Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen Open Wheel Bajnokság jöjjön

F1 1967
4
25%
F1 1975
6
38%
F1 1985
6
38%
 
Szavazatok száma: 16
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.06. 11:53

Fefecapri!

Nem lehet egy ilyet készíteni itthon a gyorsasági ob-re?
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.06. 11:58

Rallyban van old és young timer kategoria, nem tudom a gyorsasági szakágban létezik-e ilyen kategoria, de nem nagyon hiszem :(
Bár szerintem ha a szabályoknak megfelel akkor tök mindegy milyen autó :D
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.06. 12:08

Egyébként B.Krisz biztos emlékszik autócrossból a Mozis féle bmw-re, az még meg van most is és az egy hegyre épitett vas vas, a modositás annyi volt rajta, hogy kapott 4 TRX-et azt nyolc. (egyébként pont Gyál volt az utólsó futama az autónak) Pikk-pakk rendbe lehetne vágni.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.06. 12:09

Semmi historic. Simán a nagy túrában elindulni. :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.12.06. 12:40

Nagy túrában elindulni és elkenni mindenki száját egy ilyen kocsival, na az lenne csak a csúnya dolog (de nekem tetszene) :D :mrgreen:
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.06. 12:48

Cselt írta:Nagy túrában elindulni és elkenni mindenki száját egy ilyen kocsival, na az lenne csak a csúnya dolog (de nekem tetszene) :D :mrgreen:
De komolyan. Azt tudni kell, hogy a magyar mezőnyben (tisztelet a kivételnek) puffadt vállalkozok versenyeznek, akiket egy jó versenyző azonos kocsival könnyedén elver. Ha egy 4-5mp-el technika van egy profi pilóta alatt, simán kihozza 0-ra.

Most nehogymár egy jól felkészített Caprival nem aláznánk le a Seat Leon-okat :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.06. 12:57

emerico írta:
Cselt írta:Nagy túrában elindulni és elkenni mindenki száját egy ilyen kocsival, na az lenne csak a csúnya dolog (de nekem tetszene) :D :mrgreen:
De komolyan. Azt tudni kell, hogy a magyar mezőnyben (tisztelet a kivételnek) puffadt vállalkozok versenyeznek, akiket egy jó versenyző azonos kocsival könnyedén elver. Ha egy 4-5mp-el technika van egy profi pilóta alatt, simán kihozza 0-ra.

Most nehogymár egy jól felkészített Caprival nem aláznánk le a Seat Leon-okat :)
Hát ebben teljesen igazad van, ott is az rughat labdába csak akinek vastag a bukszája, és a tehetség a legritkább esetben tud érvényesűlni. Azért ez szomorú, dehát itt élűnk :cry:
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.06. 13:11

Nem állítom hogy a világon más szériákban nincs ilyen. Pl érdemes megnézni a Megane Trophy mezőnyét. 24-ből 15 az dagadt, puffadt fejű cégvezető. Nem is szoktak érvényesülni. Van 6-7 profi pilóta akik porrá verik őket. De kellenek Ők is, hozzák csak a pénzt. A baj az, hogy itthon nem támogatnak fiatalokat. Semmilyen szinten.

Annyi pénzt kérnek egy tesztért, amennyiből külföldön futamon indulok kocsi bérléssel.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
FEFECAPRI
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.12.01. 21:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: FEFECAPRI » 2009.12.07. 15:56

emerico írta:Fefecapri!

Nem lehet egy ilyet készíteni itthon a gyorsasági ob-re?
Ami most épül csövezett gép az aszfalt versenyekre készül direkt olyan futóművel!

De szerintem oda ahova te mondod a nagytúrába papíros cső kell meg homológ cuccok! Ha nem így van akkor javíts ki!

Na meg érdemes lenne egy igazi motort szerválni bele!!

Mert most egy 2800 ccm V6 megy bele de az gyengécske szerintem egy pályaversenyes cuccra, oda az én nagy álmom kéne a 2000 ccm Cosworth 4 hengeres soros mert az alapból 220 LE a leggyengébb változata is!

Mindenképpen fogok majd menni vele Hungaroring és Euroring nyiltnapra de nem igazán van sok pénzem rá, az autó építését is inkább fater finanszírozza!

Szponzorokat meg találni a mai világba már sajna nem lehet!
Ford Capri 1973 2.8 V6
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.07. 16:42

Az euroring-re 8 ezerért mehetsz kétszer fél órát, az bőven elég egyszerre.

Csak ha tudnám mennyiből lehet kihozni, az engem érdekelne
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég