TCR Series 2015 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
mateman
2024 licenszes
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2015.10.02. 16:17
Név: Veres Máté
Kormány: Thrustmaster T300 RS
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: mateman » 2015.11.24. 14:34

Minden kezdet nehéz...
Így jellemezném az eddigi pár futamomat nálatok. Az első versenyen még a gumikopással küzdöttem, volt ahol az utolsó kanyarban fogyott el a benzin és lett perec, volt hogy 2/2 futamon önhibán kívül kapott a kocsi ütéseket/kiforgatást.
Időmérő 14. hely az eddigi legjobb köröm volt, de még bőven lett volna mit javítani.
1. futam: Újabb suta megoldás most teljes mértékben az én hibám, Gergő előzött, én óvatosra akartam venni a figurát, a mögöttem érkező meg rövidebb féktávot szeretett volna venni, óriási perec de valahogy még ment az autó. Oké mondom akkor szép büntetést kapok majd. Safety car kiállása előtt valaki falbaállt (50-es tempónál :D) és a játék megbüntetett mert nem engedtem vissza őt, amikor 6 autóval mögötte bóklászva érkezett vissza. Gyorsan végrehajtottam az áthajtásost, ja hogy stop and got kaptam cuki még egy kört elbasztunk a felesleges de megérdemelt (rajt utáni perec miatt magamra kiszabott büntetésemet :D) 26. hely vagy hol végeztem de végigmentem mert én mindig befutok a célba kivéve ha azt vagy a kocsi vagy a kedves kis monstrum mellettem nem azt akarja
2. futam: 22-ről rajtolok kúsztam feljebb voltak szép csaták a középmezőnyben, hirtelen volt mikor a 13. helyért is csatázhattam de legvégére teljesen elfogyott a gumi és inkább a biztos célbaérő nem falba eső helyen 16.on értem be.

Grat mindenkinek, legközelebb már nagyon remélem hogy nem lesz balszerencsém és végre hiba nélküli versenyt futhatok. :)
Veres Máté
Miklos21
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014.09.19. 17:14
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Miklos21 » 2015.11.24. 16:38

Jó kis futam volt, én élveztem. Elnézést szeretnék kérni, Tim Gabitól és Leitner Norbitól, hogy összeakadtam velük. Mind kétszer kívül akartam tartani az autót, de sajnos egyszer sem volt elég helyem. Amúgy gratula mindenkinek :)
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2015.11.24. 18:10

m4dm3n írta:
emerico írta:Hihetetlen, de a +10kg totál szétvitte az egyensúlyt. Majd 1 sec-et lassultam. Futamokon estem keltem.. Eh, pedig jó volt a kocsi edzéseken
Csak kíváncsiságból: hagy kérdezzem már meg, hogy ha teszteltek és akin súlybüntetés van, az megkapja a szerverre való belépéskor? Vagy csak a futam napján, mikor elkezdődik az Időmérő, akkor van kiosztva a súlybüntetés?

Mert ha az utóbbi, akkor nem csodálom, hogy a futamon gáz volt az autó, míg az edzéseken meg jól működött :) ( tudom, valamennyire itt rF2-ben már számít a hőmérséklet, pályahő, gumizódás stb).
A futam előtt kb negyed órával van kiosztva.
Akkor ezt most 50 kilóval :D ugyanazt futottam mint gyakon, bár annyi volt is még benne amennyi hátrányt jelenthet, meg a setupom is jó volt.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2015.12.06. 17:56

név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 759
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2015.12.06. 20:53

emerico írta:Futam elemzés óvás alapján.

Race 1.:
1270 Nagy Szilárd kiforgatja Takács Attilát +10mp

Race 2.:
279 Gál Miklós kilöki M. David Falasca Freire-t +10mp
1281 Nem értem az óvást, Tim íven kanyarodik, Bachratinak nem volt meg a féktáv
Ugye nem azt akarod mondani, hogy ha valaki az íven kanyarodik,akkor bárki lehet a környékén azt lelökheti, kilökhető, lepöckölheti ilyenek. Ha visszanézed az replayt láthatod, hogy ugyan elmértem a féktávot, de a kanyarról nem csúsztam volna le annyira, hogy a következőben megint ne legyek védekező oldalon.
A problémám az egésszel az volt, hogy ott vagyok én belsőn védekezem és leginkább azért bukom el az egészet mert ő megtámasztja az autóm hátát, ezért nem tudok befordulni. A minimális fizika javítás miatt nem lett belőle csak kiforgatás.Gondolom ez viszont teljesen szabályos.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10721
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2015.12.06. 20:55

Azért akadtok minimálisan össze mert tovább csúszol a féktávon. Ugye Te ezt az óvást nem gondoltad komolyan, ne már :) Elsőre még a kontaktot sem vettem észre
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 759
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2015.12.06. 20:58

Erre akkor inkább nem mondok semmit.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10721
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2015.12.06. 21:10

Ezzel nem tudok mit kezdeni, még Gabi sem tud normálisan bekanyarodni, de hogy ezt nem lehet büntetni az biztos. Egyszerűen becsúszol elé. Óvásra lehet reagálni, semmi baj, de ezt én most nagyon értelmetlennek találom, még soha az életben nem láttam olyat, hogy ilyenért akár csak felhívjanak pilótát, nemhogy büntessék.

https://youtu.be/iRLDQLS8vpQ
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 759
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2015.12.06. 21:15

Nem értem, hogy csúszhattam volna elé, ha éppen hogy elérte a hátsó kerekemet és akkor akasztotta meg az autót amikor elkezdtem kanyarodni. Ha kicsit hátrébb vagyok akkor meg kinyitja az ajtót és úgy jön át az autómon, de mind1. Büntetés nem lett, én sem értem a te magyarázatodat, te sem az enyémet. Zárjuk le ennyivel.
mateman
2024 licenszes
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2015.10.02. 16:17
Név: Veres Máté
Kormány: Thrustmaster T300 RS
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: mateman » 2015.12.07. 22:51

Nem szeretnék senkit sem szidni, az illető tudja jól hogy róla beszélek, de ez mégis mi a tököm volt? :D A holdról jöttél vagy mi? Egy futamomat nem rontotta el senki sem így mint te most ezt az egyetlen versenyemet. 2-szer forgatsz ki 1-szer meg rám húzod és szerencsére te pörögtél meg. Mi volt a vacsidban mert én is kérek belőle.
Valamint szeretnék a büntetésekhez egy + opciót, ami azt tartalmazná hogy aki az illetőhöz elég közel lakik az csapkodja már homlokon a baleset okozóját. Azzal hogy kap mittudomén 10 mp-t az semmi. Az ember un. hobbiját rontja el, hogy leül és "szórakozik" velem egész futamon. Szerencse hogy nem teszteltem agyon magam és nem egy hét termése ment pikk pakk a kukába, mert ez azért elég kemény volt.....
Veres Máté
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég