehéz kitalálni melyik leszek én. Az aki a boxnál, egy asztalnál ül és néha int hogy nyithat a box, vagy éppen a kisgyerekeknek tartja a versenyzői eligazítást :D Vagy éppen az eredményt írja alá és ragasztja ki az info falra :)
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2010.05.04. 13:47

Akkor nem lesz gond :D Megtalállak :lol:
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.05.04. 16:16

Második futam videója, jóval hosszabb

http://www.vimeo.com/11461278
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.04. 16:40

Jó kis kűzdelmes futam:)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.05.04. 18:22

4:07nél csúnyán rád tartott a zöldkockás kocsi, helyet csinálva a csapattársának és innentől csak szenvedés volt a lassabb kocsik mögött. Én azt mondom csak a rajtnál szabad kívülről próbálkozni az első kanyarban, utána csak belülről megszúrni, ahogy csináltad is később.
Amúgy nagyon nagy meccs volt, tényleg sokat lehet tanulni belőle, de fel a fejjel, mert a gyorsaságod megvan és ez csak egyre jobb lesz a köv. versenyeken !
Név: Rebók József
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2010.05.04. 19:04

Nagy gratulációm Bikának... Sajna az első futam rajtját lekéstem egy defekt miatt :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég